www.finance.czAktualityKalendář tiskových zpráv

Všechny tiskové zprávy

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Správné řízení daňových rizik je v období globální finanční krize důležitější než kdy předtím

Na špičce v řízení daňových rizik jsou velké nadnárodní společnosti, ostatní čeká ještě dlouhá cesta.

Pojištění vozidel v roce 2009: Na jaké novinky se připravit?

V lednu 2009 vstupuje v platnost několik významných změn v pojištění vozidel, které by neměly uniknout pozornosti motoristů. Řada z nich je legislativního charakteru. A jak se v tomto případě říká, „neznalost zákona neomlouvá“. Česká asociace pojišťoven (ČAP) proto doporučuje, aby se na ně motoristé připravili v předstihu, a vyhnuli se tak případným nečekaným překvapením.

Studenti chtějí vedení a zřízení účtu zdarma

Průzkum ČSOB ukázal, že vysokoškolští studenti při výběru bankovního konta považují za nejdůležitější možnost zřízení a vedení účtu zdarma.

Zhodnocení roku 2008 a výhled do roku 2009

Od ledna navýšila Fio, burzovní společnost počet svých klientů o cca 10.500. Rekordním měsícem byl říjen, v jehož průběhu získala přes 2.500 nových klientů.

V roce 2009 čeká na malé a střední podnikatele více dotací ze strukturálních fondů EU

Podle očekávání KB EU POINT dojde v příštím roce k výraznému navýšení objemu prostředků, o které se budou moci malé a střední podniky v rámci dotačních programů ucházet.

ČPP pomáhá řešit nepojištěná vozidla od 1. 1. 2009

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) nabízí vlastníkům nepojištěných vozidel krátkodobé povinné ručení na dobu jednoho, dvou nebo tří měsíců za pojistné ve výši 95 korun měsíčně.

Raiffeisenbank ruší poplatky, ktré klienti nejvíce kritizovali

Raiffeisenbank a.s. v novém sazebníku ruší některé poplatky, které byly nejvíce kritizovány klienty. S účinností od dnešního dne banka ruší nejvíce kritizovaný poplatek za změnu trvalého příkazu zadaného přes internetové bankovnictví, k dalším úpravám banka sáhne na počátku února.

Možnost zhodnocení volných prostředků ve výši až 3,5 % p.a. s vysokou mírou jistoty při okamžité likviditě

LBBW Bank nyní nově nabízí malým a středním společnostem a podnikatelům optimální řešení, jak zhodnotit své dočasně volné finanční prostředky bezpečně a zároveň s jistotou, že v případě potřeby budou moci své peníze kdykoliv vybrat a použít.

SG Equipment Finance uvádí v České republice ve spolupráci s EIB nový projekt financování pro malé a střední firmy

SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. (SGEF) získala od Evropské investiční banky (EIB) úvěr 2,6 mld. Kč na podporu financování projektů malých a středních firem a obcí. Tato smlouva je pokračováním předchozí úspěšné spolupráce mezi SGEF a EIB.

AWD nejlepší poradenskou firmou v oblasti správy privátních financí, v nezávislém průzkumu za sebou nechala poradenské společnosti i banky

Společnost AWD Česká republika, evropská jednička v oblasti správy privátních financí, se stala celkovým vítězem doposud nejrozsáhlejšího exkluzivního nezávislého průzkumu finančního poradenství v České republice.

„Akord“ - nový program kvality péče VZP

Nový program kvality péče pod názvem „Akord“ zavádí od 1. ledna 2009 Všeobecná zdravotní pojišťovna. Projekt má za cíl zaručit pacientovi poskytnutí správné péče ve správném čase, na správném místě a správným způsobem.

Vliv finanční krize na současný vývoj výkaznictví firem


Společnosti musí včas reagovat na změny v hodnotě majetku, hlavní výzvy je totiž teprve čekají.

Zbývá posledních 24 dní na uhrazení plateb pro získání státní podpory či daňové úlevy

Státní podporu ke stavebnímu spoření od Stavební spořitelny České spořitelny v maximální výši, snížení daňového základu pro výpočet daně z příjmu u úvěru poskytnutého stavební spořitelnou, u penzijního připojištění Penzijního fondu České spořitelny, či u životního pojištění Pojišťovny České spořitelny, mohou klienti získat jedině, pokud včas pošlou platby nebo splátky na účty, které pro tyto produkty u Finanční skupiny České spořitelny užívají.

UniCredit Bank rozšíří nabídku služeb u vybraných kont o kreditní kartu Visa ČSA

UniCredit Bank rozšíří od 1. ledna 2009 nabídku služeb u nejžádanějších osobních kont o možnost získat za zvýhodněných podmínek kreditní kartu Visa ČSA.

Raiffeisenbank navyšuje kapitál o 1,675 miliardy korun

Podobně jako v minulých letech, Raiffeisenbank a.s. na konci roku navyšuje základní kapitál. Navýšení o 1,675 miliardy korun umožní bance i nadále pokračovat ve své rychlé expanzi.

SG Equipment Finance hodnotí uplynulý rok jako úspěšný

Z hlediska nárůstu obchodů hodnotí společnost SG Equipment Finance rok 2008 jako úspěšný, do nového roku vstupuje připravena a současnou situaci bere jako výzvu.

Které zásadní změny od 1. ledna 2009 platí v nemocenském pojištění

1. ledna 2009 začne platit nový zákon o nemocenském pojištění (zákon č. 187/2006 Sb.), který přinese řadu změn. Ty se mimo jiné týkají účasti na nemocenském pojištění, výpočtu a výplaty dávek, ošetřování člena rodiny či stanovení sankcí.

Novým členem sdružení SOLUS se stala společnost ČSOB Leasing, největší leasingová společnost na českém trhu

ČSOB Leasing, a.s., největší leasingová společnost na českém trhu, byla přijata za člena sdružení SOLUS.

Zpráva UBS Wealth Management Research: „Prognóza celosvětového vývoje podle UBS“ na rok 2009

Ve své nové zprávě UBS Wealth Management Research předpovídá na rok 2009 další prudké zpomalení světové ekonomiky.

Allianz pojišťovna opět rozšířila možnosti on-line komunikace s klienty i veřejností

Prostřednictvím on-line formuláře na internetu mohou klienti i veřejnost zasílat Allianz pojišťovně své dotazy, návrhy, pochvaly i stížnosti. Nová služba se setkala s velkým zájmem; denně touto cestou přichází do Allianz pojišťovny kolem 15 komentářů.

Citi potvrdila své vedoucí světové postavení v oblasti cash managementu

Citibank Europe plc, organizační složka – Citi znovu získala prestižní titul „Nejlepší banka pro cash management"; časopis „The Banker“ jí toto ocenění udělil již potřetí v řadě.

Vánoční nabídka od Komerční banky: vezměte si úvěr před vánoci a začněte jej splácet až na jaře!

od 2. prosince 2008 Komerční banka nabízí zájemcům o spotřebitelský úvěr možnost odložit jeho splácení až o tři měsíce. Jedná se o akční nabídku platnou až do konce ledna 2009.

Třetí čtvrtletí přineslo členům USF stagnaci v prostředí prohlubující se nejistoty

Finančně poradenské domy sdružené v Unii společností finančního zprostředkování a poradenství (USF ČR) zprostředkovaly ve třetím kvartálu roku 2008 finanční produkty v celkové hodnotě 3 060 738 tis. Kč. Tento výsledek představuje mírný pokles oproti předcházejícímu čtvrtletí (– 2,14 %), oproti čtvrtletí prvnímu se však podařilo zprostředkovaný objem navýšit o 0,35 %.

Komerční banka přináší od 1. ledna 2009 klientům výrazné úspory díky změně cen vybraných produktů a služeb

Komerční banka upraví s platností od 1. ledna 2009 ceny za vybrané produkty a služby. Majitelům vybraných balíčkových kont se výrazně sníží celkové náklady na bankovní služby díky zrušení poplatků za výběr z bankomatů KB nebo přidání příchozích transakcí do ceny balíčku, to vše při zachování stejně vysoké úrovně kvality.

Spořte a získejte prémii až 6 000 Kč

WPB Capital nabízí do konce roku klientům, kteří si zde založí termínovaný vklad nebo spořicí účet, kromě výnosu 4,10 až 5,85 % peněžní prémii až 6 000 Kč.

Vhodné povinné ručení usnadní řidičům nepříjemné situace

Vybírat povinné ručení pouze podle nejnižší částky by bylo krátkozraké. Ačkoli mnozí z nás berou pojistné jako „nutné zlo“ je velký rozdíl v tom, jaké služby za pojištění klient obdrží. Rozdíl se pozná bohužel až v momentě, kdy dojde k dopravní nehodě.

Svět ve finanční krizi: Konec bezstarostných časů?

III. Mezinárodní finanční fórum Zlaté koruny, které se pod tímto názvem uskuteční 9. prosince v TOP Hotelu Praha, bude kromě hledání odpovědí na problémy způsobené světovou finanční krizí také setkáním celé řady domácích a zahraničních ekonomů a finančních odborníků.

Češi chtějí na Vánoce utrácet, ale racionálněji. Vyšší příjmy hodlají lidé využít spíše na nákupy ve slevách.

Češi se při vánočních nákupech chovají racionálněji než před dvěma lety. Ukázal to letošní průzkum nákupních zvyků, který pro českou pobočku Citibank Europe plc. exklusivně zpracovala agentura STEM/MARK, a jeho srovnání s výsledky z roku 2006.

Výsledky ankety Banka roku podtrhly úspěšný rok, Raiffeisenbank je vyhlášena nejlepší bankou v ČR

Letošní vyhlášení soutěže MasterCard Banka roku potvrdilo úspěšný rok Raiffeisenbank. Banka úspěšně zvládla integraci s eBankou, vykazuje rekordní výsledky a nyní zvítězila v hlavní kategorii Banka roku. eKonto se navíc stalo Účtem roku a banka uspěla i v kategoriích Nejdynamičtější banka roku a Hypotéka roku.Ocenění přišlo v době, kdy banka oslavila 15 let na českém trhu.

Vánoční dárek Poštovní spořitelny: Zpracování hypotéky zdarma

Poštovní spořitelna připravila pro své klienty vánoční překvapení – vyřízení hypotéky bez poplatku.

mBank je jeden rok – oslavy se zúčastní přes 10 000 lidí!

Přesně před 365 dny otevřela mBank v Česku své brány klientům. A do českého bankovnictví tak začal proudit čerstvý vzduch – lidé dosud zvyklí odvádět bankám vysoké poplatky měli najednou nové možnosti.

Mezi zájemci o nové bydlení roste zastoupení lidí nad 50 let

Průměrná půjčovaná částka na nové bydlení je 2,5 miliónu korun.

Finanční krize podněcuje zájem Čechů o investování

Praha (24.11.2008) Server akcie.cz zaregistroval v průběhu října výrazný nárůst uživatelů. Zvýšil se i počet zobrazených stránek, přičemž doba strávená na webu stále dosahuje hodnot, které patří na českém internetu k nadprůměrným a ve své kategorii nejvyšším.

Credium, a.s. vstoupila na slovenský trh

Společnost Credium, a.s., 100% dcera francouzské společnosti SOFINCO S.A., zakoupením společnosti OTP Leasing, a.s. vstupuje na slovenský leasingový trh.

Vánoce jako vystřižené

Vánoce jsou svátky klidu, míru, rodiny, ale i shonu. A právě toho  posledního aspektu se všichni obáváme. Sháníme vánočního kapra, zdobíme vánoční stromeček, pečeme cukroví a přemýšlíme, co udělá radost naším blízkým. Už víte, komu letos splníte jeho tajné přání?

Klienti Raiffeisenbank mohou využít přímé platby u téměř 1000 internetových obchodníků.

Nejrozšířenější online platební systém na českém trhu, který pod názvem ePlatby provozuje Raiffeisenbank, již umožňuje přímou platbu u téměř 1000 internetových obchodníků. Počet provedených transakcí ročně roste o zhruba 30 procent.

Odvážnější investoři stále věří akciovým fondům

Na trhu se najde stále dost investorů, kteří věří, že vydělají i na nejdynamičtějších akciových podílových fondech.

SG Equipment Finance uvádí na trh nový produkt

Společnost SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. uvedla začátkem listopadu na trh nový produkt financování s názvem CHYTŘE RYCHLE.

Maximal Invest upsán během osmi dnů

Měsíc před koncem upisovacího období investoři upsali veškerý možný objem zajištěného fondu Maximal Invest – ČSOB Prémiový fond 1.

Rezidence Jeseniova se zabydluje v parku

Zní to až neuvěřitelně, ale jako na mnoha místech Prahy, i tady kdysi bývaly vinice a usedlosti pěstitelů vína. K nejznámějším patřila usedlost Parukářka zasazená do stráně Vrchu svatého Kříže.

Modrá pyramida připravila pro své klienty unikátní nabídku: úvěr do 300 000 Kč s vyřízením do 24 hodin

Modrá pyramida přichází na trh s novinkou. Pod názvem Rychloúvěr nabízí svým stávajícím  klientům rychlé a jednoduché řešení běžných modernizací a rekonstrukcí bydlení.

WPB Capital vyplácí k nově založenému spoření prémii až 6 000 Kč

Klienti, kteří si do konce roku založí termínovaný vklad nebo spořicí účet u WPB Capital získají kromě výnosu až 5,85 % peněžitou prémii ve výši 1 000 až 6 000 Kč a to hned na začátku spoření.

Dálkový přístup do katastru nemovitostí využilo více než deset tisíc klientů

Celkem již více než dva miliony korun ušetřili klienti Hypoteční banky díky možnosti získat přímo na pobočkách on-line výpis z katastru nemovitostí.

WAK INTRA - firemní systém bez hranic

WAK INTRA Komplexní internetový podnikový informační systém, který šetří síly i prostředky. Věnujte se svému podnikání a využijte pronájmu.

Hypotéka roku. Ušetřete až 100.000Kč!

Pořizujete si nové bydlení a rádi byste využili hypoteční úvěr? Počítáte však i s poplatky, které jsou s úvěrem na bydlení spojené? S Hypoteční bankou nemusíte!

Sledujte aktuální zprávy z burzy a kurzy akcií online. Akcie.cz vás udrží v obraze

Hledáte spolehlivé informace o vývoji na burzách a kvalitní ekonomické zpravodajství? Chcete vědět, jak se vyvíjí finanční krize?

Vaše úspory Vám nyní vydělají dvakrát

Založte si do konce roku u WPB Capital spoření s nejvyšším zhodnocením 5,85 % ročně a získejte navíc až 6 000 Kč jako dárek a to hned na začátku spoření.

Raiffeisenbank do září vytvořila rekordní zisk 1,1 miliardy korun

Raiffeisenbank do září vytvořila rekordní zisk 1,1 miliardy korunSoučasná situace na světových finančních trzích Raiffeisenbank  v České republice neovlivňuje. Banka do září zvýšila zisk o 43 procent a pokračuje v dynamickém růstu. 

Investice do nových ČSOB zajištěných fondů se vyplatí i při současné situaci na finančních trzích

ČSOB opět připravila nové zajištěné fondy. V listopadu mohou klienti investovat do ČSOB Fixovaného růstu 6 a do Maximal Invest – ČSOB Prémiového fondu 1.

Mírně pozitivní začátek listopadu na akciovém trhu aneb Finanční krize 2008 stále žije!

I přes mírnou středeční a čtvrteční korekci byl uplynulý týden pro akciové trhy většinou pozitivní. Index akciového trhu RM-SYSTÉM vzrostl o 3,2% a dostal se zpět nad hranici 2 000 bodů.

Účetní program WinDUO

Společnost ČAPEK-WinDUO, s.r.o. se zabývá od r. 1990 vývojem ekonomického software pro vedení účetnictví malých a středních organizací.

Klienti UniCredit Bank ušetřili na výběrech v zahraničí tisíce Kč

Ukázalo se, že banka tímto krokem skutečně ulehčila cestování po Evropě. Odhad, že tomu tak bude především v nejnavštěvovanějších turistických destinacích, potvrdily aktuální statistiky o nárůstu počtu výběrů v zemích jako je Itálie, Slovensko, Slovinsku a Rakousko.

Raiffeisen International vykazuje přes krizi na finančních trzích velmi silné výsledky

Konsolidovaný zisk vzrostl o 38 procent na 861 milionů eur. Výsledek za samotné tři čtvrtletí ve výši 296 milionů eur je jen o pět procent nižší než historicky rekordní čtvrtletní zisk z předchozího čtvrtletí.Celková aktiva vzrostla téměř o 20 procent na 87,3 miliardy eur. Návratnost kapitálu zůstává stabilní na úrovni 25,4 procenta, poměr nákladů a výnosů se zlepšil na 54,6 procenta.Klientská základna se rozšířila na 14,6 milionu.

Červené konto nabízí jistotu a slaví úspěch

Obliba spořícího účtu Poštovní spořitelny Červené konto, který nabízí výhodné úročení 3,3 %, jde v posledních týdnech prudce nahoru. Jak ukazují statistiky, jen za poslední měsíc stoupl týdenní počet zřízených Červených kont o celých 120 %.

Pohoda za volantem doma i v zahraničí

S povinným ručením České pojišťovny můžete bez obav vyjet i do zahraničí. Na úrazy a nemoci v cizině jste totiž pro příští rok pojištěni.

KB přináší studentům slevy na jazykové pobyty, kreditní kartu na předvánoční nákupy a značkový notebook s MS Office zdarma

Více než tisíc studentů využilo speciální nabídku úvěru na značkový notebook DELL Vostro. Díky této nabídce mohou mít studenti vysokých škol kvalitní notebook již za 16 korun denně.

Expres Business: až 400 tisíc korun bez ručení směnkou

Úvěr od GE Money Bank podnikatelé vyřídí do 24 hodin.

Fio, burzovní společnost zvýšila objemy obchodů a zaznamenala rekordní přírůstky klientů

Fio, burzovní společnost, největší on-line broker v ČR, zprostředkovala za  třetí kvartál 2008 obchody v celkovém objemu 58,8 miliard korun.

Růst factoringových transakcí poroste

Objem factoringových transakcí v Česku v posledních letech roste dvouciferným tempem. Přesto penetrace trhu je třetinová oproti západoevropským ekonomikám.

U WPB Capital jsou vklady pojištěny

Vklady ve spořitelních družstvech jsou pojištěny ze zákona stejně jako v bankách. WPB Capital nabízí termínované vklady a spořicí účty s výnosem 4 až 5,65 %.

SG Equipment Finance poskytuje financování v oblasti high tech

Možnosti financování technologií z oblasti high tech jsou obdobné jako u ostatních investičních celků. Nabídka je však rozšířena ještě o faktoring (odkup pohledávky ze smlouvy o financování uzavřené s dodavatelem high tech technologií) a financování software.

mBUSINESS KONTO – první podnikatelský účet v ČR bez podmínek

Ani podnikatelé už nemusejí nesmyslně tratit na bankovních poplatcích. U mBank dostanou jak nejvýhodnější účet na trhu, tak výjimečné zhodnocení vkladů.
Bez  jakýchkoliv podmínek a povinností. Tak, aby jim podnikání vynášelo co nejvíc.

Soutěž o Porsche: vydělává se na forexu

Trhy se stále vyznačují vysokými propady, volatilita jak na akciovém tak měnovém trhu je stále vysoká. Nejlepší obchodníci v minulém týdnu vydělávali na páru EUR/USD.

Objem factoringových transakcí roste!

Objem factoringových transakcí v Česku v posledních letech roste dvouciferným tempem. Přesto penetrace trhu v České republice nedosahuje západoevropských hodnot.

Drtí krize Vaše investice? Stresují Vás prudké pohyby na burzách? Zkuste automatické obchodní systémy!

Poslední týdny se nesou ve znamení prudkých výkyvů na kapitálových trzích. Pohyby o desítky procent za den nejsou výjimkou.

Povinné ručení od Kooperativy nyní nabízí ještě více výhod

Kromě oblíbeného bezplatného pojištění proti živlům nyní navíc dostanete zdarma i pojištění pro případ hospitalizace a ještě slevu na cestovní pojištění.

Česká spořitelna hlásí 43% nárůst v objemu poskytnutých spotřebitelských úvěrů

Zájem o spotřebitelské úvěry České spořitelny se stále zvyšuje. Od července do září letošního roku klienti sjednali celkem 75 955 spotřebitelských úvěrů v celkovém objemu 8,607 mld. Kč, což je o 43 % více než ve stejném období loňského roku. Průměrná výše spotřebitelského úvěru činila 111 760 Kč se splatností 6 let.

Ušetřete až 100.000 Kč!

Hypoteční banka Vám nyní nabízí možnost ušetřit na poplatcích až 100.000 korun.

Úrazové pojištění od ČSOB Pojišťovny je možné uzavřít i přes internet

Uzavírání pojistných smluv přes internet je stále populárnější. Na tento trend reaguje ČSOB Pojišťovna spuštěním další internetové aplikace. Kromě pojištění domácnosti, povinného ručení a cestovního pojištění si mohou klienti nově uzavřít on-line i úrazové  pojištění.

Vivantis koupil e-shop Obleceni.cz, vstupuje tak na trh s další komoditou

Společnost Vivantis a.s., přední provozovatel internetových obchodů, vstupuje na trh s další komoditou - oblečením. Stala se novým majitelem e-shopu Obleceni.cz, který v České republice nemá v šíři sortimentu konkurenci. Vhodně tak doplnila své stávající portfolio prodávaného zboží, kterým jsou šperky, hodinky, parfémy či kosmetika.

Soutěž o Porsche: vydělává se na burzovních indexech

Soutěžící vědí jak investovat na klesajících trzích a jak využít vysoké volatility.Trhy se počátkem minulého týdne dočkaly pomocných plánů v Evropě, když většina států eurozóny oznámila určitou formu pomoci zamrzlým finančním trhům a v úterý se přidal ještě americký ministr financí  Hank Paulson, když zveřejnil konkrétní návrhy použití již odsouhlasených 250 miliard dolarů.

Inspirace pro bydlení a jeho financování

Chystáte se vylepšit své bydlení? Přestavujete nebo modernizujete svůj dům či byt? Stránky http://www.rekonstrukce-nemovitosti.cz nabízí nejen užitečné tipy pro vylepšení bydlení, ale i možnosti jejich financování!

Vyhraj Porsche v X-Trade Brokers Cup 2008

Soutěž nabízí seznámení s finančními trhy a možnost vyhrát skvělé ceny. Cílem soutěže je seznámit české a slovenské obchodníky s investováním na komoditních, měnových a akciových trzích a dát všem šanci si obchodování zcela zdarma vyzkoušet a vyhrát skvělé ceny jako je luxusní automobil Porsche Cayman nebo notebook Acer.

Allianz pojišťovna nabízí nový investiční produkt PETROLinvest

Allianz pojišťovna uvedla na trh nový typ investičního životního pojištění PETROLinvest.

S Volksbank se budou vaše peníze množit!

Novým produktem s názvem BĚŽNÝ INVESTIČNÍ ÚČET zahájila v druhé polovině září Volksbank CZ svou podzimní reklamní kampaň.

Zvýhodněná nabídka Konta 5 za 50 pro svobodná povolání

Konto 5 za 50 od LBBW Bank je flexibilní produkt, který klientům umožňuje vybrat si k základním pevně stanoveným službám navíc 5 produktů a služeb dle vlastní chuti a sestavit si tak konto podle aktuálních potřeb.

Pojišťovna České spořitelny uvádí na trh produkt FLEXI PREMIUM 152

Pojišťovna České spořitelny od 15. října 2008 rozšiřuje svoji nabídku o jednorázové investiční životní pojištění FLEXI PREMIUM 152. Tento produkt spojuje pojištění s výhodnou investicí, je proto vhodný pro ty, kteří mají zájem o životní pojistku a současně chtějí bezpečně a dlouhodobě investovat se zárukou zajímavého zhodnocení.

CZECH TOP STUDENT - Příležitost pro talentované studenty i pro firmy

Silná konkurence v Evropě či spíše mezi Evropou a ostatními ekonomickými regiony jako jsou USA či Asie, vede k hledání zdrojů nových konkurenčních výhod. Těmi přestávají být jen nízké výrobní náklady a levná pracovní síla.

Firmy začínají šetřit - zbyde něco na HR?

Do českých podniků, ale i dceřiných společností zahraničních firem se postupně přelévá krize z USA. Přímo ovlivňuje finanční aktiva, avšak mnohem tvrdší je efekt nepřímý.

Poštovní spořitelna nabídne půjčku bez poplatku za poskytnutí i předčasné splacení

Vánoce se blíží, Poštovní spořitelna proto na podzim chystá tradiční kampaň na téma „půjčky na cokoliv“. V době kampaně čeká na žadatele o půjčku výhodná nabídka – poskytnutí půjčky bez poplatků.

Hypoteční banka nabízí hypotéku bez poplatků

Zájemci o financování bydlení, kteří přijdou v průběhu podzimu do Hypoteční banky, mohou ušetřit na poplatcích až 100 tisíc korun. Největší tuzemská specializovaná banka na poskytování hypoték nabízí do konce listopadu v rámci akční nabídky „Hypotéka roku“ hypoteční úvěry bez poplatků.

S kreditní kartou AURA další výhody u nových partnerů

Společnost Cetelem rozšířila od října 2008 svůj věrnostní Klub AURA o nové obchodní partnery. Do současného portfolia spolupracujících firem přibyl například prodejce oken a dveří, jazyková agentura nebo autopůjčovna. Držitelé kreditních karet AURA tak mohou využít slev a výhod a ušetřit i tisíce korun.

Nejvíce škod na vozidlech vzniká letos v pondělí a pátek

Řidiči, kteří si chtějí snížit riziko vzniku dopravní na nehody na minimum, by se měli vyvarovat jízd v pondělí a v pátek. Na tyto dny totiž podle statistik ČSOB Pojišťovny připadá nejvíce nehod. Oproti tomu o víkendech je na silnicích zdánlivě bezpečněji.

Rezidence Sacre Coeur - bydlení blízké Vašemu srdci

Rezidence Sacre Coeur vzniká v rezidenční čtvrti Hřebenky v městské části Praha 5. Její exkluzivní poloha uspokojí nejen milovníky městského způsobu života, ale nabídne i klidné bydlení v zeleni v přímém sousedství zahrady Kinských.  

Podzim na webu Finance.cz ve znamení novinek

Nezávislý finanční portál Finance.cz přináší svým uživatelům na podzim několik novinek. Kromě nového složení týmu se jedná především o dvě sekce Kurzy a Firmy a dále o aplikaci Portfolio.

Komerční banka představila nový úvěr pro podnikatele - Profi úvěr FIX

Nabídku financování malých a středních podniků doplní v Komerční bance nový Profi úvěr FIX.

Průzkum: Lidem vadí bankovní poplatky, oceňují internetové bankovnictví a širokou nabídku služeb

Čeští klienti si rádi postěžují, ale své bance jsou ve většině případů věrní. Vyplývá to z průzkumu společnosti Factum Invenio pro Raiffeisenbank na téma Zkušenosti s bankovními službami*, podle něhož tři čtvrtiny dotazovaných klientů bank svou banku nikdy nezměnily. K některým bankovním službám však mají výhrady, nejvíce kritizují bankovní poplatky. Naopak kladně hodnotí internetové bankovnictví a kvalitu nabízených bankovních produktů.

Fio zrychluje tempo nárůstu nových klientů a prodlužuje otevírací dobu poboček

Praha (8.10.2008) Finanční skupina Fio získala za poslední měsíc bezmála dva tisíce nových klientů využívajících bankovní a investiční služby. Nyní jim vychází vstříc další novinkou – prodloužením otevírací doby poboček.

Výhodnější spoření už nehledejte!

Pokud si nyní založíte Spoření n@ dálku získáte úročení 4,10 až 5,85 % ročně. Po celou dobu spoření neplatíte žádné poplatky.

mBank má už 150 000 klientů

mBank, člen německé bankovní skupiny Commerzbank, pokračuje v raketové expanzi. Její služby pravidelně využívá už 150 tisíc klientů! Zájem předčil i ta nejodvážnější očekávání a původně stanovenou metu – mít 160 tisíc klientů do tří let – mBank překoná už tento rok.

Konsolidovat dluhy lze nově i hypotékou od Raiffeisenbank

Klienti  mají novou možnost, jak konsolidovat své předchozí úvěry. Kromě již rozšířeného využití spotřebitelských úvěrů lze nyní nově konsolidovat i hypotékou od Raiffeisenbank. Díky konsolidaci klient může ušetřit podstatnou část svých měsíčních výdajů za splácení úvěrů. Banka dnes zároveň spouští oblíbené hypodny.

Jak postupovat v případě dopravní nehody od ledna 2009

Dopravní nehoda představuje pro její aktéry většinou otřesný zážitek s vysokým psychickým vypětím. Vše se ještě může ztížit, pokud účastníci neví, jak se v podobné situaci zachovat. Zásadní změny přináší i nový zákon, který od ledna letošního roku bude ohlášení dopravních nehod upravovat.

PRAGUE GATE – rozkvetli jsme

Prague Gate, budova společnosti Mayfield, která je po pěti letech opět na pražském realitním trhu, rozkvetla žlutým polepem a upoutala tak na sebe pozornost  nejen Pražanů, ale především potenciálních nájemců.

Pojišťovna Wüstenrot vstoupila se svou nabídkou na trh neživotního pojištění

Včerejším dnem zahájila svou vlastní pojišťovací činnost Wüstenrot pojišťovna, která  pro své budoucí klienty připravila především nabídku kompletní pojistné ochrany rodiny a pojištění motorových vozidel.

ČSOB Leasing vychází vstříc českým autodopravcům

Leasing, největší česká leasingová společnost, nabízí pomoc českým autodopravcům, která jim může ulevit v jejich dočasně zhoršené finanční situaci způsobené cenami pohonných hmot a rostoucím kurzem koruny.

Kooperativa k povinnému ručení nabízí zdarma živelní pojištění, pojištění pobytu v nemocnici a další výhody

Širokou paletu výhod a nadstandardních služeb připravila pro motoristy letos na podzim Kooperativa – druhá největší pojišťovna na českém trhu. Kromě tradičního živelního pojištění vozidla nabídne Kooperativa novým i stávajícím klientům jako úplnou novinku pojištění pro případ hospitalizace – rovněž zdarma.

Komerční banka nabízí garanci výnosu 3 % p.a. pro majitele pojištění VITAL Invest také v roce 2009

V rámci investičního životního pojištění VITAL Invest nabízí Komerční banka ve spolupráci s Komerční pojišťovnou garantované zhodnocení, které činí v roce 2008 3 % p.a.

eKonto od Raiffeisenbank nově i pro podnikatele

Úspěšný model účtu eKonto nyní začne Raiffeisenbank nabízet i podnikatelům. Podnikatelé si tak nyní mohou sestavit účet dle svých potřeb a navíc získat výrazné věrnostní slevy. Součástí účtu je i spořicí účet s úrokem až 3,0 procenta. eKonto si doposud zřídilo více než 60 tisíc klientů z řad fyzických osob.

Home Credit přichází se zárukou spokojenosti: úvěr si lze jako jediný do tří měsíců rozmyslet a vrátit, bez úroků i sankcí

Společnost Home Credit přichází na trh s novinkou pro spotřebitele. S každou hotovostní Telefonní půjčkou klient získává tříměsíční záruku spokojenosti – tedy čas úvěr si rozmyslet a případně bez udání důvodu a bez poplatků či sankcí vrátit. Pokud tak učiní, nejsou mu za toto období účtovány ani žádné úroky. Záruka spokojenosti se týká jakékoliv varianty Telefonní půjčky Home Credit od 10 do 150 tisíc korun.
« Předchozí 1 2 3 4 5

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo