finance.czAktualityKalendář tiskových zpráv

Všechny tiskové zprávy

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Povinné ručení vloni skončilo ve ztrátě, letos by mohlo dojít ke stabilizaci

I přes zpomalení propadu z předchozích let skončil trh povinného ručení v rekordní ztrátě 5 %. Nezachránil ho ani rostoucí počet pojištěných vozidel. Na očekávaný nepříznivý výsledek pojišťovny zareagovaly zdražováním, což by mělo vést ke stabilizaci trhu a jeho pozvolnému růstu. Počet nepojištěných vozidel se v roce 2013 podařilo udržet na stabilní úrovni a výraznější výkyvy neregistrovala Česká kancelář pojistitelů ani u nepojištěných škod.

Vyjádření České bankovní asociace v reakci na dnešní rozhodnutí Ústavního soudu ve věci sporu o poplatky za vedení úvěrových účtů

Rozhodnutí Ústavního soudu potvrdilo dlouhodobé stanovisko bank, stejně jako většinový názor obecných soudů i finanční arbitryně, že banky postupovaly v souladu s českým právem a poplatky byly sjednány a účtovány v souladu se zákonem. Pro úplnost dodáváme, že vedle Ústavního soudu ve věci tzv. sporu o poplatky rozhodlo celkem 29 soudců na 4 obvodních soudech. Dohromady padlo 300 rozhodnutí s výsledkem 297:3 ve prospěch bank.

Equa bank otevírá pobočku v brněnské Galerii Vaňkovka

V brněnském nákupním a společenském centru Galerie Vaňkovka otevírá Equa bank svoji novou pobočku. Je to už její 33. obchodní místo v České republice. Equa bank tak pokračuje v rozšiřování své obchodní sítě, do konce roku plánuje otevřít další 3 pobočky v různých regionech ČR.

Fio banka nabízí účty a výhodný platební styk již v 15 měnách

Fio banka nabízí devět nových měn, v nichž je možné vést běžný účet a odesílat a přijímat platby s výhodnými poplatky. Celkem tak vede účty a poskytuje výhodné platby již v patnácti měnách.

Jawa kolem světa aneb 49 tisíc kilometrů s kartami Fio

Fio banka svým bezplatným účtem a kartami podpořila projekt Jawa kolem světa 2013-2014, který si kladl za cíl reprezentovat ve světě i doma tradici českých značek. Cesta kolem Země trvala Jawě 350 z roku 1978 a jejímu jezdci a novináři Pavlovi Suchému téměř osm měsíců.

Guru světového controllingu v Praze

Péter Horváth, nejvýznamnější a nejcitovanější expert na controlling na světě, profesor Universität Stuttgart a autor nejprodávanější světové oborové knihy bude mít klíčový referát na mezinárodní vědecké konferenci „Controlling v malých a středních podnicích – nejen o číslech“, kterou v pátek 25. dubna 2014 pořádá na své půdě Vysoká škola finanční a správní.

„Životní pojištění je nutnost,“ říkají i ti, kdo ho nemají

O tom, že je dnes životní pojištění nutnost, je přesvědčena polovina dotázaných. Pouhá dvě procenta respondentů životní pojištění nepotřebuji, protože sami mají dostatečnou finanční rezervu. Vyplývá to z výsledků výzkumu, který pro Pojišťovnu České spořitelny zpracovala společnost Ipsos.

Studentbroker zahajuje již desátý semestr, nejlepšího odmění tabletem

Na českých vysokých školách bylo zahájeno desáté kolo projektu Studentbroker, který za dobu své existence pomohl již několika tisícům studentů v praktickém pochopení problematiky investování na kapitálových trzích. Zapojeno je celkem 17 vysokých škol a univerzit.

Až 70 % velkých společností chce v příštích třech letech zavést biometrický podpis

Dynamické biometrické podpisy SignoSoft přispívají k vyšší bezpečnosti dokumentů, zrychlují zpracování smluv, zvyšují komfort obsluhy zákazníků a firmám šetří náklady.

Škola investování otevírá již podvacáté

Fio banka zahájila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM registrace do jarního, již dvacátého cyklu Školy investování. Ve více než 50 městech ČR proběhnou bezplatné semináře, na kterých může kdokoli získat informace z oblasti kapitálových trhů.

Fio banka nově nabízí levné SEPA platby

Fio banka je ode dneška členem SEPA a umožňuje tak zasílání levných a rychlých europlateb širšímu okruhu bank. Přijatá platba stojí 25 korun, odeslaná 50 korun.

FLEXI pomůže klientům Jedličkova ústavu s návratem do běžného života

FLEXI životní pojištění zahajuje spolupráci s Jedličkovým ústavem. Finančně podpoříme tranzitní program „S FLEXI do života“, pomůže lidem s postižením při přechodu ze školy do další životní etapy. Do charitativních projektů a sportovních i kulturních akcí se zapojí také zaměstnanci Pojišťovny České spořitelny. Tato spolupráce velmi dobře zapadá do naší strategie být jako Pojišťovna nápomocní ve vážných životních situacích.

Fio banka má 350 tisíc klientů a připravuje novinky

Nejvstřícnější banka roku 2013 získala od začátku roku již téměř 20 tisíc nových klientů a aktuálně tak jejích služeb využívá zhruba 350 tisíc osob. Od začátku roku uvedla na trh několik novinek, další budou brzy následovat. Jde například o účty a výhodné platby v devíti nových měnách nebo SEPA platby.

Průzkum ING Životní pojišťovny: Češi zaměňují pojištění se spořením

Češi v oblasti pojištění vynikají nízkou propojištěností i tzv. podpojištěností. Průzkum ING Životní pojišťovny ale odhalil další neduh – vnímání životního pojištění jako produktu pro spoření. Jako nástroj zhodnocení finančních prostředků ho totiž vnímají dvě třetiny, pro polovinu je zajištěním na stáří.

Kovařík: Česká zbrojovka není jen výrobcem zbraní, ale i vysoce přesných strojírenských součástí

Dívka má pod andělskými křídly zavěšené dvě pistole – to je nové logo společné českobrazilské firmy CZ–Brasil. „Brazílie je velmi perspektivní zemí pro vývoz,“ zdůrazňuje generální ředitel Zbrojovky Uherský Brod Lubomír Kovařík v rozhovoru pro Finance.cz. Česká zbrojovka loni dosáhla obratu 2,8 miliardy korun.

Transys Chrudim letos čeká rekordní rok

Už v lednu má chrudimská společnost Transys, spol. s r.o., podepsané kontrakty, které zaručují převýšení loňského obratu. Firma se specializuje hlavně na dodávky dopravních systémů k přepravě sypkých materiálů, eventuálně zajišťuje samostatná projekční řešení transportních technologií. Především se jedná o projekty v oblasti pásové dopravy uhlí, popílku, písků, biomasy a podobných hmot. Nové objednávky převyšší finanční objem přes 100 miliónů korun.

Fio banka zlevňuje hypotéky

Fio banka snižuje všechny fixní úrokové sazby hypoték a navyšuje počet i výši možných slev. Minimální úroková sazba tak nově činí 2,59 % p.a.

FLEXI životní pojištění za loňský rok připisuje klientům zhodnocení až 6,82 %

Stěžejní produkt Pojišťovny České spořitelny, FLEXI životní pojištění, si u nejnovějších smluv běžně placeného pojistného připsal zhodnocení 6,82 %. V průběhu roku 2013 pojišťovna zhodnotila finanční prostředky svých klientů v průměru o 3,31 %. Pojistný trh tlačily kupředu světové akcie rozvinutých zemí (Amerika, Japonsko, západní Evropa).

Miha Vittori byl jmenován novým předsedou představenstva Triglav pojišťovny

Triglav pojišťovna, součást Skupiny Triglav, má od 5. února 2014 nového předsedu představenstva. Byl jím jmenován Miha Vittori, který ve společnosti doposud působil na pozici místopředsedy představenstva. Vittori ve funkci vystřídal dosavadního předsedu představenstva a generálního ředitele Petra Baného.

Poptávka po zajištění mezi firmami stoupá – AKCENTA CZ proto rozšiřuje v této oblasti své služby

Malí a střední podnikatelé, kteří obchodují se zahraničními partnery, stále víc využívají produkty, které je ochrání před výkyvy kurzů. Například u klientů společnosti AKCENTA CZ stoupl objem těchto operací meziročně o více než 150 %. Pomohly k tomu i nové produkty v nabídce.

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. oznamuje výsledky za 4. čtvrtletí

Jednička světového farmaceutického trhu s generickými léčivy oznamuje své finanční výsledky za rok 2013 i za poslední kvartál roku.

Banka 3.0: mBank spouští bankovnictví nové generace, které zjednoduší zákazníkům život

Nové internetové bankovnictví nabité inovativními technologickými řešeními, které doposud nebyly bankami použity, bylo právě spuštěno. Spolu s ním inovuje mBank i svůj firemní design, web a logo. Produktová nabídka a služby mBank budou ještě přehlednější a uživatelsky atraktivnější.

Fio banka začala vydávat vlastní platební karty Visa

Fio banka zahajuje vydávání debetních platebních karet Visa, ode dneška tak nabízí produkty obou největších světových karetních asociací.

Fio banka se stala potřetí Nejvstřícnější bankou roku

Česká Fio banka získala v hodnocení OVB Vstřícná banka za rok 2013 průměrné hodnocení 72,41 bodů a obhájila tak pozici Nejvstřícnější banky z roku 2012 a 2011.

Jiří Rusnok jmenován členem bankovní rady ČNB

Novým členem bankovní rady České národní banky bude Jiří Rusnok. Do nejvyššího řídícího orgánu ČNB ho dnes na šest let s účinností od 1. března 2014 jmenoval prezident České republiky Miloš Zeman.

Nové internetové bankovnictví mBank udává směr a sklízí mezinárodní ocenění

Nové internetové bankovnictví mBank S.A. se stalo měřítkem inovačních řešení v oblasti internetového bankovnictví. Společnost Forrester Research (USA), jedna z nejuznávanějších analytických a poradenských firem, vydala na toto téma zvláštní zprávu, která je založena na detailní analýze a předkládá doporučení pro ostatní banky a technologické firmy po celém světě, které realizují podobné projekty.

Pojistný trh bez výrazné změny

Stagnace českého pojistného trhu pokračuje. Předběžné neauditované výsledky České asociace pojišťoven (ČAP) potvrdily, že k výrazným změnám v dynamice růstu v roce 2013 ani u jednoho z pojistných segmentů nedošlo. Předpis pojistného v loňském roce kopíroval celkovou ekonomickou situaci v ČR a meziročně posílil o pouhou jednu desetinu procenta.

Falešná asociace pojišťoven – nová praktika pojišťovacích agentů

Na poradenskou linku dTestu se obrátila spotřebitelka, kterou kontaktovala Asociace pojišťoven České republiky, prý za účelem kontroly smlouvy o životním pojištění. Až na osobní schůzce se zástupce této neexistující organizace představil také jako pracovník makléřské společnosti.

Polovina z nás se obává rakoviny, ale pro prevenci toho mnoho neděláme

Více než polovina Čechů se obává rakoviny, ale strach nás nenutí minimalizovat riziko jejího vzniku prevencí a zdravým životním stylem. Pojištěnou ji mají jen tři lidé ze sta. Přitom zkušenost s vážným onemocněním u sebe nebo ve svém okolí má sedm lidí z deseti. Na boj s onemocněním přispíváme, ale krev darovat nechodíme. To říkají výsledky výzkumu, který pro Pojišťovnu České spořitelny zpracovala společnost Ipsos.

Nově lze požádat on-line o Fio kartu pro firmy i blízké osoby

Fio banka opět vylepšuje služby poskytované prostřednictvím internetového bankovnictví – ode dneška lze přes aplikaci požádat o kartu k firemnímu účtu či k osobnímu účtu pro jinou osobu než majitele účtu.

Půjčka.tv nabízí řešení finančních potíží

Prožíváte soukromou finanční krizi? Potřebujete urychleně založit, ale nevíte od koho nebo kde si půjčit?

Fio banka nově poskytuje americké hypotéky

Nový úvěrový produkt americká hypotéka umožňuje fyzickým osobám i podnikatelům získat peníze prakticky na cokoliv.

Firemní finance řeším rád, je to můj oblíbený rituál

Nejdříve jsem přes internet řešil správu rodinných financí, později jsem se rozhodl si usnadnit život a začal spravovat jak osobní, tak firemní účet z jednoho místa…

Fio banka získala letos již 100 tisíc nových klientů

Česká Fio banka i v tomto roce dynamicky navyšuje klientskou základnu - od ledna do začátku prosince přilákaly její služby již sto tisíc nových klientů, čímž v předstihu splnila cíl stanovený pro letošní rok.

Fio banka nabízí akční úrokové sazby hypoték až do konce roku

Fio banka prodlužuje akční nabídku hypoték s fixní úrokovou sazbou od 2,79 % p.a. Nabídka nově platí pro žádosti podané do konce roku 2013.

Autopojištění, které zachrání život.

Mnohdy o přežití při dopravní nehodě rozhoduje čas. Stane-li se nehoda ve dne na dálnici, jistě se pomoci posádka dočká rychle.

KB udělila granty mladým podnikatelům

„S dobrým nápadem a zdravým odhodláním můžeš nastartovat své podnikání v každé době a v každém věku.“ Takové bylo motto grantového programu NASTARTUJTE SE.

Sype vám to? S dobrou doménou bude

Bez čeho se neobejde úspěšný byznys? Dobrého nápadu? Samozřejmě. Ale v mnoha případech o úspěchu rozhoduje i místo podnikání. A platí to i v případě Internetu. Chcete-li svému podnikání dopřát prestižní adresu i v on-line prostředí, stačí si vzít k srdci několik jednoduchých doporučení.

Fio banka nabízí otevření účtu kdekoliv v ČR prostřednictvím kurýra

Fio banka nově nabízí otevření osobního účtu z jakéhokoliv místa v ČR bez nutnosti osobní návštěvy pobočky nebo posílání smlouvy poštou, a to s využitím kurýra.

ING Bank oslavila Den spoření rekordním dortem

V poslední říjnový den se před OC Arkády na Pankráci uskutečnil zápis do České knihy rekordů. Se svým největším dortem ve tvaru mince se o něj zasloužila ING Bank.

Nový občanský zákoník výrazně mění finanční poradenství, chcete vědět jak? Přihlaste se na Broker kongres

Úvěrům na bydlení se aktuálně daří a za dveřmi je nový občanský zákoník. Co nás v těchto směrech čeká v nejbližších měsících? Právě tomu se bude věnovat již šestý Broker kongres.

Mazars: Dobrá banka musí inovovat, v opačném případě dává prostor nebankovním společnostem

Dobrá banka se neobejde bez přiměřených inovací. Vyplývá to z poznatků globální iniciativy The Good Bank, jejíž ideje nacházejí odezvu také v Česku. Kromě inovací patří k základním pilířům finančních ústavů budoucnosti důvěryhodnost a efektivita. Všechny tři pilíře jsou vzájemně propojené. Aktuálním projevem inovačních tendencí v českém bankovnictví jsou například mobilní služby, které podle odborníků čeká další rozvoj a které v mnohém nahrazují internetové bankovnictví.

Víte, kolik vás stojí půjčka?

Ať už porovnáváte účelové, bezúčelové a spotřebitelské úvěry, existují důležité faktory, které je při hledání nejvýhodnější nabídky potřeba vzít v úvahu.

Firmy se nadechují k novým investicím

České podniky, které odkládají důležité investice, přicházejí o zakázky za miliony eur. Na pomoc jim přichází úvěr EU Investice od GE Money Bank se zárukou Evropského investičního fondu.

Česká spořitelna vyhrála již 28 sporů o poplatek za správu úvěru

Obvodní soud pro Prahu 4 dnes a včera rozhodl v kauze o účtování poplatku za správu úvěru opět ve prospěch České spořitelny, a to celkem v 8 sporech – šlo o hromadně podávané žaloby spol. BSP Lawyer Partners. Banka tak poplatek za správu úvěru vracet nebude.

Mějte výdaje pod kontrolou

Mít přehled o tom, kolik a za co utrácíte, je prvním krokem k tomu, abyste měli pořádek ve svých financích a třeba i něco ušetřili. Naštěstí dnes již není nutné zapisovat si každý nákup. Stačí využít chytrého internetového správce osobních financí.

Jak změnou dodavatele plynu ušetřit tisíce korun?

Pokud na vás jdou při pohledu na vyúčtování plynu pravidelně mdloby, možná byste měli zvážit možnost změny dodavatele plynu. Ještě předtím se však podívejte, kdo se na tvorbě cen plynu podílí, kdy se ceny mění a jak změna dodavatele plynu probíhá.

Povinné ručení s rychle rostoucím bonusem

Povinné ručení od Wüstenrotu se od klasické nabídky liší nejen rychlým nárůstem bonusu za jízdu bez nehod. U pojištění ProAuto nabízí Wüstenrot i jiné zajímavé novinky.

Myslete už teď na zimu - Pražská plynárenská nabízí plyn levnější o 11%

Zemní plyn na tři roky levnější o 11% mají k dispozici všechny domácnosti a maloodběratelé, odebírající zemní plyn od Pražské plynárenské. Podmínkou je pouze prodloužení  smlouvy  týkající se dodávky plynu uzavřené s touto společností.

Podnikatelský úvěr, který vám vrátí až 50 tisíc korun

Také máte pocit, že banky měří podnikatele jedním metrem a neumí jim připravit individuální nabídku pro jejich podnikání? Chcete v době končící recese investovat do rozšíření či modernizace své výroby, ale nenašli jste úvěr, který by se vám vyhovoval?

Hypotéka nebo pronájem: případ Praha

Dnes a denně můžeme z médií slýchat, že pražský realitní trh je od roku 2009 ve vleklé krizi. Příčinou je nízká poptávka po nových bytech v porovnání s širokou nabídkou. Pražané si zkrátka přitáhli opasky a do velkých investicí se dvakrát nehrnou. Na druhou stranu výše úrokové sazby u hypotečních úvěrů je na historickém minimu, což někoho ke koupi přesvědčit může. Vyplatí se vůbec nákup bytu na hypotéku? Srovnejme náklady a rizika.

Mazars: Cílem iniciativy Dobrá banka je efektivita a důvěryhodnost

Efektivní a důvěryhodné peněžní ústavy jsou cílem iniciativy Dobrá banka (The Good Bank). Vznikla pět let po vypuknutí světové finanční krize, jako prostor k diskuzi o modelu bankovnictví, jež najde rozumnou rovnováhu mezi tvorbou zisku, službou klientovi a celospolečenskými zájmy. Globální iniciativu zastřešila britská mediální skupina The Economist a finančně ji podporuje společnost Mazars, která působí i na českém trhu.

mBank slaví rok plateb po Evropě zdarma

Právě jeden rok mohou zákazníci mBank využívat možnosti zasílání či přijímání bezhotovostních plateb v eurech tzv. SEPA plateb zcela bez poplatků. mBank tak jako jediná banka na českém trhu nabízí tuto službu bezhotovostních plateb v eurech v rámci 27 států Evropské unie, Švýcarska, Lichtenštejnska, Norska, Islandu a Chorvatska zcela zdarma.

Většina českých studentů se na kolejích setkala s krádežemi

Ubytování na studentských kolejích v současné době využívá přes 20 procent českých studentů, tedy více než 71 tisíc mladých lidí. Přestože téměř 90 procent z nich své pokoje pravidelně zamyká, ke ztrátě osobních věcí na kolejích dochází stále častěji. Nejnovější průzkum České pojišťovny ukázal, že s krádeží se osobně nebo prostřednictvím svých přátel alespoň jednou setkalo téměř 65 procent respondentů. Nejčastěji se dnes na kolejích kradou peníze, notebooky a mobilní telefony. O možnosti ochrany majetku prostřednictvím studentského pojištění je však informováno jen deset procent studentů.

Zářijové vydáni Investičního magazínu Vám přináší zajímavé investiční tipy

Chtěli byste začít obchodovat na forexu, ale nejste si jistí, jak na to? Nebo se nechcete rozhodovat pod vlivem momentální (ne)nálady, únavy, euforie?

Úspěšný investor potřebuje propracovanou strategii

Pokud budete na trhu prodělávat peníze, tak vás před ztrátou kapitálu nezachrání ani nulové poplatky a nejrychlejší technické zázemí na světě.

Od prvních kroků k úspěšným obchodním strategiím

Řada investorů v současné době volí jako jednu z možností svých investic krátkodobé spekulace na růst či pokles měn, komodit či akciových indexů.  

Fio banka má již 300.000 klientů

Česká Fio banka získala od začátku roku již téměř 75 tisíc nových klientů a jejich celkový počet přesáhl 300.000. Obhájce titulu Bankovní inovátor tak dokazuje, že moderní bankovní služby za nulové či nízké poplatky a za férových podmínek pro všechny slaví úspěch.

Chcete samostatný byznys s vlastní značkou?

Přijďte na brněnský odborný seminář pro finanční poradce a nechte si poradit od špičkových lektorů.

Půjčte si peníze na cokoliv za pár minut!

Úvěry a půjčky se staly nedílnou součástí našeho života. Každý měsíc splácíte své úvěry a přemýšlíte, jak ušetřit. Pokud uvažujete o půjčce, zkuste novou minutovou půjčku od Equa bank. Pokud již půjčku máte a chcete ušetřit na splátkách, nabízí Equa bank na refinancování stávajících úvěrů RePůjčku.

Fio banka obhájila titul Bankovního inovátora s bezkontaktní kartou zdarma

Fio banka obhájila loňský titul získaný za nejlepší novinku na bankovním trhu a v ocenění Hospodářských novin Nejlepší banka 2013 se stala Bankovním inovátorem 2013. Prvenství v této kategorii získala její bezkontaktní karta zdarma.

Škola investování zdarma se opět otevírá

Fio banka ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM připravila na „zimní semestr“ pravidelný cyklus vzdělávacích seminářů z oblasti kapitálového trhu. Vstup je zdarma a přihlásit se může každý.

Financování inovativních projektů

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR se v jednom ze svých průzkumů zaměřila na postoj malých a středních podnikatelů k inovacím a jejich financování.

Triglav pojišťovna jako generální partner propůjčila svůj název extralize házenkářů

Triglav pojišťovna je novým generálním partnerem extraligy házenkářů. V sezoně 2013/14 proto soutěž ponese název Triglav pojišťovna extraliga (TPE). Završila se tak spolupráce mezi pojišťovnou a Českým svazem házené, která začala v roce 2011. Triglav pojišťovna je součástí mezinárodní skupiny, jež působí v osmi státech a patří mezi význačné finanční hráče ve střední a jihovýchodní Evropě.

Triglav pojišťovna zaznamenala letos dvakrát více pojistných událostí z cestovního pojištění

Klienti Triglav pojišťovny nahlásili letos v létě o 125 % více pojistných událostí, než tomu bylo před rokem. Vyplývá to z meziročního srovnání údajů za období od 15. června do 14. srpna. Nejčastěji se jednalo o zažívací potíže, alergie, bodnutí mořským ježkem nebo o drobné úrazy.

Upozornění na nekalé praktiky zprostředkovatelů

Česká asociace pojišťoven (ČAP) eviduje v posledních týdnech zvýšený počet případů, kdy zprostředkovatelé finančních produktů oslovují klienty a zaštiťují se údajným pověřením ČAP ke kontrole pojistných smluv. Na tyto praktiky upozornili sami klienti, kteří si u asociace platnost takového pověření ověřovali.

Sberbank chce být blízko klientům a spouští reklamní kampaň

Individuální přístup ke klientům a férové finanční produkty zdůrazňuje nová reklamní kampaň Sberbank CZ. Jejím cílem je začít budovat povědomí o nové silné značce na českém trhu. Banka má za sebou velkou mezinárodní skupinu, zároveň chce vždy zůstat nablízku svým klientům a vycházet vstříc jejich specifickým potřebám. Kampaň potrvá 3 měsíce. Její hlavní motto zní: „Váš příběh. Vaše banka.“

PČS: Na dovolené dramaticky stoupá riziko úrazu

O dovolené Češi rádi více riskují a věnují se adrenalinovým sportům. Nebezpečí úrazu tím dramaticky stoupá. Podle statistik Pojišťovny České spořitelny se nejvíce zranění stane během letních dovolených u moře nebo na horách. Nejčastěji jde o podvrtnutí kotníku, tržná poranění a ošklivé pohmožděniny rukou i nohou. S FLEXI životním pojištěním si klienti mohou až na 30 dnů v roce zdarma aktivovat speciální úrazové připojištění, které se vztahuje i na zranění z rizikových rekreačních sportů.

Gepard Finance potvrzuje svou kvalitu díky značce „FÉR hypotéka“

Asociace hypotečních makléřů (AHM) zavádí značku kvality „FÉR hypotéka“. Jejím smyslem je poukázat na úroveň služeb, kterou poskytují členové AHM. Gepard Finance je díky vysoké úrovni svých služeb již od počátku členem Asociace a od nynějška se může honosit značkou „FÉR hypotéka“.

Nebankovní půjčky získáte snadněji, ale pozor na nekalé praktiky

U nebankovní instituce si už půjčil asi každý. I když má hodně lidí dojem, že to je pouze honosnější název pro ne úplně poctivou firmu, do této kategorie se řadí i spousta slušných společností poskytující různé nákupy na splátky atp. Víte ale, jaké jsou podmínky a na co si dát u nebankovních půjček pozor?

Právě začíná Letní Live Trading se specialisty XTB

Zajímáte se o krátkodobé investice? Chcete se naučit obchodovat, ale zdá se vám to příliš náročné? Už jste začal, ale nešlo to a nevíte, kde jste udělal chybu?

Vyhlášení ceny prof. F. Vencovského

Rektorka Vysoké školy finanční a správní vyhlašuje čtvrtý ročník bienále soutěže o Cenu prof. Františka Vencovského s tématickým zaměřením „Evropská ekonomika a její perspektivy“, určené mladým ekonomům do 35 let.

Do zahraničí s pojištěním ProCesty

Doba letních dovolených začíná a s ní nabývá na aktuálnosti i cestovní pojištění. Cestovat do zahraničí bez něj je risk, který se může hrubě nevyplatit.

Pojišťovna České spořitelny ovládla Zlatou korunu v životním pojištění

Pojišťovna České spořitelny získala hned dvě prestižní ocenění v soutěži Zlatá koruna. V kategorii Životní pojištění roku obsadila s produktem FLEXI životní pojištění zlatou a s dětským pojištěním FLEXI životní pojištění – JUNIOR bronzovou příčku.

Online banka ZUNO startuje novou kreativní kampaň

Online banka ZUNO, člen skupiny Raiffeisen Bank International, zahajuje novou kampaň s cílem změnit vnímání banky na českém trhu. ZUNO se nyní profiluje jako banka nabízející plnohodnotné služby pro všechny. Kampaň začíná 12. června a potrvá do srpna 2013.

Hypotéka od Wüstenrotu již od 2,39 % ročně

Chybí vám u rodičů soukromí? Je vám byt už malý? Právě teď máte ideální příležitost pořídit si nové vlastní bydlení. Hypotéky jsou levné a u Wüstenrotu už nebudete platit ani poplatek za správu úvěru. 

Držitelé bezkontaktních karet MasterCard PayPass™ nakoupí v OBI s 15% slevou

Společnost MasterCard®, jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách, spolu s obchodním řetězcem OBI nabízí zákazníkům 15% slevu při platbě bezkontaktní kartou MasterCard PayPass™ nebo Maestro PayPass™ ve dnech 17. – 23. 6. 2013.

Akční nabídka Fio hypoték prodloužena do konce června

Pro velký zájem klientů přistoupila Fio banka k prodloužení akční slevy 0,1 % z pevné úrokové sazby hypoték do konce června. Fio hypotéku s fixní sazbou je tak možné získat již od 2,69 % p.a.

Budete si penzi užívat, nebo přežívat?

Jak dosáhnout na vyšší příjmy v důchodu a prožít stáří na úrovni? Druhý pilíř penzijní reformy je jednou z možností.

Neplaťte zbytečně za své účetnictví

Majitelé malých firem se shodují: Před koupí účetního programu se vyplácí hledat. Na trhu totiž najdete i takový, který je pro začínající podnikatele zadarmo.

Na dovolenou s kartou nebo s hotovostí?

Blíží se čas dovolených a s ním i každoroční dilema, kdy a kde nakoupit valuty nebo zda si vystačíte jen s platební kartou.

Triglav pojišťovna nabízí úrazové pojištění na půl milionu korun za 1,37 Kč denně

Pro své dlouhodobé klienty připravila Triglav pojišťovna nabídku úrazového pojištění s názvem Triglav Pilíř. Svým stávajícím klientům tak nabízí další pojistnou ochranu v podobě pojištění trvalých následků úrazu za 499 Kč ročně, to znamená 1,37 Kč denně. Pojistná částka může při vyplacení dosáhnout až 500 000 Kč.

Zamilujte se do naší akční nabídky hypoték

Fio hypotéku získáte nyní s pevnou sazbou již od 2,69 % p.a. Zjistěte si svůj úrok na hypoteční kalkulačce a využijte květnových slev!

Fio Smartbanking nabízí rychlé platby prostřednictvím šablon nebo QR kódů

Nová verze aplikace Fio Smartbanking umožňuje obsluhovat účet z mobilu ještě komplexněji. Mezi nejdůležitější novinky patří šablony plateb nebo QR kódy u verze aplikace pro Android.

I malá změna může přinést velké úspory

Chcete ušetřit za energie? Vylepšete si svůj byt či dům. Díky našim tipům ušetříte peníze a zároveň zhodnotíte a prodloužíte životnost svého bydlení.

Pojišťovna České spořitelny je pojišťovnou roku 2012 v kategorii životního pojištění

Pojišťovna České spořitelny získala nejvyšší ocenění v kategorii Pojišťovna roku 2012 – životní pojištění. V rámci jedné z hlavních kategorií soutěže Pojišťovna roku 2012 tak obsadila první příčku již pošesté. Oborová ocenění každoročně uděluje Asociace českých pojišťovacích makléřů.v

FLEXI na Bambiriádě podpoří volnočasové aktivity dětí

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny na jubilejním 15. ročníku Bambiriády podpoří volnočasové aktivity dětí a mládeže. 

Získejte HD tablet v Investiční soutěži

Vyzkoušejte další novou investiční soutěž s českým obchodníkem s cennými papíry - společností HighSky Brokers, a.s! Rozmnožte 1 000 000 Kč, které máte k v soutěži k dispozici a vyhrajte desetipalcový tablet CityTab Vision HD!

Infarkt myokardu? Nejohroženější jsou řidiči

Podle statistik Pojišťovny České spořitelny postihne infarkt nejčastěji profesionální řidiče, manažery a úředníky. Nejohroženější skupinou jsou muži, obézní kuřáci, ve věku nad 45 let.

Vítěz soutěže JUNIOR TRADER zhodnotil svůj účet na neuvěřitelných 2 965 907 EUR!

Investiční soutěž JUNIOR TRADER ukázala dvě pravdy o obchodování. Mezi začínajícím obchodníky je úspěšných necelých 30 % a při dodržování určitých pravidel může být úspěšný i člověk bez zkušeností.

Fio hypotéku získáte v květnu levněji

Fio banka přichází s akční nabídkou pro květen – každému, kdo požádá o hypotéku, poskytne slevu 0,1 % z pevné úrokové sazby. Fio hypotéku s fixní sazbou je tak možné získat již od 2,69 % p.a. Nabídka platí od 6.5. do 31.5. 2013.

Nový občanský zákoník upravuje dědictví. Chystá nečekané změny!

Nový občanský zákoník přijde v platnost 1. 1. 2014 a přinese s sebou řadu úprav. Některé z nich se významně týkají i dědictví. Rozšiřují se dědické skupiny, mění se odpovědnost dědiců za dluhy zemřelého a bude se například přihlížet k podmínkám uvedeným v závěti. Některé změny mohou být nepříjemné, ale lze se na ně připravit.

Vyhlášení čtvrtého ročníku ceny prof. F. Vencovského

Rektorka Vysoké školy finanční a správní vyhlašuje čtvrtý ročník bienále soutěže o Cenu prof. Františka Vencovského s tematickým zaměřením „Evropská ekonomika a její perspektivy“, určené mladým ekonomům do 35 let.

Broker kongres navštívilo pět set finančních poradců z celé ČR

Hlavním tématem Broker kongresu bylo zajištění na stáří. Během jediného dne zazněla více než dvacítka přednášek a workshopů.

Hledá se nejhorší poplatek u dodavatelů elektřiny a plynu

Poplatek za využití zákaznického centra nebo za uzavření splátkového kalendáře. I takové perličky je možné najít v obchodních podmínkách a speciálních ceníkách dodavatelů elektřiny nebo plynu. Zákazníci o nich často nemají ponětí a pak se jen podivují, co vše jim dodavatel naúčtoval. Iniciativa EnergetickaPoradna.cz proto vyhlásila anketu o Nejbizarnější poplatek dodavatelů elektřiny a plynu.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji. Mezi nejdůležitější novinky patří šablony plateb, možnost odeslat peníze kamkoliv do zahraničí nebo stahování výpisů z účtu.

Objevila soutěž Junior Trader nový obchodní talent? Nebo má průběžný vítěz štěstí a ztráty se mu vyhýbají?

Aktuální ročník studentské investiční soutěže Junior Trader, pořádané brokerskou společností X-Trade Brokers, se blíží ke svému závěru. Na překonání lídra mají soutěžící ještě deset dní. Začnou více riskovat? Bude se pořadí na předních místech ještě měnit?

X-Trade Brokers uvádí na trh platformu xSocial

Po úspěšném uvedení obchodní platformy pro mobilní telefony xMobile a platformy pro tablety xTab přichází X-Trade Brokers se systémem xSocial.

ČMSS překonala magickou hranici 300 miliard korun v poskytnutých úvěrech

Od vstupu na český trh v roce 1993 do současnosti poskytla Českomoravská stavební spořitelna svým klientům úvěry na bydlení ve výši více než 300 miliard korun. K dosažení této rekordní hranice úvěrového obchodu došlo v březnu letošního roku.

Vyšší plnění za vícečetná poranění

Pojišťovna České spořitelny od září 2011 vyplácí až dvojnásobné plnění za pojistnou událost, při které dojde k vícečetnému poranění. Tímto krokem chce pojišťovna lépe finančně zajistit klienty ve vážných životních situacích. Za rok 2012 pojištěným vyplatila o 3,6 mil. Kč více, než by jim náleželo před změnou metodiky.
< Předchozí 1 2 3 4 5 ... 1807 1808

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo