www.finance.czAktualityKalendář zpráv Finančních novin

Všechny zprávy od Finančních novin (ČTK)

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Americké akcie mírně zpevnily, euro kvůli Řecku dál klesá

New York 18. března (ČTK) - Ceny akcií velkých amerických podniků se dnes příliš nezměnily, zpočátku sice měly snahu růst, ale později přišly prakticky o veškeré zisky. Znatelnější růst si tak nakonec dokázal zajistit jen Dow Jonesův index. Na devizových trzích pokračovalo v poklesu euro, jemuž stále škodí vývoj kolem Řecka.

Aukce domény sex.com zatím nebude, majitel čelí bankrotu

New York 18. března (ČTK) - S napětím očekávaná aukce patrně nejcennější internetové domény sex.com se odkládá. Proti zahájení aukce vystoupili tři věřitelé společnosti Escom, která je držitelem domény a která je nucena ji z finančních důvodů prodat. Skupina věřitelů má prý za Escomem pohledávky za 10,1 milionu dolarů (asi 187 milionů Kč) a myslí si, že prodej domény v aukci je teď příliš riskantní.

Soud zrušil předběžné opatření pro RPG v kauze bývalých bytů OKD

Ostrava 18. března (ČTK) - Městský soud v Praze zrušil předběžné opatření pro společnost RPG Byty loni vydané Obvodním soudem pro Prahu 1, podle něhož měla společnost zakázáno nakládat s téměř 45.000 bývalými byty OKD. Podle mluvčí městského soudu Martiny Lhotákové nebyl obvodní soud věcně příslušný rozhodovat o předběžném opatření, které navrhlo ministerstvo financí. Spor se týká zrušeného předkupního práva pro nájemníky bytů.

Americké akcie během dopoledne smazaly všechny zisky

New York 18. března (ČTK) - Americké akcie dnes navázaly na růst z předchozích dnů, ještě během dopolední části obchodování ale zisky smazaly a některé indexy se ocitly v červených číslech. Za poklesem nebyly kromě nepatrně horších statistických dat žádné jednoznačné důvody, trh si podle analytiků zřejmě jen vybírá oddechový čas.

Pražská burza vrátila část zisků, klesaly banky, ČEZ, KIT digital

Praha 18. března (ČTK) - Pražská burza dnes ztratila část předchozích zisků, když hlavní index PX proti středě v závěru klesl o 0,79 procenta na 1208,5 bodu. Nedařilo se bankovním titulům či elektrárenské společnosti ČEZ, část svých výrazných zisků z předchozích dvou dnů odevzdal technologický titul KIT digital. Vyplývá to z výsledků burzy.

Dusík o Prunéřovu nerozhodl, podal rezignaci

Praha 18. března (ČTK) - MŽP nevydalo stanovisko k modernizaci elektrárny Prunéřov II. Ministr Jan Dusík se proto po rozhovoru s premiérem Janem Fischerem rozhodl rezignovat. Na tiskové konferenci uvedl, že s čistým svědomím nemůže rozhodnout. Chtěl požádat ČEZ, aby předložil variantu s účinnější technologií nebo přinést kompenzační opatření. Premiér řekl, že na další zvažování už není čas.

Kanada vyzývá země G20 k zachování podpůrných opatření

Ottawa 18. března (ČTK) - Kanada vyzývá ostatní země G20, aby zatím neodbourávaly podpůrná opatření, protože ekonomika se ještě nezotavila natolik, aby se bez nich obešla. Nutné je prý snížit rozpočtové schodky ve vyspělých zemích a v mladých tržních ekonomikách prosazovat pružné směnné kurzy. Jinak podle Kanaďanů hrozí, že začne další krize nebo se roztočí deflační spirála.

Euro kvůli obavám o Řecko kleslo

Londýn 18. března (ČTK) - Evropská měna dnes na devizových trzích oslabuje vůči dolaru a jenu. Za ztrátami eura jsou opět obavy o Řecko, ke kterým přispěla zpráva, že země příliš nevěří v pomoc ostatních členů eurozóny.

Obama podepsal 17 miliard dolarů na podporu zaměstnanosti

Washington 18. března (zpravodaj ČTK) - Prezident USA Barack Obama dnes podepsal zákon, kterým obsahuje daňové úlevy pro zaměstnavatele a výdaje na dálnice za 17,6 miliardy dolarů (325 miliard Kč). Opatření je prvním z několika chystaných zákonů, které by měly zmírnit nezvykle vysokou nezaměstnanost v zemi, jež se již mnoho měsíců drží u hranice deseti procent. V únoru činila 9,7 procenta.

Irská policie zatkla bývalého předsedu Anglo Irish Bank

Bray 18. března (ČTK) - Policie v Irsku zatkla bývalého předsedu Anglo Irish Bank Seana FitzPatricka. Případ banky, kterou muselo Irsko zestátnit, loni srazil dolů poptávku po irských akciích a obligacích. Úřady vyšetřují podezření z podvodu v kolapsu bankovního sektoru za finanční krize také kvůli návratu důvěry investorů.

WIPO: Počet registrací obchodních značek loni poprvé klesl

Ženeva 18. března (ČTK) - Počet registrací obchodní značek loni kvůli globální ekonomické recesi poprvé klesl. Světová organizace na ochranu duševního vlastnictví (WIPO) dnes uvedla, že počet mezinárodních registrací se propadl o 16 procent na 35.925.

Rosněfť potvrdila, že Jukos uspěl u soudů v USA a Británii

Moskva 18. března (ČTK) - Největší ruská ropná společnost Rosněfť dnes potvrdila, že manažeři zkrachovalé ropné společnosti Jukos uspěli se svými požadavky u soudů ve Velké Británii a Spojených státech. Informovala o tom dnes agentura Reuters. Soudy v USA a Británii vydaly předběžná opatření, aby kvůli vleklému sporu mezi Ruskou federací a Jukosem byla zabavena část majetku Rosněfti.

Z programu Podnikání a inovace už firmy vyčerpaly přes 10 mld. Kč

Praha 18. března (ČTK) - Z operačního programu Podnikání a inovace (OPPI) už firmy a podnikatelé vyčerpali přes deset miliard korun a objem vyhlášených výzev překonal hranici 70 miliard korun. ČTK o tom dnes informovalo ministerstvo průmyslu a obchodu. Z OPPI mohou čeští podnikatelé v letech 2007 až 2013 čerpat zhruba 90 miliard korun, přičemž program je zaměřený zejména na zvýšení konkurenceschopnosti českých firem.

Ceny ropy klesly o půl dolaru za barel

Londýn 18. března (ČTK) - Světové ceny ropy klesly zhruba o půl dolaru a zůstávají nad 81 USD za barel. Trh dnes reagoval na předchozí dvoudenní vzestup, pohyb dolaru a týdenní statistiky o počtu žadatelů o podporu v nezaměstnanosti z USA.

K Brewery prodala podíly v pivovarech Svijany a Rohozec

Praha 18. března (ČTK) - Skupina K Brewery Group prodala 45procentní podíly v pivovarech Svijany a Rohozec společnosti LIF Trade. ČTK o tom dnes informoval generální ředitel K Brewery Zdeněk Radil. Finanční stránku transakce neuvedl.

SZ: Podle posudku ČEZ v Prunéřově nechce nejlepší technologii

Praha 18. března (ČTK) - Expertní zpráva norské společnosti DNV o projektu modernizace elektrárny Prunéřov II, kterou si nechalo vypracovat ministerstvo životního prostředí, podle zelených a Greenpeace potvrzuje, že elektrárenskou firmou ČEZ plánovaná technologie není nejlepší dostupná. Oficiální stanovisko k posouzení vlivů záměru na životní prostředí oznámí ministr životního prostředí Jan Dusík (za SZ) vpodvečer.

British Airways opět jednají s odbory; chtějí zabránit stávce

Londýn 18. března (ČTK) - Vedení britské letecké společnosti British Airways dnes obnovilo jednání s předáky odborového svazu Unite a chtějí se ještě na poslední chvíli pokusit zabránit stávce palubního personálu, která je plánovaná na tento víkend. Informují o tom britská média, samotné vedení aerolinek se nechtělo k informacím vyjadřovat.

Zisk ruské Sberbank se loni propadl o 75 procent

Moskva 18. března (ČTK) - Zisk největší ruské banky Sberbank se loni propadl o 75 procent na 24,4 miliardy rublů (zhruba 15,5 miliardy Kč). Banka dnes uvedla, že prudký pokles způsobily vyšší rezervy na špatné úvěry. Výsledky však byly lepší než odhady analytiků díky snížení objemu špatných úvěrů ve čtvrtém čtvrtletí.

E15: Zuglite rozhodla o vstupu firmy Petrcíle do likvidace

Praha 18. března (ČTK) - Kyperská firma Zuglite, kterou ovládá finančník Pavel Tykač, rozhodla o vstupu společnosti Petrcíle do likvidace. Zuglite je jediným společníkem této firmy. Informaci na svých webových stránkách přinesl deník E15. Likvidátorem byl jmenován advokát Tomáš Láznička, vyplývá z obchodního rejstříku.

Kia postaví na Slovensku nový závod na výrobu motorů

Žilina 18. března (ČTK) - Jihokorejská automobilka Kia Motors postaví na Slovensku nový závod na výrobu motorů za více než 100 milionů eur (přes 2,5 miliardy Kč). Závod s kapacitou 150.000 motorů ročně umístí blízko své továrny na výrobu automobilů a motorů u Žiliny. Motory z nové haly, která se začne stavět v dubnu, budou určeny pro továrnu sesterské firmy Hyundai v České republice. ČTK to dnes sdělila společnost Kia Motors Slovakia.

Schodek platební bilance USA loni klesl nejníže od roku 2001

Washington 18. března (ČTK) - Schodek platební bilance Spojených států se loni snížil o 40,5 procenta na 419,9 miliardy dolarů (zhruba 7,76 bilionu Kč), což bylo nejméně od poslední hospodářské recese v roce 2001. V poměru k výkonu ekonomiky klesl schodek běžného účtu o dva procentní body ze 4,9 na 2,9 procenta hrubého domácího produktu, nejnižší úroveň za 11 let, sdělilo dnes ministerstvo obchodu USA.

Temelín odpojí výrobní blok kvůli opravám na elektrickém vedení

Temelín (Českobudějovicko) 18. března (ČTK) - Jaderná elektrárna Temelín dnes v 15:30 odpojí na základě požadavku společnosti ČEPS druhý výrobní blok od rozvodné sítě. Společnost ČEPS, jež zajišťuje přenos elektřiny, potřebuje provést opravu izolátoru na lince velmi vysokého napětí 400 kilovolt. ČTK to řekl mluvčí elektrárny Marek Sviták.

Přehrada v N. Heřminovech a další ochrana vyjdou na 7,5 miliardy

Ostrava/Nové Heřminovy (Bruntálsko) 18. března (ČTK) - Stavba přehrady v Nových Heřminovech na Bruntálsku a další protipovodňová opatření na horním toku Opavy si vyžádají 7,5 miliardy korun. Investice odpovídá původním odhadům, které počítaly se sedmi až osmi miliardami korun. ČTK to dnes řekl generální ředitel státního podniku Povodí Odry Ivan Pospíšil.

Americký výrobce filtrů zahájí výrobu u Mostu, zaměstná 185 lidí

Havraň (Mostecko) 18. března (ČTK) - Americká společnost Advanced Filtration Systems Inc. (AFSI), zastoupená dceřinou firmou AFSI Europe, zahájí v pátek výrobu v průmyslové zóně Joseph nedaleko Havraně na Mostecku. Při produkci olejových filtrů pro technické účely zaměstná až 185 lidí. ČTK o tom dnes informovala mluvčí vládní agentury CzechInvest Lucie Kocourková.

Praha asi přesune 1,5 mld korun z Blanky na opravu silnic

Praha 18. března (ČTK) - Praha zvažuje, že přesune 1,5 miliardy korun z letošního rozpočtu tunelového komplexu Blanka na opravu silnic po zimě. Ve středu večer se na tom usnesla regionální rada ODS. O přesunu peněz musí sice ještě rozhodnout vedení metropole, v něm však mají občanští demokraté většinu a dá se tedy očekávat, že návrh bude schválen.

Siemens zruší 4200 pracovních míst v divizi SIS

Frankfurt nad Mohanem 18. března (ČTK) - Německý průmyslový koncern Siemens hodlá ve své divizi informačních technologií SIS zrušit 4200 pracovních míst, z toho zhruba 2000 v Německu. Oznámila to dnes firma. SIS zaměstnává zhruba 35.000 lidí, včetně téměř 10.000 v Německu a přibližně 12.500 v dalších evropských zemích, zejména v Británii, Itálii a na Slovensku, napsala agentura Reuters.

Slovenské elektrárne loni zvýšily provozní zisk o 14 procent

Londýn 18. března (ČTK) - Společnost Slovenské elektrárne (SE) loni zvýšila provozní zisk o 14 procent na 826 milionů eur (20,9 miliardy Kč), i když jí klesly dodávky elektřiny do sítě zhruba o desetinu. Uvedl to dnes italský energetický koncern Enel, který drží většinu akcií SE.

Klatovský pozemkový úřad dostal pokutu 50.000 Kč od ÚOHS

Brno 18. března (ČTK) - Pozemkový úřad v Klatovech musí zaplatit pokutu 50.000 korun, kterou dostal od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Důvodem byla pochybení ve veřejné zakázce na výstavbu a rekonstrukci polních cest v katastrálním území Chudenín a Hadrava, řekl dnes ČTK předseda ÚOHS Petr Rafaj. Pokutu udělil antimonopolní úřad loni, pozemkový úřad se ale odvolal k předsedovi ÚOHS. Rafaj podaný rozklad zamítl. Pozemkový úřad se může obrátit na soud.

Nokia přeložila Ovi obchod do češtiny a nabídla 7500 aplikací

Praha 18. března (ČTK) - Finská Nokia přeložila svůj internetový Ovi obchod s programy pro chytré mobily do češtiny. Češi si tak mohou stáhnout zhruba 7500 aplikací. Uvedli to zástupci společnosti, která je největším světovým výrobcem mobilních telefonů, na dnešní tiskové konferenci. Čeština je jedním ze zhruba 30 jazyků, do kterých je obchod lokalizovaný.

Koruna zpevnila pod 25,30 Kč/EUR, je nejsilnější od října 2009

Praha 18. března (ČTK) - Česká měna dále zpevnila vůči euru, kolem 12:40 se posunula na 25,29 Kč/EUR, což je nejsilnější úroveň od loňského října. Proti dolaru si koruna polepšila na 18,50 Kč/USD, vyplývá z údajů serveru Patria Online.

Nezaměstnanost v Řecku vzrostla nejvíce za minimálně 11 let

Atény 18. března (ČTK) - Míra nezaměstnanosti v Řecku vyskočila v posledním čtvrtletí loňského roku na 10,3 procenta ze 7,9 procenta, kde byla o rok dříve. Dnešní údaj byl nejvyšší od roku 2005 a vykázal nejprudší nárůst za nejméně 11 let od roku 1998, kdy začala řada čtvrtletních měření.

Výroba aut v Británii v únoru opět stoupla o více než 60 procent

Londýn 18. března (ČTK) - Produkce osobních automobilů v Británii v únoru meziročně vyskočila o 63 procent na 97.255 vozů. Zaznamenala tak již čtvrtý nárůst za sebou. Oznámil to dnes britský svaz výrobců a prodejců motorových vozidel (SMMT). V lednu výroba stoupla dokonce o 65 procent, tedy nejprudším tempem od roku 1976.

Slovenská nezaměstnanost v únoru vzrostla na pětileté maximum

Bratislava 18. března (ČTK) - Nezaměstnanost na Slovensku v únoru vzrostla na pětileté maximum 12,97 procenta. Její míra tak stoupla třetí měsíc za sebou a dlouhodobě se zvyšuje vlivem světové hospodářské krize. Uvedlo to dnes slovenské Ústředí práce, sociálních věcí a rodiny.

Majitelé domů připravili návrh zákona o sociálním bydlení

Praha 18. března (ČTK) - Občanské sdružení majitelů domů, bytů a dalších nemovitostí v ČR (OSMD) připravilo návrh zákona o sociálním bydlení. Návrh obsahuje novou koncepci zajištění sociálního bydlení státem. Spočívá v zavedení adresných příspěvků na bydlení ve formě sociálních dávek. Připravovanou normu dnes na tiskové konferenci představil předseda OSMD Tomislav Šimeček. Zákon má pomoci řešit situaci po ukončení deregulace nájemného.

Hornbach zvýšil tržby navzdory hospodářské recesi

Frankfurt 18. března (ČTK) - Německý řetězec obchodů pro kutily a zahrádkáře Hornbach Group v uplynulém finančním roce končícím v únoru navzdory hospodářské recesi zvýšil tržby o téměř čtyři procenta na 2,85 miliardy eur (zhruba 72 miliard Kč). Uvedla to dnes firma na svých internetových stránkách.

Technologická agentura rozdělí během šesti let 7,5 miliardy korun

Praha 18. března (ČTK) - Technologická agentura České republiky (TA ČR) rozdělí během příštích šesti let, počínaje rokem 2011, v programu Alfa 7,5 miliardy korun na podporu aplikovaného výzkumu a experimentálního rozvoje. První výzva programu Alfa, v níž jde o 817 milionů korun, bude vyhlášena 24. března, uvedl server www.euro.cz.

Chmiel: ČR má pro novou "desetiletku" EU tři priority

Praha 18. března (ČTK) - Českými prioritami při dojednávání hospodářské strategie EU do roku 2020 jsou zaměstnanost, kvalitativní růst a konkurenceschopnost. Senátorům to dnes řekl ministr pro evropské záležitosti Juraj Chmiel. Uvedl to v rámci informace o přípravách na nadcházející summit EU, který má podle něj příští týden schválit celkové zaměření strategie s názvem Evropa 2020 a projednat její hlavní cíle.

Zahraniční obchod eurozóny se v lednu propadl do deficitu

Brusel 18. března (zpravodaj ČTK) - Zahraniční obchod eurozóny se v lednu letošního roku propadl do schodku 8,9 miliardy eur (přes 225 miliard Kč), v celé EU deficit činil celkem 22,5 miliardy eur. Novináře o tom dnes informoval Eurostat. Ve stejném období loňského roku bilance zahraničního obchodu skončila v zemích platících eurem se schodkem 12,1 miliardy eur, v prosinci loňského roku však s přebytkem 4,1 miliardy eur.

Finanční arbitr loni dostal 757 podnětů, meziročně o 22 pct. více

Praha 18. března (ČTK) - Finanční arbitr obdržel loni 757 podnětů, což byl v meziročním srovnání nárůst o 22 procent. O zahájení řízení rozhodl ve 118 případech, v řadě případů totiž nespadaly podněty do kompetence finančního arbitra. Klienti přitom požadovali po finančních institucích téměř 31,5 milionu korun. Na dnešní tiskové konferenci o tom informoval finanční arbitr České republiky František Klufa.

Farmaceutická společnost Teva prý koupí firmu Ratiopharm

Frankfurt nad Mohanem 18. března (ČTK) - Izraelská farmaceutická společnost Teva Pharmaceutical Industries se dohodla na převzetí německého výrobce generických léků Ratiopharm za více než 3,5 miliardy eur (zhruba 90 miliard Kč). Agentuře Reuters to dnes řekly zdroje obeznámené s dohodou. Oba podniky působí také v České republice.

Koruna dopoledne zůstává blízko čtyřměsíčního maxima k euru

Praha 18. března (ČTK) - Koruna dopoledne k euru stagnovala na 25,39 Kč/EUR a k dolaru kolem 10:30 mírně posílila o osm haléřů na 18,56 Kč/USD. Vyplývá to z informací Patria Online. Ostatní měny v regionu spíše ztrácejí.

McLaren hodlá v Británii vyrábět sportovní vozy s technologií F1

Londýn 18. března (ČTK) - Společnost McLaren Automotive hodlá v Británii od příštího jara vyrábět sportovní automobily využívající technologii formule 1. Vytvoří tak 300 pracovních míst. Informovala o tom dnes agentura AP.

První návrh Škody Auto na růst mezd odbory odmítly, jedná se dál

Mladá Boleslav 18. března (ČTK) - První návrh Škody Auto v kolektivním vyjednávání počítá podle odborů s růstem tarifních mezd od května a listopadu vždy o jedno procento. Odbory s tím nesouhlasí, dál s vedením podniku jednají. V případě neúspěchu vyjednávání hrozí největší české automobilce stávka, informoval dnes týdeník Škodovácký odborář. Další kolo jednání se konalo v úterý, jeho výsledek ani jedna ze stran nechtěla komentovat. Firma a odbory zasednou k jednacímu stolu také dnes.

Pravidla převozu škodlivin pro šlechtění rostlin se zřejmě změní

Praha 18. března (ČTK) - Pravidla pro převoz škodlivých organismů například pro šlechtění odrůd rostlin se asi změní podle směrnice EU, která platí už od předloňského července. Změny má přinést novela zákona o rostlinolékařské péči, kterou dnes schválil Senát. Normu, jejíž projednání patří mezi vládní priority, nyní dostane k podpisu prezident.

Pegas Nonwovens vloni zvýšil tržby o sedminu na 3,2 miliardy Kč

Znojmo 18. března (ČTK) - Společnost Pegas Nonwovens, která je druhým největším výrobcem netkaných textilií v Evropě, vloni snížila tržby o 13,5 procenta na 123,4 milionu eur (asi 3,2 miliardy korun). Čistý zisk skupiny se zvýšil meziročně o 39,7 procenta na 20,8 milionu eur, oznámila dnes firma v tiskové zprávě.

Akcionáři znovu protestují proti dění v ArcelorMittal Ostrava

Ostrava 18. března (ČTK) - Před sídlem hutní společnosti ArcelorMittal Ostrava protestuje sedm minoritních akcionářů. Nelíbí se jim, že největší tuzemské hutě nevyplácejí dividendy a převádějí zisk na účet nerozděleného zisku z minulých let. Podle nich majoritní vlastník ArcelorMittal zneužívá svého dominantní postavení. Firma na dnešek svolala mimořádnou valnou hromadu. Celkový počet drobných akcionářů firmy není znám.

Británie poskytne finanční podporu automobilkám Ford a Nissan

Londýn 18. března (ČTK) - Británie poskytne automobilkám Ford Motor a Nissan Motor finanční podporu v celkové hodnotě přes 380 milionů liber (více než deset miliard Kč) na rozvoj ekologických technologií. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Řecko údajně uvažuje, že požádá o pomoc Mezinárodní měnový fond

Singapur 18. března (ČTK) - Řecká vláda uvažuje, že se o pomoc v dlužnické krizi obrátí na Mezinárodní měnový fond, protože již ztrácí naději, že by se mohla od summitu Evropské unie 25. března dočkat nějaké konkrétní podpory. Uvedl to dnes zpravodajský servis Dow Jones Newswire s odvoláním na nejmenovaného řeckého činitele.

ArcelorMittal Ostrava letos mzdy nezvedne, dá jednorázovou odměnu

Ostrava 18. března (ČTK) - Zaměstnanci hutní firmy ArcelorMittal Ostrava (AMO) nedostanou letos přidáno. Firma jim poskytne jednorázovou roční odměnu 3000 Kč. Dohodly se na tom odbory s vedením firmy. Průměrná mzda v podniku je necelých 30.000 Kč. Největší tuzemská huť zaměstnává skoro 6000 lidí.

Japonské akcie sestoupily z dvouměsíčního maxima

Tokio 18. března (ČTK) - Japonský akciový trh dnes oslabil o jedno procento a sestoupil ze středečního maxima za dva měsíce. Vybírání zisků z předešlého růstu se ke konci obchodování urychlilo po zprávě, podle níž řecká vláda nedoufá, že by se summit Evropské unie 25. března dohodl na nějaké pomoci Řecku.

Čtvrtletní zisk Nike díky zlepšení tržeb vzrostl na dvojnásobek

San Francisco 18. března (ČTK) - Zisk největšího světového výrobce sportovního oblečení a obuvi Nike se ve firemním třetím čtvrtletí do konce února zvýšil na více než dvojnásobných 496 milionů USD (9,2 miliardy Kč) ze 244 milionů USD před rokem a překonal očekávání. K nárůstu ziskovosti přispělo oživení tržeb na většině světových trhů spolu s menším objemem výprodejů, sdělila firma ve středu večer.

Toyota zvažuje opravu 1,2 milionu vozů Corolla a Matrix

Detroit 18. března (ČTK) - Japonská automobilka Toyota Motor zvažuje, jakým způsobem opraví téměř 1,2 milionu vozů Corolla a Matrix, kterým hrozí zhasínání motoru kvůli vadám v elektronickém systému. Firma to uvedla v dopise americkému Národnímu úřadu pro bezpečnost silniční dopravy (NHTSA).

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo