Nové funkce na e-shopu Topgal: 3D zobrazení a rozšířená realita

01.06.2024 | , TOPGAL
Komerční sdělení


Společnost Topgal, přední český výrobce školních batohů, přináší revoluční novinky do svého e-shopu www.topgal.cz. Od července 224 se zákazníci mohou těšit na dvě nové funkcionality, které jim usnadní výběr batohu – 3D zobrazení produktů v e-shopu s vysokým rozlišením a možnost zobrazení batohu v rozšířené realitě (AR).

zdroj: www.topgal.cz

3D zobrazení batohů v e-shopu

Nová funkce 3D zobrazení umožní zákazníkům detailně prozkoumat každý batoh z pohodlí domova. Díky technologii vysokého rozlišení bude možné otáčet produkty o 360 stupňů, přibližovat a oddalovat detaily, a tak získat dokonalý přehled o designu, velikosti a materiálu batohu. Tato možnost je obzvláště užitečná pro ty, kteří si chtějí být jisti kvalitou produktu před samotným nákupem.

3D modely batohů jsou vytvořeny tak, aby věrně odrážely reálné produkty. Zákazníci tak budou moci vidět veškeré detaily, včetně švů, zipů a dalších funkčních prvků, což jim umožní udělat informované rozhodnutí při výběru. Toto zobrazení je navíc doplněno o interaktivní prvky, které zákazníkům umožní prozkoumat vnitřní uspořádání batohu, jako jsou kapsy a oddělení.


zdroj: www.topgal.cz

Rozšířená realita (AR) pro mobilní zařízení

Druhou novinkou je možnost využít mobilní zařízení pro zobrazení školního batohu v rozšířené realitě. Tento inovativní přístup umožňuje zákazníkům „promítnout“ batoh do reálného prostoru, například do jejich obývacího pokoje nebo na školní lavici. Stačí jen otevřít e-shop Topgal na mobilním zařízení, vybrat produkt a aktivovat funkci AR. Zákazník pak může pomocí kamery svého telefonu nebo tabletu vidět batoh ve skutečné velikosti a prostředí.

Funkce rozšířené reality je ideální pro zákazníky, kteří si chtějí představit, jak bude batoh vypadat v reálném světě, a lépe si tak představit jeho velikost a vzhled. Tento zážitek přibližuje online nakupování k realitě a usnadňuje rozhodování, zejména když zákazníci nemají možnost si produkt fyzicky vyzkoušet.

Uživatelská přívětivost je pro Topgal důležitá

Společnost Topgal klade velký důraz na to, aby se uživatelé na jejím webu cítili co nejlépe. E-shop proto prochází pravidelnými uživatelskými testy a AB a uživatelskými testy, které pomáhají optimalizovat uživatelské rozhraní a zlepšovat celkový nákupní zážitek. Tyto testy umožňují zjistit, jakým způsobem uživatelé interagují s webem, a identifikovat případné problémy nebo oblasti ke zlepšení.

Nové funkce 3D zobrazení a rozšířená realita představují významný krok vpřed v online nakupování na e-shopu Topgal. Tyto inovace nejenže zlepšují uživatelský zážitek, ale také usnadňují výběr správného batohu, což je pro zákazníky klíčové. Společnost Topgal tak potvrzuje svůj závazek k poskytování kvalitních produktů a vynikající zákaznické podpory, což ji činí jedním z lídrů na trhu školních batohů.
 

Autor článku

Komerční sdělení  

Články ze sekce: Komerční sdělení