www.finance.czAktualityKalendář zpráv Finančních novin

Všechny zprávy od Finančních novin (ČTK)

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Skupina G20 chce podpořit hospodářský růst

Horsham (Británie) 14. března (ČTK) - Prioritou skupiny zemí G20 za současné finanční krize je podpora hospodářského růstu a snaha co nejrychleji se vypořádat s takzvanými toxickými aktivy. Ty zůstávají v portfoliích bank a nepříznivě ovlivňují fungování finančního systému. Shodli se na tom zástupci G20, kteří jednali v jihoanglickém Horshamu. Skupina chce učinit vše, co je pro obnovu růstu nezbytné, konkrétní opatření dnes ale neuvedla.

Většina členů OPEC chce prý nechat těžbu beze změn

Rijád/Vídeň 14. března (ČTK) - Většina členů Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) se údajně shoduje v tom, že lepší než další snížení těžby ropy je dodržovat současné těžební limity. Napsal to saúdský list Ar-Rijád. Členové kartelu OPEC budou v neděli jednat ve svém sídle ve Vídni, jejich názory na těžbu se ale rozcházejí. Někteří členové dávali v minulých dnech najevo, že preferují další snížení těžby.

MfD: Nižší DPH státu a obcím ukousne sedm miliard korun

Praha 14. března (ČTK) - Ministr financí Miroslav Kalousek podle Mladé fronty Dnes navrhne trvale snížit DPH nejen na služby v restauracích, ale i v kadeřnictvích a u opravářů kol, bot a oděvů. Úřad spočítal, že stát se takto dobrovolně připraví na příjmech o více než pět miliard korun. Rozpočty obcí přijdou o další dvě miliardy, píše deník.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo