Podáváte daňové přiznání? BusinessInfo.cz vám pomůže s daněmi

20.03.2018 | , BusinessInfo.cz
Komerční sdělení


Chcete se dozvědět, jak správně vyplnit daňové přiznání, kdy zaplatit daně a jaké nové povinnosti se od letošního roku týkají plátců daně z příjmů? Právě pro vás je připraven daňový speciál na BusinessInfo.cz!

Speciál Daně z příjmů za rok 2017 spolehlivě provede všechny OSVČ daňovým formulářem.

V jednotlivých částech růžového formuláře se rychle a bezpečně zorientujete díky článku Poradíme vám: Jak na daňové přiznání řádek po řádku, který je přehledně rozdělen podle oddílů formuláře a věnuje se i přílohám.

V daňovém speciálu BusinessInfo.cz najdete kromě jednoduchého postupu, jak vyplnit daňové přiznání a další formuláře také důležité informace související s daňovou problematikou. Například informace o změnách v legislativě, slevách, odpočtech, výdajových paušálech či progresivním zdanění.

Zároveň si můžete ze stránek BusinessInfo.cz stáhnout klasické tiskopisy i formuláře v elektronické podobě, stejně jako přehledy o příjmech a výdajích pro Českou správu sociálního zabezpečení a přehledy pro zdravotní pojišťovny.

Co nepřehlédnout při výpočtu daně

V sekci Nepřehlédněte při výpočtu daně pro vás portál BusinessInfo.cz připravil mimo jiné souhrn nejčastějších otázek plátců daně a odpovědí na ně ze strany Finanční správy ČR.

Dále vám nabízí například slovníček základních daňových pojmů či text přehledně shrnující výši cestovních náhrad pro letošní rok. Poplatníci, kteří nevedou účetnictví, používají pro přepočet cizí měny jednotné kurzy stanovené podle § 38 zákona o daních z příjmů. I jejich výši najdete na BusinessInfo.cz.

Kompletní daňový servis

Speciál „Daně z příjmů za rok 2017“ přináší podnikatelům rovněž všeobecné informace k dani z příjmu právnických i fyzických osob. Stručný výčet nejdůležitějších pasáží zákona vám může pomoci lépe se zorientovat v tom, kdo všechno má povinnost daň zaplatit, které příjmy jsou touto daní zatíženy, případně jaké jsou její sazby a termíny její splatnosti.

Poplatníci ocení také daňový kalendář na celý rok 2018 či seznam bankovních účtů jednotlivých finančních úřadů, kde budete odevzdávat přiznání a hradit daň.

K jakým daním jsou v roce 2018 vyžadovány daňové povinnosti? Pod který finanční úřad spadáte či jak postupovat při zjištění chyby v daňovém přiznání? I na to najdete odpovědi na portálu BusinessInfo.cz.


Autor článku: www.businessinfo.cz/dane2017

Články ze sekce: Komerční sděleníPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.