Dow Jonesův index kolem poledne newyorského času (18:00 SELČ) posílil o 0,9 procenta na 13.543 bodů. Širší index Standard & Poor's 500 stoupl stejným tempem na 1453 bodů a index technologického trhu Nasdaq se zvýšil o jedno procenta na 3094 bodů.
Své odhady celoročních zisků dnes zvýšily farmaceutické společnosti Johnson & Johnson a UnitedHealth Group, ktere jsou součástí Dow Jonesova indexu. Přední americká investiční banka Goldman Sachs svými výsledky rovněž předčila očekávání a zvýšila dividendu.
Akcie banky Citigroup dnes pokračovaly v růstu, přestože její generální ředitel Vikram Pandit nečekaně oznámil rezignaci a spolu s ním prezident a provozní ředitel John Havens. Pandit sice podle analytiků nechává Citigroup ve vynikajících rukou, ale načasování jeho kroku bylo pro trh šokující. Otázky vyvolává zejména to, že s rezignací přišel den po vydání příznivých čtvrtletních výsledků.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
