www.finance.czAktualityKalendář zpráv Finančních novin

Všechny zprávy od Finančních novin (ČTK)

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

IEA: Země OPEC mají dostatek volných těžebních kapacit

Paříž 24. února (ČTK) - Země ropného kartelu OPEC mají dostatečný objem volných těžebních kapacit a v případě potřeby by jich měli využít. Uvedla to dnes s ohledem na výpadek dodávek z Libye Mezinárodní agentura pro energii (IEA). Agentura odhaduje, že kvůli nynějším nepokojům v ropných zemích ztratil světový trh zatím necelé jedno procento denní spotřeby.

Čína plánuje rozsáhlé investice do rozvoje letecké přepravy

Peking 24. února (ČTK) - Čína hodlá během příštích pěti let vybudovat minimálně 45 nových letišť. Reaguje tak na prudký růst domácí poptávky po letecké přepravě. Informoval o tom dnes čínský úřad pro civilní letectví (CAAC). Dodal, že Peking chce do roku 2015 na rozvoj letecké přepravy vynaložit celkem 1,5 bilionu jüanů (zhruba čtyři biliony Kč). Neupřesnil, jak velká část peněz bude směřovat do výstavby letišť.

Němečtí strojvůdci budou v pátek opět stávkovat

Frankfurt nad Mohanem 24. února (ČTK) - Němečtí strojvůdci v pátek uskuteční další výstražnou stávku. Jejich tříhodinový protest začne v 8:30 SEČ. Oznámil to dnes odborový svaz GDL. Úterní dvouhodinová stávka strojvůdců zpozdila i některé mezinárodní vlaky směřující do Česka.

Ropa vyskočila kvůli Libyi ke 120 USD, pak většinu zisků ztratila

New York 24. února (ČTK) - Světové ceny ropy kvůli událostem v Libyi nejprve prudce vzrostly na maximum za dva a půl roku a severomořská ropa Brent se dostala až ke 120 dolarům za barel. Později však většinu zisků trh ztratil poté, co Saúdská Arábie ujistila evropské rafinerie, že jim výpadek dodávek z Libye plně nahradí.

Automobilka Fiat letos hodlá zvýšit prodej až o deset procent

Milán 24. února (ČTK) - Italský výrobce automobilů Fiat hodlá v letošním roce zvýšit prodej o pět až deset procent na 2,2 až 2,3 milionu vozů. Oznámila to dnes firma. Dodala však, že na evropském trhu i nadále počítá se slabou poptávkou.

Americké akcie dopoledne klesly kvůli dražší ropě

New York 24. února (ČTK) - Americké akcie dopoledne oslabily kvůli růstu světových cen ropy. Za tím stojí obavy, že se nepokoje v Libyi rozšíří také do dalších zemí těžících ropu.

Akcie v západní Evropě kvůli krizi v Libyi dál klesly

Londýn 24. února (ČTK) - Akcie na burzách v západní Evropě zažily dnes čtvrtý den poklesu za sebou a jejich hlavní index směřuje k nejhlubší týdenní ztrátě za téměř osm měsíců. Na pokles cen má nadále vliv krize v Libyi, kvůli níž výrazně vzrostly ceny ropy. To na burzách vyvolává obavy z inflace, oslabení ekonomického růstu a poklesu firemních zisků.

Pražská burza oslabila o třetinu procenta, dařilo se NWR

Praha 24. února (ČTK) - Pražská burza dnes mírně oslabila, hlavní index PX přišel o 0,30 procenta na 1238,0 bodu. Dařilo se NWR, většina ostatních emisí oslabila, vyplývá z výsledků burzy.

Volkswagen se s GAZ dohodl na výrobě vozů VW a Škoda v Rusku

Moskva/Mladá Boleslav 24. února (ČTK) - Německá automobilka Volkswagen bude vyrábět v závodě ruské automobilky GAZ v Nižním Novgorodu přes 100.000 vozů Volkswagen a Škoda ročně. Plyne to z prohlášení o záměru společné produkce, které dnes obě společnosti podepsaly. Volkswagen si dohodou s GAZ posílí aktivity na dynamickém ruském trhu.

Dolar klesl kvůli drahé ropě, švýcarský frank na rekordním maximu

Londýn 24. února (ČTK) - Americký dolar dnes oslabil kvůli prudkému růstu cen ropy, který je důsledkem pokračujících nepokojů v Libyi. Švýcarský frank, jenž je investory považován za bezpečné útočiště v období nejistoty, naopak posiloval. Vůči dolaru se vyšplhal až na nové rekordní maximum.

Prodej nových rodinných domů v USA v lednu prudce klesl

Washington 24. února (ČTK) - Prodej nových rodinných domů ve Spojených státech v lednu výrazně klesl, a realitní trh tak navázal na svůj nejhlubší roční pokles za téměř 50 let. Vedle špatného počasí k tomu přispěl propad trhu v Kalifornii, kde na konci loňského roku vypršely daňové pobídky ke koupi domu. Plyne to z dnešních údajů ministerstva obchodu USA.

Agentura Moody´s snížila úvěrový rating Kypru o dva stupně

Nikósie 24. února (ČTK) - Mezinárodní ratingová agentura Moody´s dnes snížila hodnocení úvěrových závazků Kypru o dva stupně na známku A2. Agentura se obává zejména příliš velkého napojení místních bank na Řecko, které od loňska zažívá dluhovou krizi a nyní přežívá s mezinárodní podporou. Znepokojuje ji také slabá konkurenceschopnost a strukturální problémy ekonomiky.

Toyota svolává téměř 2,4 milionu vozů kvůli plynovým pedálům

Kolín nad Rýnem/Washington 24. února (ČTK) - Japonská automobilka Toyota Motor svolává ke kontrole téměř 2,4 milionu vozů. Důvodem opatření jsou problémy s plynovými pedály, se kterými se firma potýkala již dříve. Informovala o tom dnes Toyota.

CK Fischer kvůli rostoucím cenám ropy zdražuje zájezdy

Praha 24. února (ČTK) - Cestovní kancelář Fischer zvýší od března ceny svých leteckých zájezdů. Důvodem je růst cen ropy na světových trzích, informoval ČTK mluvčí CK Dan Plovajko. Zájezdy zdraží v průměru o 300 až 500 korun na osobu, výše zdražení bude záviset na vzdálenosti jednotlivých destinací.

O post ředitele ČRo se utkají Duhan, Hikelová a Matoulek

Praha 24. února (ČTK) - Do dalšího kola volby generálního ředitele Českého rozhlasu (ČRo) postoupil prozatímní ředitel ČRo Peter Duhan, ředitelka zpravodajských stanic ČRo Hana Hikelová a Petr Matoulek. Rozhodla o tom dnes Rada ČRo. Nového ředitele ČRo bude rada ČRo volit na březnovém zasedání.

Španělská ropná firma Repsol zdvojnásobila čtvrtletní zisk

Madrid 24. února (ČTK) - Největší španělská ropná společnost Repsol ve čtvrtém čtvrtletí více než zdvojnásobila čistý zisk na 499 milionů eur (přes 12 miliard Kč) z 241 milionů eur před rokem. Oznámila to dnes firma. Neposkytla však odhad toho, jaký dopad budou mít na její hospodářské výsledky nepokoje v Libyi, kde byla tento týden nucena pozastavit aktivity.

Pošta do jmenování nového šéfa přerušila zavírání poboček

Praha 24. února (ČTK) - Česká pošta nebude do jmenování nového generálního ředitele zastavovat provoz v dalších pobočkách v rámci projektu optimalizace poštovní sítě. Zástupci vedení podniku se na tom dohodli se Svazem měst a obcí, Sdružením místních samospráv a Spolkem pro obnovu venkova. ČTK to řekl předseda sdružení Josef Bartoněk.

Menšinoví akcionáři chtějí vstup strategického investora do Sazky

Praha 24. února (ČTK) - Menšinoví akcionáři Sazky, kteří ovládají 33 procent akcií firmy, se dnes mimo jiné shodli, že současná situace v Sazce vyžaduje vstup strategického investora. Zároveň ale požadují, aby jejich akciové podíly v Sazce byly alespoň částečně zachovány a finanční situace Sazky byla dlouhodobě udržitelná. Na dnešní tiskové konferenci o tom informoval první místostarosta Sokola Oldřich Lomecký. Akcionáři se dnes dohodli na společném postupu.

Putin si v Bruselu stěžoval na energetickou politiku EU

Brusel 24. února (zpravodaj ČTK) - Ruský premiér Vladimir Putin si při dnešní návštěvě Bruselu, kde se spolu se členy vlastní vlády účastnil zasedání Evropské komise, postěžoval na novou energetickou politiku EU. Ta má mimo jiné liberalizovat a sjednotit evropský trh s plynem a snížit tak závislost EU na dovozu plynu z Ruska. Moskva se však obává, že by to mohlo snížit podíl ruského energetického gigantu Gazprom na evropském trhu.

Lesy ČR dosáhly loni rekordního hrubého zisku 3,13 miliardy Kč

Praha 24. února (ČTK) - Státní podnik Lesy České republiky dosáhl loni rekordního zisku 3,13 miliardy korun před zdaněním. Předloni činil zisk společnosti, která obhospodařuje polovinu lesů v zemi, 784 milionů korun. Novinářům to dnes řekl ekonomický náměstek LČR Michal Gaube. Téměř tři čtvrtiny zisku byly vytvořeny hlavními činnostmi podniku.

Prémie na Wall Street loni klesly, celkový plat je ale vyšší

New York 24. února (ČTK) - Banky a makléřské společnosti, které působí na Wall Street, loni svým zaměstnancům v průměru vyplatily asi o devět procent nižší prémie než v roce 2009. Celková částka roční hotovostní prémie tak v průměru dosáhla 128.530 dolarů (asi 2,3 milionu Kč). Naopak celková částka ohodnocení, která zahrnuje například i akciovou složku, se o šest procent zvýšila. Ukazují to dokumenty, které obdržel hlavní účetní státu New York.

Automobilka GM vykázala loni poprvé od 2004 celoroční zisk

Detroit 24. února (ČTK) - Americká automobilka General Motors loni vykázala první celoroční zisk od roku 2004. Zisk činil 4,7 miliardy USD (83,8 miliardy Kč), což byl nejlepší výsledek společnosti od roku 1999. Hospodaření automobilky podpořilo oživení globálního prodeje aut a vysoká poptávka v Číně a USA.

V krizi se lépe dařilo domácnostem zaměstnanců než živnostníků

Praha 24. února (ČTK) - Za hospodářské krize se lépe dařilo domácnostem zaměstnanců než domácnostem živnostníků. Zatímco mzdy zaměstnanců v roce 2009 vzrostly o 0,3 procenta, živnostníkům zisky klesly o 8,8 procenta. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu. Domácnosti jako celek, tedy jak u zaměstnanců, tak u živnostníků, vyšly z krize relativně dobře, uvedla na dnešní tiskové konferenci analytička ČSÚ Drahomíra Dubská.

Těžba ropy v Libyi patrně klesla už asi o 75 procent

Řím/Rijád 24. února (ČTK) - Těžba ropy v Libyi už klesla zhruba o 75 procent a pohybuje se jen kolem 400.000 barelů denně. Řekl to dnes generální ředitel italské energetické společnosti Eni Paolo Scaroni, jehož podnik v Libyi těží.

Spyker prodá výrobu luxusních sportovních aut a zaměří se na Saab

Amsterodam 24. února (ČTK) - Nizozemská automobilka Spyker Cars NV prodá svoji původní výrobu luxusních sportovních vozů ruskému investorovi a zaměří se pouze na švédskou automobilku Saab, kterou převzala v loňském roce. Firma již podepsala předběžnou dohodu s ruským podnikatelem Vladimirem Antonovem.

ČD se loni z miliardové ztráty přehouply do zisku devět mil. Kč

Praha 24. února (ČTK) - České dráhy se loni poprvé od oddělení nákladní dopravy před třemi lety přehouply do zisku. Za rok 2010 vykázaly zisk devět milionů Kč proti předloňské ztrátě 1,06 miliardy korun. Letos firma počítá se ziskem asi 320 milionů Kč. Novinářům to dnes řekl generální ředitel Petr Žaluda.

Důvěra v ekonomiku eurozóny v únoru vzrostla více, než se čekalo

Brusel 24. února (ČTK) - Důvěra v ekonomiku eurozóny v únoru rostla více, než se čekalo. Vyšší byla důvěra ve všech sektorech ekonomiky, výrazný růst zaznamenal hlavně sektor služeb, stavebnictví a důvěra spotřebitelů. Index ekonomické nálady v eurozóně, který dnes zveřejnila Evropská komise, stoupl na 107,8 bodu z lednových revidovaných 106,8 bodu.

Američané obvinili kvůli krácení daní čtyři bankéře Credit Suisse

McLean (USA) 24. února (ČTK) - Velká porota amerického státu Virginie obvinila čtyři bankéře, že pomáhali bohatým klientům z USA vyhýbat se placení daní. Úřady bankéře viní z konspirace a tvrdí, že klientům pomohli zatajit před americkým správcem daně až tři miliardy dolarů (téměř 54 miliard Kč). Na všechny byl vydán zatykač. Bankéři podle několika zdrojů pracovali v obří švýcarské bance Credit Suisse.

Praha je šestým nejbohatším regionem Evropské unie

Brusel 24. února (zpravodaj ČTK) - Praha je šestým nejbohatším regionem Evropské unie a vůbec nejbohatším regionem střední a východní Evropy. Její hrubý domácí produkt v přepočtu na obyvatele dosahuje 172 procent průměru EU. Novináře o tom dnes informoval Eurostat.

Pražská burza klesá v souladu s regionálními trhy

Praha 24. února (ČTK) - Pražská burza dopoledne ztrácí v souladu s regionálními akciovými trhy. Hlavní index PX po 11:00 oslabil o 0,43 procenta na 1236,3 bodu. Kromě akcií mobilního operátora Telefóniky O2 a tabákové společnosti Philip Morris klesají všechny emise, vyplývá z průběžných výsledků burzy.

Čistý zisk ČEZ loni klesl o devět procent na 47,16 miliardy korun

Praha 24. února (ČTK) - Energetické společnosti ČEZ loni klesl čistý zisk o devět procent na 47,16 miliardy korun. Provozní výnosy firmě vzrostly o procento na 198,85 miliardy korun, výroba elektřiny se zvýšila o dvě procenta. ČTK to dnes oznámila firma. Výsledky podle jejího generálního ředitele Martina Romana ovlivnila krize v regionu.

Škoda Auto na čtyři dny zastaví výrobu modelu Fabia

M. Boleslav 24. února (ČTK) - Mladoboleslavská automobilka Škoda Auto kvůli nedostatku součástek na čtyři dny zastaví výrobu modelu Fabia. Týdeník Škodovácký odborář dnes uvedl, že automobilce chybí zejména komponenty pro výrobu motorů dovážené z Polska. Odstávka ve výrobě se uskuteční 28. února a 4., 11. a 18. března. Podle odborů se v těchto dnech nevyrobí zhruba 3200 aut. Reakci automobilky ČTK zjišťuje.

Pronájmům skladů a továrních hal se loni ve střední Evropě dařilo

Praha 24. února (ČTK) - Firmy si ve střední Evropě loni pronajaly 2,5 milionu metrů čtverečních skladů a dalších průmyslových ploch. O rok dřív to bylo zhruba 1,8 milionu čtverečních metrů. Tahounem pronájmů byl hlavně růst německé ekonomiky. Oznámila to dnes poradenská společnost Cushman & Wakefield. Čísla se týkají Česka, Polska, Slovenska a Maďarska.

Koruna dopoledne stagnovala vůči oběma hlavním světovým měnám

Praha 24. února (ČTK) - Koruna dopoledne stagnovala vůči oběma hlavním světovým měnám na středečních závěrech. Kolem 10:15 se k euru obchodovala na 24,53 Kč/EUR a vůči dolaru na 17,82 Kč/USD, vyplývá z údajů serveru Patria Online.

Krajský soud v Brně potvrdil pokutu 80.000 pro VISION Rudoltice

Brno 24. února (ČTK) - Krajský soud v Brně potvrdil, že zakázka na stavbu bytových domů v Rudolticích na Orlickoústecku byla v rozporu se zákonem o veřejných zakázkách. Zamítl odvolání obecní firmy VISON Rudoltice, která měla výstavbu na starosti. Firma se u soudu bránila pokutě 80.000 korun, kterou jí uložil ÚOHS. Rozsudek soudu zveřejnil antimonopolní úřad na svých webových stránkách.

Komerční banka odmítla žalobu Sazky o 574 milionů korun

Praha 24. února (ČTK) - Komerční banka se ohradila proti žalobě loterijní společnosti Sazka z loňského prosince o zaplacení 574 milionů Kč. Banka pro Městský soud v Praze uvedla, že Sazka podala žalobu s úmyslem uměle pro sebe vytvořit neexistující pohledávku tak, aby tuto pohledávku mohla zahrnout do svých aktiv. Uplatňování pohledávky považuje banka za šikanózní a na základě zcela nepravdivých a účelových tvrzení Sazky. Vyjádření Komerční banky dnes zveřejnil insolvenční rejstřík.

Akcie v západní Evropě kvůli geopolitice dál klesají

Londýn 24. února (ČTK) - Ceny akcií na burzách v západní Evropě dál oslabují a jejich hlavní index klesá už čtvrtým dnem v řadě. Na pokles cen má nadále vliv geopolitické napětí, především pak vývoj v Libyi. Investoři se obávají hlavně vytrvalého růstu cen ropy, který v posledních dvou dnech výrazně zrychlil.

Český registr povolenek opět funguje, zatím ale ne pro obchody

Praha 24. února (ČTK) - Tuzemský registr účtů s emisními povolenkami se po víc než měsíční pauze znovu otevřel pro majitele povolenek. Ti ale zatím přes registr nemůžou obchodovat. Opětovné otevření rejstříku i pro transakce závisí na rozhodnutí Evropské komise. Na svém webu to dnes oznámil správce českého rejstříku OTE. Uzavření trhu v EU bylo důsledkem krádeže povolenek v hodnotě minimálně 45 milionů eur (přes miliardu Kč).

WIC bude ve druhé arbitráži s ČR vymáhat asi 2 miliardy korun

Praha 24. února (ČTK) - Společnost Washington Investment Company LLC (WIC) chce vést s Českou republikou arbitráž kvůli postupu Finančního úřadu pro Prahu 4 vůči několika firmám skupiny WIC group a její dceřiné společnosti Sei group. WIC tvrdí, že úřad firmám protiprávně zadržuje peníze. Po státu bude požadovat zřejmě dvě miliardy korun, sdělil dnes ČTK mluvčí společnosti Miroslav Slaný. Začal by tak už druhý mezinárodní spor mezi WIC a ČR, v prvním firma po státu nárokuje 12 miliard korun.

ÚOHS se bude znovu zabývat případem Lesů ČR

Brno 24. února (ČTK) - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) se bude znovu po několika letech zabývat otázkou, zda státní podnik Lesy ČR při vyhlašování tendrů musí postupovat podle zákona o veřejných zakázkách či nikoliv. Vyplývá to z textu rozsudku Krajského soudu v Brně, který případ vrátil antimonopolnímu úřadu. ČTK to zjistila z webových stránek ÚOHS.

Ropa Brent znovu skokově zdražila, barel stojí téměř 120 dolarů

Singapur/Londýn 24. února (ČTK) - Ceny ropy na světových trzích dnes pokračují v silném růstu. Barel klíčové severomořské ropy Brent zaznamenal další skokové zdražení a dostal se až ke 120 dolarům. Tak vysoko byl naposledy v srpnu 2008. Cenu posouvá vzhůru především nervozita z dalšího vývoje v Libyi, která je důležitým producentem ropy a dodává ji hlavně na západoevropské trhy.

Britská Royal Bank of Scotland loni snížila ztrátu

Londýn 24. února (ČTK) - Britská banka Royal Bank of Scotland (RBS) v loňském roce snížila čistou ztrátu na 1,1 miliardy liber (31,8 miliardy Kč) z 3,6 miliardy v roce 2009. V posledním loňském čtvrtletí se pak bance podařilo vrátit k zisku. RBS je největším britskou bankou vlastněnou státem.

Odbory ve Škodě Auto kvůli kolektivní smlouvě asi zastaví výrobu

Mladá Boleslav 24. února (ČTK) - Odboráři v mladoboleslavské automobilce Škoda Auto chtějí přistoupit k nátlakovým akcím, aby se změnil přístup firmy k vyjednávání o nové kolektivní smlouvě, na které se zatím obě strany nedohodly. Uvažují nad tím, že nepodepíší dohodu o zavedení nového modelu provozu s více směnami, což by zastavilo některá místa výroby a ovlivnilo chod celého podniku. Byl by to zákonný postup, nebyla by to stávka, řekl šéf odborářů Jaroslav Povšík v dnešním vydání týdeníku Škodovácký odborář. Odbory rovněž odmítají návrh na růst tarifů o 2,5 procenta, který považují za nízký. Vyjádření automobilky ČTK zjišťuje.

Růst německé ekonomiky ve čtvrtém čtvrtletí zpomalil na 0,4 pct

Berlín 24. února (ČTK) - Tempo růstu německé ekonomiky ve čtvrtém čtvrtletí zpomalilo ve srovnání s předchozím čtvrtletím na 0,4 procenta z 0,8 procenta za červenec až září. Meziročně hrubý domácí produkt stoupl o čtyři procenta. Uvedl to dnes spolkový statistický úřad, který tak potvrdil předběžné údaje z poloviny tohoto měsíce.

Těžební společnost NWR se loni dostala do zisku 233 milionu eur

Praha 24. února (ČTK) - Těžební společnost New World Resources, majitelka černouhelné firmy OKD, se loni přehoupla do zisku 233 milionů eur (5,7 miliardy korun) po ztrátě 61,6 milionu eur v roce 2009. Tržby firmě stouply o 42 procent na 1,59 miliardy eur. ČTK to dnes sdělila NWR.

RWE má za loňský rok rekordní tržby, výhled ale zklamal

Essen/Frankfurt 24. února (ČTK) - Německá energetická společnost RWE loni vytvořila tržby 53,3 miliardy eur (asi 1,3 bilionu Kč). Proti roku 2009 je to nárůst o 12 procent a znamená to nový rekord v historii firmy. Čistý zisk se zvýšil o šest procent na 3,8 miliardy eur (asi 93,2 miliardy Kč). Výsledky překonaly odhady analytiků, firma ale nastínila výhled, který pro analytiky znamená velké zklamání.

Porsche se zřejmě letos ještě nestane součástí Volkswagenu

Frankfurt nad Mohanem 24. února (ČTK) - Začlenění výrobce luxusních sportovních vozů Porsche do německé automobilky Volkswagen, které se má uskutečnit v letošním roce, se zřejmě zdrží. Důvodem je vyšetřování dvou bývalých čelních představitelů Porsche. Vyplývá to z prohlášení, které firma Porsche zveřejnila v noci na dnešek.

Allianz zvýšila zisk o 11 procent, trh čekal mírně lepší výsledek

Frankfurt 24. února (ČTK) - Největší evropská pojišťovna Allianz vytvořila ve čtvrtém čtvrtletí čistý zisk 1,14 miliardy eur (asi 27,8 miliardy Kč), což je meziroční nárůst o 11 procent. Trh čekal o trochu lepší výsledek, hůř si proti očekávání vedl segment životního pojištění. Celkové výnosy pojišťovně vzrostly o dvě procenta na 26 miliard eur (asi 637,4 miliardy Kč).

Akcie v Tokiu dál klesají, na rekordu je švýcarský frank

Tokio 24. února (ČTK) - Ceny japonských akcií dnes pokračovaly v poklesu, na který má největší vliv stále ještě geopolitické napětí. Trh klesá už tři dny za sebou a jedním z faktorů, které k poklesu přispívají, patří vysoké ceny ropy. Na devizových trzích vystoupil na nový rekord švýcarský frank, zpevnil ale i japonský jen, kvůli čemuž oslabovaly akcie vývozců.

Akcie v USA kvůli napětí v Libyi klesly, dolar oslabil

New York 24. února (ČTK) - Americké akcie ve středu již druhou seanci za sebou oslabily. Ke ztrátám přispívá pokračování protestů v Libyi, které vyhnalo vzhůru ceny ropy, a strach z šíření nepokojů do dalších zemí v regionu. Horší výhled hospodaření způsobil výrazné ztráty firmě Hewlett-Packard.

Menšinoví akcionáři budou jednat o společném řešení situace Sazky

Praha 24. února (ČTK) - Menšinoví akcionáři společnosti Sazka dnes budou jednat o situaci v loterijní firmě. V minulých dnech držitelé zhruba pětiny akcií Sazky oznámili, že budou hledat řešení k odvrácení insolvence společně. Po 14:00 by měli oznámit společné prohlášení, uvedl Alexandr Kliment z Českého olympijského výboru.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo