Akční nabídka Fio hypoték prodloužena do konce června

03.06.2013 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Pro velký zájem klientů přistoupila Fio banka k prodloužení akční slevy 0,1 % z pevné úrokové sazby hypoték do konce června. Fio hypotéku s fixní sazbou je tak možné získat již od 2,69 % p.a.

Hypotéka bez poplatků za poskytnutí, vedení i částečnou mimořádnou splátku nabízí nižší úrokovou sazbu i v červnu. Slevu 0,1 % poskytne plošně všem, ať již jde o zájemce o novou hypotéku, nebo ty, kteří se chystají úvěr refinancovat. Variabilní úroková sazba zůstává na hodnotách od 2,06 %, úroková sazba s pevnou sazbou nyní začíná na 2,69 % p.a. Každý zájemce si může svůj úrok spočítat na webové hypoteční kalkulačce.

"Květnová akce sklidila u zájemců o financování bydlení velký ohlas, za první týden vzrostl počet poptávek přes internet o 75 procent. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli akci prodloužit a zvýhodněnou hypotéku nabízet až do konce června,“ říká k tomu Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.  

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.