EC Financial Services spustil produkt Smart půjčka

12.02.2020 | , Smart půjčka
Komerční sdělení


Začátkem února spustila společnost EC Financial Services, a.s. zcela nový produkt s názvem Smart půjčka, který nabízí rychlé sjednání bezhotovostní půjčky. Díky kompletnímu online řešení dostane zájemce peníze na účet za 15 minut.

Celý produkt www.SmartPujcka.cz – od sjednání a skóringu až po převod prostředků a splácení se řídí přes online platformu, kde má klient kompletní přehled o produktu i úrokových sazbách včetně RPSN. Právě RPSN patří u tohoto produktu k nejnižším na trhu. Společnost cílí v tomto roce na prodeje přesahující 100 milionů korun na nových úvěrech a chce oslovit přes 1000 zcela nových klientů.  
 
„Jedná se do budoucna o klíčový pilíř naší společnosti. Vedle hotovostního, kde rosteme na výnosech i ziskovosti, jsme chtěli vybudovat zcela novou platformu, která nám umožní naplnit naše další plány,“ komentuje Smart půjčku Miroslav Kučírek, předseda představenstva EC Financial Services, a.s. Díky hotové platformě tak dokáže společnost nabídnout řešení například pro účelově vázané spotřebitelské úvěry v konkrétní oblasti – od cestování až po nákup automobilu či zahradního nábytku. „Taková služba může být silnou konkurenční výhodou pro naše obchodní partery, kteří tak nabídnou rychlé a komfortní řešení financování pro své zákazníky,“ doplňuje Kučírek

Mnoho klientů si neuvědomuje, že právě sazba RPSN vystihuje skutečné roční náklady na úvěr. Klienti jsou často překvapeni, že se původně atraktivní roční úroková sazba neodráží na finálním RPSN. „Smart půjčka je koncipována jako transparentní produkt, kde vidíte všechny sazby již od počátku, a v průběhu žádosti se nenavyšují, jak je to na trhu běžné. Věřím proto, že si produkt najde své zákazníky – ať už z řad konečných klientů, tak i obchodních partnerů, kteří potřebují důvěryhodného finančního partnera,“ komentuje uvedení Smart půjčky David Manych, partner investiční společnosti Natland, jež vlastní EC Financial Services.  

Značka „Smart půjčka“ byla původně obchodní značkou olomoucké společnosti JET Money. V roce 2018 EC Financial Services koupila část jejich závodu a rozhodla se změnit formát produktu. Původně byly „Smart půjčky“ koncipované jako hotovostní úvěry s limitem 70.000 Kč. Nyní se jedná o bezhotovostní úvěry s rozsahem 50.000-300.000 Kč. 

Společnost EC Financial Services, a.s. patří se svou značkou Express Cash k nejvýznamnějším hráčům českého trhu hotovostních půjček. Na trhu působí od roku 2012. Společnost servisuje více než 51 tisíc klientů a v roce 2019 přesáhly výnosy 500 mil. korun. Aktuálně tvoří EC Financial Services síť více než 700 obchodních zástupců a 130 stálých zaměstnanců. Značka Express cash získala jako jedna z prvních v roce 2017 licenci ČNB. Od roku 2012 je součástí investiční skupiny Natland. 

Autor článku

Komerční sdělení