Mezi nejbohatšími lidmi světa letos figurují tři Češi

Finance.cz, 2010-03-11 07:33:16
Na žebříčku nejbohatších lidí světa, který v noci na dnešek zveřejnil americký časopis Forbes, letos figurují už tři Češi. K podnikateli Petru Kellnerovi, který už byl na žebříčku v předchozích letech, přibyli Zdeněk Bakala a Andrej Babiš. Kellner, spolumajitel skupiny PPF, je s odhadovaným majetkem 7,6 miliardy dolarů (142,3 miliardy Kč) 89. nejbohatším člověkem světa. Do čela žebříčku se letos poprvé dostal Mexičan, který je tak prvním člověkem z rozvíjející se země, jenž dosáhl na prvenství. Mexický telekomunikační magnát Carlos Slim Helú je s majetkem 53,5 miliardy dolarů (asi bilion Kč) letošním nejbohatším člověkem.
Nejčtenější aktuality 11.03.2010
15:39 - Vodafone McLaren Mercedes a X-Trade Brokers oznamují historickou spolupráciVodafone McLaren Mercedes je jedním z nejúspěšnějších týmů Formule 1, který od svého vstupu do Formule 1 v roce 1966.
10:58 - MPSV podpoří dotacemi zaměstnance ohrožené propouštěnímMezi podporované projekty v rámci výzvy patří například profesní vzdělávání zaměstnanců zaměřené na další uplatnění na trhu práce.
11:56 - Pražská burza mírně posílilaAkcie Komerční banky si připisovaly bezmála dvě procenta na 3889 korun.










