www.finance.czAktualityKalendář zpráv Finančních novin

Všechny zprávy od Finančních novin (ČTK)

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Šetření v Německu objevilo první nadměrné úrovně dioxinů v mase

Berlín 8. ledna (ČTK) - Vyšetřování v Německu objevilo první nadměrné úrovně rakovinotvorných dioxinů v kuřatech. Jde o první potvrzení zasaženého masa od zjištění, že zvířata na mnoha farmách v Německu zkrmovala kontaminované krmivo, pravděpodobně po měsíce. Uvedlo to dnes německé ministerstvo zemědělství.

Menší banky v USA nadále krachují, v pátek úřady zavřely dvě

Washington 8. ledna (ČTK) - Menší banky ve Spojených státech nadále krachují. Úřady musely tento pátek zavřít First Commercial Bank of Florida a arizonskou Legacy Bank. Jde o první bankovní bankroty v USA v letošním roce, uvedla v noci na dnešek Federální společnost pro pojištění vkladů (FDIC).

Jihokorejci zakázali dovoz vepřového z Německa

Brusel/Soul/Berlin 8. ledna (ČTK) - Soul v polovině týdne zablokoval dovoz německého vepřového. Oznámila to dnes agentura DPA s odvoláním na mluvčího unijního komisaře pro zdraví a ochranu spotřebitele Johna Dalliho. Podle listu Süddeutsche Zeitung jsou Jihokorejci první, kdo v rámci nynější dioxinové krize v Německu zakázal import vepřového masa z této země.

U Opavy v pátek večer nepřežil cyklista srážku s autem

Opava 8. ledna (ČTK) - Cyklista nepřežil srážku s autem u Opavy. Nehoda se stala v pátek před 23:00 na silnici číslo 11 mezi obcemi Komárov a Nové Sedlice ve směru na Opavu, řekl ČTK dispečer Centra dopravních informací.

Akcie v USA za pátek oslabily, ale týden uzavřely se zisky

New York 8. ledna (ČTK) - Akcie amerických korporací za pátek oslabily, ale týden uzavřely se zisky. Páteční výsledek ovlivnilo rozhodnutí soudu v neprospěch bank. Trh také ovlivnila prosincová statistika o vývoji na trhu práce ve Spojených státech.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo