www.finance.czAktualityKalendář zpráv Finančních novin

Všechny zprávy od Finančních novin (ČTK)

Obsahuje text:
od
do

Omezit na sekci:
 

Odbory ve Škoda Auto hrozí protesty kvůli kolektivní smlouvě

Mladá Boleslav 31. března (ČTK) - Vyjednávání o podobě nové kolektivní smlouvy v automobilce Škoda ke shodě nedospělo. Pro odbory je růst platového tarifu o 4,3 procenta nepřijatelný, požadují šest procent a zvažují protestní akce. Stávající kolektivní smlouva končí dnes, odbory a firma se jejími pravidly řídí i nadále. Vyplývá to z aktuálních informací zveřejněných na internetových stránkách Odborového svazu Kovo při Škoda Auto.

Němečtí odboráři dosáhli dohody s vládou o zvýšení mezd

Berlín 31. března (ČTK) - Dva miliony německých státních zaměstnanců se dočkají během dvou let postupného zvýšení platů o 6,3 procenta. Umožní to dohoda, k níž dospěli po dlouhém vyjednávání v noci na dnešek zástupci odborů a vlády. Skončí tak po třech týdnech výstražné stávky státních zaměstnanců, které v různých oblastech Německa narušovaly služby.

Rekordní jackpot na 640 milionů dolarů loterie Mega Millions padl

New York 31. března (ČTK) - Rekordní jackpot 640 milionů dolarů americké loterie Mega Millions nejméně jednoho vítěze. S odvoláním na představitele Marylandu to dnes uvedla agentura AP. Pravděpodobnost výhry byla prý jedna ke 176 milionům.

MfD: ŘSD vypsalo pět soutěží na opravu D1 v hodnotě čtyř mld. Kč

Praha 31. března (ČTK) - Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v pátek vypsalo pět soutěží na modernizaci dálnice D1 v celkové hodnotě přesahující čtyři miliardy korun. Záruka za provedenou práci bude deset let. Píše to dnešní vydání Mladé fronty Dnes. ŘSD ve smlouvě s vítěznými firmami nepovolí navýšení ceny, nepočítá ani s rezervami na možné vícepráce. Modernizace dálnice by měla začít letos v červenci, dokončena by měla být v roce 2018.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Autopojištění Allianz Direct

S Allianz autopojištěním náhradní vůz v případě krádeže na 30 dní zdarma.

Investice Finance.cz
Rejstřík Finance.cz
 
zavřít
Přihlášení

Zapomněl jsem heslo