Už nás máte přečtené?

Být ve svém oboru na úrovni, na to nestačí jen pravidelné kafíčko s kolegy na chodbě.
16. 1. 2008
pr článek
Finance.cz
Autor: Finance.cz

Sdílet

Od ledna se můžete scházet na , kde vám přední odborníci z IT, marketingu, HR a dalších oborů budou přinášet aktuální novinky ze svého odvětví.

A o čem se píše právě teď? 

  • Etický kodex je mrtvý dokument
    Tvrdí v jednom z blogů Pavel Beňo, vysokoškolský lektor v předmětu psychologie práce. „Jsme často svědky toho, že manažeři sice vedou hezké řeči, ale skutek utek',“ píše Beňo. 

      

  • Jsme otroci a nevíme o tom
    „Sedíte u romantické večeře při svíčkách a mobil tam mezi vámi leží jako němá připomínka vašeho otroctví, která se může každou chvíli rozeřvat,“ píše Tomáš Jindříšek, ředitel OgilvyInteractive. 

      

  • Bloguje každý, ale kdo to čte?
    „Klíčem je téma a tím mým jsou finance. Mzdová reforma se týká každého zaměstnance, poplatky u lékaře se nedotknou jen nesmrtelných,“ píše se v blogu Pavla Nesejta, ředitele portálu Finance.cz.