www.finance.czAktualityKalendář zpráv Finančních novin

Všechny zprávy od Finančních novin (ČTK)

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Německý šéf záchranného fondu vyzval k navýšení eurovalu

Berlín 25. března (ČTK) - Německý šéf záchranného fondu eurozóny vyzval ke zvýšení kapacity "eurovalu". To by pomohlo uklidnit finanční trhy, které stále nejsou přesvědčeny, že dluhová krize eurozóny už skončila, řekl dnes šéf dočasného Evropského fondu finanční stability (EFSF) Klaus Regling. O víkendu také další německá média přinesla zprávy, že Berlín přestal navýšení "eurovalu" bránit.

ČNB ponechá ve čtvrtek podle analytiků sazby beze změny

Bankovní rada České národní banky (ČNB) ponechá podle analytiků oslovených ČTK na svém zasedání ve čtvrtek 29. března úrokové sazby beze změny. Analytici navíc většinou očekávají sazby beze změny po celý letošní rok. Vyšší inflace je totiž způsobena faktory, na které nemá měnová politika vliv, a poptávka zůstává stále utlumena.

Japonsko a Kanada zahájí jednání o volném obchodu

Tokio 25. března (ČTK) - Japonsko a Kanada zahájí rozhovory o volném obchodu mezi oběma zeměmi. Dohodli se na tom dnes premiéři obou zemí Jošihiko Noda a Stephen Harper, který je od pátku na návštěvě Tokia. Pokud by byla dohoda uzavřena, byla by první zónou volného obchodu mezi Japonskem a některou ze zemí skupiny G8.

Monti má obavy z veřejných financí Španělska, bojí se nákazy

Italský premiér Mario Monti vyjádřil o víkendu obavy z nepříznivého vývoje veřejných financí Španělska. Mohlo by to obnovit krizi na trhu dluhopisů, která by pak mohla ohrožovat i Itálii, řekl Monti na konferenci v letovisku Cernobbio u jezera Como.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo