www.finance.czAktualityKalendář zpráv Finančních novin

Všechny zprávy od Finančních novin (ČTK)

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Hušák: V Sazce se hraje o to, kdo z věřitelů prodělá

Praha 27. března (ČTK) - Generální ředitel a předseda představenstva loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák podal v pátek vlastní insolvenční návrh na Sazku, protože už nemohl udělat jiný krok. Boj o Sazku podle něj pokračuje, hraje se o to, jak se změní její vlastnická struktura a kdo z věřitelů prodělá. Hušák dál preferuje reorganizaci firmy. Řekl to dnes v pořadu České televize Otázky Václava Moravce.

Výroba cementu loni v Česku pokračovala v poklesu

Praha 27. března (ČTK) - Výroba cementu v Česku v loňském roce dále klesala, ale už ne tak silně jako o rok dřív. Loni tuzemští cementáři vyrobili 3,3 milionu tun cementu, což je ve srovnání s rokem 2009 o osm procent méně. Předloni se produkce propadla o 23 procent. ČTK to zjistila z údajů Svazu výrobců cementu ČR.

Egyptská burza dnes výrazně oživila, vrátili se investoři

Káhira 27. března (ČTK) - Egyptská akciová burza dnes výrazně oživila a její indexy rostly tempem pět až sedm procent. Na trh se po propadu prvních dvou dní po středečním znovuotevření vrátili investoři a začali kupovat akcie zlevněné předešlými ztrátami. Burza v Káhiře byla kvůli protivládním nepokojům zavřená od 27. ledna.

Vahland: Škoda bude dál vyrábět v ČR,musí tam zvýšit produktivitu

Berlín 27. března (zpravodaj ČTK) - Škoda Auto chce dál navzdory sílící koruně vyrábět vozy v Česku, musí tam ale zapracovat na produktivitě. V rozhovoru pro aktuální vydání německého magazínu Focus to prohlásil šéf mladoboleslavské automobilky Winfried Vahland. Odmítl také, že by se Škoda měla do budoucna změnit v levnou značku koncernu Volkswagen, jemuž už téměř 20 let patří.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo