www.finance.czAktualityKalendář zpráv Finančních novin

Všechny zprávy od Finančních novin (ČTK)

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Mediální skupině Lagardere stoupl pololetní zisk o 0,6 procenta

Paříž 26. srpna (ČTK) - Francouzské mediální skupině Lagardere se v letošním prvním pololetí zvýšil provozní zisk (EBIT) o 0,6 procenta na 183 milionů eur (přes 4,5 miliardy Kč), zatímco analytici očekávali 174 milionů eur. Tržby ale mírně klesly, uvedl vydavatel magazínů Elle a Paris Match v dnešní zprávě. Skupina má v nabídce například i knihy upírské série Stmívání.

Firmě American Airlines hrozí rekordní pokuta od leteckého úřadu

Washington 26. srpna (ČTK) - Americký úřad pro civilní letectví (FAA) navrhl rekordní pokutu 24,2 milionu dolarů (přes 470 milionů Kč) pro společnost American Airlines za údajné chyby při údržbě letadel, které před dvěma lety vedly ke zrušení tisíců letů. Informovaly o tom dnes agentury AP a Reuters.

Toyota svolává v USA přes milion vozů kvůli zhasínání motoru

New York 26. srpna (ČTK) - Japonská automobilka Toyota Motor svolává ve Spojených státech k opravě zhruba 1,13 milionu vozů Corolla a Matrix, kterým hrozí zhasínání motoru kvůli závadě v elektronickém systému. Oznámila to dnes firma.

Ceny ropy po oslabení dolaru vzrostly druhý den za sebou

Londýn 26. srpna (ČTK) - Ceny ropy dnes vzrostly druhý den za sebou. Trh přivítal oslabení dolaru a příznivější týdenní zprávu z amerického trhu práce, než se očekávalo. Ceny se oživují z nejnižší úrovně za 11 týdnů.

Euro mírně posílilo díky lepší náladě na akciových trzích

Londýn 26. srpna (ČTK) - Euro dnes mírně posílilo vůči americkému dolaru i japonskému jenu. Poptávku po jednotné evropské měně podpořila zlepšená nálada na akciových trzích.

Akcie amerických korporací šly dopoledne oběma směry

New York 26. srpna (ČTK) - Akcie amerických korporací šly dopoledne v New Yorku oběma směry. Trh přivítal týdenní vývoj žádostí o podporu v nezaměstnanosti, reakce trhu na pozitivní signál ale byla tlumená.

Merkelová chce větší příspěvky energetik na obnovitelné zdroje

Lingen 26. srpna (ČTK) - Německé energetické společnosti by měly kromě placení plánované jaderné daně také více přispívat na podporu rozvoje využívání obnovitelných zdrojů energie. Uvedla to dnes německá kancléřka Angela Merkelová. Dodala, že tento příspěvek je potřebný v souvislosti s plánovaným oddálením uzavření německých jaderných elektráren. Neupřesnila však, jakou formu by měl příspěvek mít.

Desetina amerických domácností s hypotékou v létě nesplácela včas

Washington 26. srpna (ČTK) - Zhruba desetině amerických domácností s hypotékou hrozil v létě určitý stupeň rizika, že přijdou o střechu nad hlavou. Americká asociace hypotečních bank dnes oznámila, že k 30. červnu se zpozdilo s nejméně jednou hypoteční splátkou 9,9 procenta majitelů domů na hypotéky. Ukazuje se tak, že vládní úsilí pomoci trhu z krize mělo jen slabý vliv.

Pražská burza o půl procenta posílila, dařilo se Erste

Praha 26. srpna (ČTK) - Pražská burza dnes mírně rostla, hlavní index PX zpevnil o 0,52 procenta na 1148 bodů. Hlavní zásluhu na tom měly cenné papíry rakouské Erste Bank. Naopak akcie developera ECM, který ve středu odpoledne oznámil zdvojnásobení pololetní ztráty a propad vlastního kapitálu do záporných hodnot, spadly téměř o pětinu a burza kvůli tomu s jeho akciemi před na čtvrt hodiny pozastavila obchodování. Vyplývá to z výsledků burzy.

MPO sníží v rámci šetření počet náměstků ze šesti na pět

Praha 26. srpna (ČTK) - Počet náměstků ministra průmyslu a obchodu se od září sníží ze šesti na pět. Souvisí to s úsporami v resortu. Sníží se také počet sekcí ministerstva - místo deseti jich zbude sedm. ČTK o tom dnes informoval mluvčí ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) Pavel Vlček.

SovEcon: Rusko by mohlo dovézt až šest milionů tun obilí

Moskva 26. srpna (ČTK) - Rusko by mohlo být nuceno dovézt až šest milionů tun obilí, aby vykompenzovalo negativní dopad mimořádného sucha na letošní úrodu. Uvedl to dnes generální ředitel ruské výzkumné organizace SovEcon Andrej Sizov. Na možnou potřebu dovozu obilí do Ruska upozornili někteří analytici již minulý týden.

Hodnota investic do Česka v pololetí klesla, vznikne 4500 míst

Praha 26. srpna (ČTK) - Hodnota investic, které Česko v prvním pololetí získalo prostřednictvím agentury CzechInvest, poklesla letos na sedm miliard korun z loňských 10,5 miliardy Kč. Počet investičních projektů se snížil také, letos jich bylo 125, loni 140. Díky letošním investicím vznikne přes 4500 nových pracovních míst, sdělila dnes ČTK mluvčí CzechInvestu Štěpánka Filipová.

Míl: SP nechce dílčí změny zákoníku práce, ale komplexní úpravu

Praha 26. srpna (ČTK) - Zaměstnavatelé dnes na jednání tripartity požádali premiéra Petra Nečase, aby vláda místo dvou novel zákoníku práce připravila jednu komplexní úpravu, která by trh práce skutečně zpružnila. Novinářům to řekl prezident Svazu průmyslu a dopravy Jaroslav Míl. Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Jaroslav Zavadil uvedl, že úprava zákoníku není potřeba, současná norma podle něj zaměstnancům i zaměstnavatelům vyhovuje.

Česku hrozí pokuta od EU kvůli erozi zemědělské půdy

České Budějovice 26. srpna (ČTK) - České republice hrozí pokuta od Evropské unie ve výši stovek milionů korun kvůli nedodržování zemědělské politiky v oblasti eroze půdy. Novinářům to dnes na výstavě Země živitelka řekl ministr zemědělství Ivan Fuksa. Erozí je v Česku ohrožena téměř polovina orné půdy.

Sony pracuje na televizoru s 3D obrazem bez speciálních brýlí

Tokio 26. srpna (ČTK) - Japonský koncern Sony pracuje na televizoru s trojrozměrným obrazem, který nebude potřebovat speciální brýle. Sony se tak pustila do závodu s rivalem Toshiba, který stejný záměr oznámil tento týden. Sony dnes ale uvedla, že než půjdou takové televizory do prodeje, bude třeba překonat technologické překážky a snížit náklady. Také Toshiba si není jistá, kdy by mohla spustit prodej.

Fuksa o privatizaci Budvaru neuvažuje, v budoucnu lze prodat část

České Budějovice 26. srpna (ČTK) - Ministerstvo zemědělství nyní neuvažuje o privatizaci pivovaru Budvar ani českobudějovického výstaviště. Není pro ni vhodná doba, řekl dnes na výstavě Země živitelka ministr Ivan Fuksa. Připustil ale prodej zhruba pěti až sedmi procent Budvaru v budoucnu. Cílem by bylo vtáhnout nové investory a kapitál.

Státní garance za ekologické škody stouply na 161,7 mld. Kč

Praha 26. srpna (ČTK) - Celková výše státních garancí na odstranění starých ekologických škod činila ke konci letošního června necelých 161,7 miliardy korun. Na konci roku 2009 to bylo 161,3 miliardy korun. Vyplývá to z informací ministerstva financí, které má ČTK k dispozici. Od roku 1991 do konce června 2010 ministerstvo uzavřelo ekologické smlouvy s garancemi za necelých 175,7 miliardy korun.

Společnost 3Par přijala zvýšenou nabídku na převzetí od Dellu

New York 26. srpna (ČTK) - Výrobce zařízení na uchování dat 3Par, o nějž svádějí souboj společnosti Dell a Hewlett-Packard, přijal zvýšenou nabídku od skupiny Dell, která to dnes oznámila. Nabídka Dellu je nyní vyšší než návrh k převzetí 3Par od Hewlett-Packardu.

Firmy s akciemi na doručitele by mohly mít přístup k zakázkám

Praha 26. srpna (ČTK) - Akciové společnosti s anonymními akciemi na doručitele by mohly mít opět přístup k veřejným zakázkám. Příslušnou novelu zákona o veřejných zakázkách, která to má umožnit, by měli poslanci projednat na mimořádné schůzi sněmovny 7. září. O její svolání požádají poslanci koaličních stran, tedy ODS, VV a TOP 09. ČTK to dnes řekl předseda poslanců ODS Petr Tluchoř.

Po 22 letech má Plzeň novou trolejbusovou trať o délce 4,5 km

Plzeň 26. srpna (ČTK) - Po 22 letech má Plzeň novou trolejbusovou trať. Linku o délce 4,5 kilometru z centra do průmyslové a obchodní zóny Borská pole začnou využívat cestující už tuto sobotu od rána. Náklady činily 162 milionů korun, z toho 120 milionů pokryla dotace z evropského programu ROP, řekla Kateřina Fránová z Plzeňských městských dopravních podniků. MHD v Plzni zažije od soboty 28. srpna největší změny za posledních 20 let.

Produkce odpadů loni klesla o šest procent na 24,2 mil. tun

Praha 26. srpna (ČTK) - Produkce odpadů v České republice se loni snížila o 6,3 procenta na 24,2 milionu tun. Množství nebezpečného odpadu se téměř nezměnilo. Dosáhlo 1,51 milionu tun a jeho podíl na celkové produkci však mírně narostl z 5,9 na 6,2 procenta, vyplývá z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).

Počet nových nezaměstnaných v USA minulý týden klesl

Washington 26. srpna (ČTK) - Počet nových žadatelů o podporu v nezaměstnanosti ve Spojených státech se minulý týden snížil o 31.000 na 473.000 osob po předchozích třech týdnech růstu. Oznámilo to dnes americké ministerstvo práce. Analytici počítali s mírnějším poklesem na 490.000 osob. Počet žadatelů nicméně podle agentury AP zůstává mnohem vyšší, než by odpovídalo zdravé ekonomice.

Návštěvnost webů klesla v červenci na letošní minimum 6,3 milionu

Praha 26. srpna (ČTK) - Návštěvnost českých internetových serverů klesla v červenci na nejnižší letošní úroveň. Proti červnu se snížila o osm procent na 6,3 milionu lidí. Počet českých uživatelů poklesl o pět procent na 5,08 milionu. Vyplývá to z měření NetMonitor, které provádí společnost Mediaresearch.

KPMG: Mezi světovými výrobci stále panuje optimismus

Praha 26. srpna (ČTK) - Mezi světovými výrobci a poskytovateli služeb stále panuje optimismus a důvěra v růst. Stejně jako na začátku tohoto roku firmy po celém světě očekávají nárůst aktivity, tržeb i zisků. Vyplývá to z červnového průzkumu celosvětové sítě poradenských společností KPMG, zahrnujícího 11.000 výrobních firem a společností poskytujících služby. Optimisticky svou budoucnost pro příštích 12 měsíců vidí i čeští výrobci.

Růst úvěrů soukromé sféře v eurozóně v červenci zrychlil

Frankfurt 26. srpna (ČTK) - Růst objemu úvěrů soukromému sektoru v zemích eurozóny během července zrychlil. Více si půjčovaly domácnosti, úvěry podnikům ale dál klesaly, oznámila dnes Evropská centrální banka (ECB). Nejednoznačný vývoj zvyšuje pravděpodobnost, že ECB ponechá svou měnovou politiku beze změn i v nejbližší budoucnosti.

Soud ze Štrasburku už v ČR zjišťuje škody z regulace nájemného

Praha 26. srpna (ČTK) - Evropský soud pro lidská práva ve Štrasburku už začíná zjišťovat u tuzemských majitelů domů, o kolik peněz je připravila regulace nájemného. Požádal právní zástupkyně českých stěžovatelů, aby vyčíslily škody. Přesná kalkulace zatím hotová není, může jít ale až o miliardy korun. Na dotaz ČTK to dnes řekla mluvčí Občanského sdružení majitelů domů, bytů a dalších nemovitostí v ČR (OSMD) Aneta Červenková.

Kvůli oddlužení KCP bude prodán majetek společnosti

Praha 26. srpna (ČTK) - V soutěži na oddlužení Kongresového centra (KCP), vyhlášené hlavním městem, vyhrála nabídka společenství Penta Investments a Zátiší Catering Group. Hotel, pozemky a byznys centra budou prodány a hlavní budovu bude 24 let provozovat soukromá firma. Nezaplatí se tak ale celý dluh, město bude muset k úplnému oddlužení zaplatit asi 370 milionů korun. Na tiskové konferenci po jednání představenstva KCP to řekl náměstek primátora Milan Richter (ODS). Vítěze musí ještě schválit rada hlavního města, prodej majetku pak musí odsouhlasit ministerstvo financí.

Veletrhu Styl a Kabo podle odhadů opět mírně klesla návštěvnost

Brno 26. srpna (ČTK) - Brněnským veletrhům módy a obuvi Styl a Kabo, které dnes končí, podle předběžných odhadů opět mírně klesla návštěvnost. Oproti 8500 návštěvníkům únorového ročníku akce během tří srpnových dní veletrh navštívilo asi 8000 lidí. ČTK to dnes potvrdil Jaromír Krejčí z tiskového oddělení Veletrhů Brno.

ČEZ se stal stoprocentním vlastníkem polské elektrárny Elcho

Praha 26. srpna (ČTK) - Energetická společnost ČEZ koupila 24,8 procenta akcií polské elektrárenské společnosti Elektrocieplownia Elcho a stala se jejím stoprocentním vlastníkem. Firma o tom dnes informovala na svých internetových stránkách. Hodnota transakce nebyla zveřejněna.

ČPP v pololetí vybrala na pojistném 3,42 mld. Kč, o tři pct více

Praha 26. srpna (ČTK) - Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) vybrala v prvním pololetí na pojistném 3,42 miliardy korun, což znamená meziroční nárůst o tři procenta. ČPP o tom dnes informovala ČTK. Celkem pojišťovny v ČR vybraly do konce června na pojistném 76,4 miliardy korun, což bylo meziročně více o 8,1 procenta.

Tescoma vloni snížila čistý zisk o 24 procent, tržby o 2,8 pct

Zlín 26. srpna (ČTK) - Firmě Tescoma, která se řadí mezi významné evropské výrobce kuchyňských výrobků a potřeb pro domácnost, vloni meziročně klesly tržby za prodej zboží, vlastních výrobků a služeb o 2,8 procenta na 1,04 miliardy korun. Čistý zisk podniku klesl o 24 procent na 118,7 milionu korun. Vyplývá to z výroční zprávy uveřejněné ve Sbírce listin.

Klaus: Také v zemědělství se v době krize musí škrtat

České Budějovice 26. srpna (ČTK) - Zemědělství nemůže v době krize hospodářství a veřejných financí zůstat mimo škrty ve státním rozpočtu. Stát by měl sice této oblasti pomáhat, mělo by v ní však jít o co největší efektivitu hospodaření. Na dnešním zahájení agrovýstavy Země živitelka v Českých Budějovicích to řekl prezident Václav Klaus.

Podle poslance VV Vacka se stavba silnice u Zlína nezastaví

Zlín 26. srpna (ČTK) - Stavba silnice I/49 mezi částí Zlína Malenovice a Otrokovicemi bude pokračovat. Ocitne se na připravovaném seznamu před dvěma týdny zastavených staveb, u nichž ministerstvo dopravy původní stanovisko přehodnotilo. S odvoláním na ministra dopravy Víta Bártu (Věci veřejné) to dnes novinářům řekl zlínský poslanec strany Martin Vacek. Částku, jaká by měla být do konce roku prostavěna, však odmítl specifikovat.

Pražská burza dopoledne rostla, dařilo se akciím Erste Bank

Praha 26. srpna (ČTK) - Pražská burza dopoledne rostla, hlavní index PX kolem 11:30 zpevnil o 0,67 procenta na 1149,8 bodu. Dařilo se cenným papírům rakouské Erste Bank, naopak akcie developera ECM spadly o téměř 20 procent. Burza informovala, že kvůli tomu dočasně pozastavila obchodování s cennými papíry ECM v systému KOBOS i ve SPAD, obchodování obnovila v 11:50. Rostly také trhy ve středoevropském regionu.

Fio banka zvýšila v pololetí meziročně zisk o 83 procent

Praha 26. srpna (ČTK) - Fio banka, největší online broker v České republice, zvýšila za první pololetí čistý zisk o 83 procent na 36,5 milionu korun. Za stejné období loňského roku měla firma zisk 19,9 milionu korun. ČTK to zjistila na internetových stránkách firmy, která dříve vystupovala pod názvem Fio, burzovní společnost. V květnu letošního roku získala od ČNB bankovní licenci a změnila se na Fio banku.

T-Mobile začne iPhone prodávat až v pátek ráno, ale nejlevněji

Praha 26. srpna (ČTK) - Mobilní operátor T-Mobile začne na rozdíl od konkurence nabízet nový iPhone 4 až od pátečních 7:00 a nikoliv dnes od půlnoci. Cena dotovaného přístroje iPhone 4 s pamětí 16 GB bude začínat na 7999 Kč, což je nejméně na trhu. Vyplývá to z informací společnosti.

Úroda obilí na Slovensku podle statistiků klesne o čtvrtinu

Bratislava 26. srpna (ČTK) - Úroda obilí na Slovensku se proti loňskému roku propadne o více než čtvrtinu. Důvodem je hlavně nižší osetá plocha a nepříznivé počasí. Vyplývá to z odhadu, který dnes zveřejnil slovenský statistický úřad. Nejvíce podle statistiků klesne úroda ječmene, žita a pšenice, sníží se však hektarové výnosy všech obilovin.

SON: Lidé mají čím dál větší problémy s placením nájmů a hypoték

Praha 26. srpna (ČTK) - Potíže s úhradou nákladů na bydlení a hrozba ztráty bytu patří mezi nejčastější problémy, se kterými se lidé obrací na Sdružení nájemníků ČR (SON). S těmito potížemi se na 39 poradenských míst sdružení obrací zhruba třetina z občanů, kteří tyto poradny navštíví. Na tiskové konferenci to dnes řekl předseda sdružení Milan Taraba. V roce 2009 využilo služeb poraden sdružení 21.000 občanů.

Česká měna dopoledne posilovala, výrazněji k dolaru

Praha 26. srpna (ČTK) - Česká měna dopoledne posílila vůči dolaru, k euru zaznamenala jen mírné zisky. Kolem 10:30 koruna proti dolaru v porovnání se středečním závěrem zpevnila o 11 haléřů na 19,60 Kč/USD. Proti euru si polepšila o tři haléře na 24,89 Kč/EUR, vyplývá z údajů serveru Patria Online.

Zestátněná ABN Amro v pololetí prodělala skoro miliardu eur

Amsterodam 26. srpna (ČTK) - Zestátněná nizozemská banka ABN Amro měla v pololetí ztrátu 968 milionů eur (asi 24,1 miliardy Kč), která je výsledkem masivních nákladů na integraci finančního ústavu Fortis Bank Nederland a nuceného prodeje části majetku. Bez těchto výdajů by ABN zisk zvýšila o 57 procent na 325 milionů eur (asi 8,1 miliardy Kč).

Zisk pojišťovny UNIQA se v pololetí zdvojnásobil

Vídeň 26. srpna (ČTK) - Největší rakouské pojišťovně UNIQA, která působí i v České republice, vzrostl za šest měsíců letošního roku zisk z běžné činnosti o 100,3 procenta na 71 milionů eur (1,8 miliardy Kč). Výsledky podpořil růst příjmů z pojistného ve všech regionech.

Vodafonu v noci kvůli zájmu o iPhone zkolaboval web

Praha 26. srpna (ČTK) - Elektronický obchod mobilního operátora Vodafone po půlnoci ze středy na dnešek pod náporem zájemců o nový iPhone 4 na několik hodin zkolaboval. Operátor nabídl zhruba 5000 zaregistrovaným uživatelům, že si dnes od 0:00 hodin budou moci iPhone jako první koupit přes internet. Oficiální prodej u všech operátorů odstartuje až o 24 hodin později, vyplývá z informací firem.

Pegas Nonwovens zvýšil v pololetí tržby o 9 pct na 1,7 mld. Kč

Znojmo 26. srpna (ČTK) - Textilní skupině Pegas Nonwovens klesl v pololetí čistý zisk meziročně o 41 procent na 9,4 milionu eur (234 milionů Kč). Výnosy oproti prvnímu pololetí minulého roku vzrostly o devět procent na 69 milionů eur (1,7 miliardy Kč). Skupina dá letos na dividendy téměř 8,8 milionu eur (219 milionů Kč), tedy 0,95 eura na akcii. Skupina o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.

AAA Auto v pololetí zvýšila počet zaměstnanců na 1360 lidí

Praha 26. srpna (ČTK) - Skupina autobazarů AAA Auto zvýšila v pololetí meziročně počet zaměstnanců o téměř 200 na 1360 lidí. Firma za letošek čeká zisk a stejné nebo mírně nižší prodeje, než loni. Společnost to dnes uvedla v pololetní zprávě.

IBM údajně chystá velkou investici, Slovensko patří k favoritům

Bratislava 26. srpna (ČTK) - Americká počítačová společnost IBM plánuje velkou investici, v jejímž rámci by mohlo najít práci až 3000 lidí. K pěti favoritům, mezi nimiž se firma kvůli umístění investice rozhoduje, patří Slovensko. Informovaly o tom dnes slovenské Hospodářské noviny, které se odvolávají na důvěryhodný nejmenovaný zdroj.

Japonské akcie zastavily pokles, index Nikkei přidal 0,7 procenta

Tokio 26. srpna (ČTK) - Ceny japonských akcií se po čtyřech dnech vytrvalého poklesu přestaly snižovat, a hlavní index burzy v Tokiu se tak odpoutal od nejnižších úrovní za posledních 16 měsíců. Podle analytiků jsou ale za růstem zřejmě jen technické faktory. Na devizových trzích dál zpevňoval kurz jenu.

NWR se ve 2.čtvrtletí přehoupla do zisku více než tři miliardy Kč

Praha 26. srpna (ČTK) - Těžební společnost New World Resources, majitelka černouhelné firmy OKD, se ve druhém čtvrtletí přehoupla z předchozí ztráty do zisku 130 milionu eur (asi 3,2 miliardy korun). ČTK to dnes sdělila firma. Tržby stouply v meziročním srovnání o 18 procent na 387,4 milionu eur (asi 9,6 miliardy korun).

GfK:Spotřebitelská důvěra v Německu v září díky ekonomice vzroste

Berlín 26. srpna (ČTK) - Důvěra německých spotřebitelů by v září měla dále růst a stoupnout až na nejvyšší úroveň od října 2009. Přispívají k tomu příznivé statistické zprávy a pokles nezaměstnanosti. Výzkumná organizace GfK dnes uvedla, že její index spotřebitelské nálady pro září stoupl na 4,1 bodu ze srpnových revidovaných čtyř bodů.

Crédit Agricole zvýšila zisk o 89 pct; vysoko překonala odhady

Paříž 26. srpna (ČTK) - Francouzský finanční ústav Crédit Agricole ve druhém čtvrtletí zvýšil čistý zisk o 89 procent na 379 milionů eur (asi 9,4 miliardy Kč). To je výrazně lepší výsledek, než se čekalo a zahrnuje i problémy, s nimiž se banka potýká v Řecku. Bance pomohlo zlepšení v oblasti financování podniků, ale i lepší situace v retailové části. Výnosy činily 5,5 miliardy eur a rovněž překonaly odhady.

Ahold zvýšil provozní zisk o 18 procent, z části díky fotbalu

Amsterodam 26. srpna (ČTK) - Nizozemský řetězec Ahold vytvořil ve druhém čtvrtletí provozní zisk 347 milionů eur (asi 8,6 miliardy Kč), což je meziroční nárůst o 18 procent. Firmě, která působí i v České republice, částečně pomohl postup Nizozemska do finále nedávného mistrovství světa ve fotbale, což jí zajistilo vyšší odbyt.

Akcie v USA ve středu vzrostly, jen oslabil

New York 26. srpna (ČTK) - Americké akcie ve středu zastavily pokles, který trval čtyři seance, a posílily. K růstu přispěly hlavně technické změny vyvolané zájmem některých investorů o výhodné nákupy, které překonaly i negativní vliv slabé statistiky.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo