Burza v poledne

6. 2. 2002

Sdílet

Propad evropských indexů zapříčinil pokles i našich blue chips. Nejvíce se dopoledne prodával Český Telecom, který oslabil o 2% na 342,- Kč a ČEZ, který poklesl o 1,5% na 80,- Kč.

Finance.cz
Autor: Finance.cz

Propad evropských indexů zapříčinil pokles i našich blue chips. Nejvíce se dopoledne prodával Český Telecom, který oslabil o 2% na 342,- Kč a ČEZ, který poklesl o 1,5% na 80,- Kč.
Nákupní objednávka je pouze u Českých radiokomunikací, která vytáhla tento titul na 415,- Kč, tedy o 3%. Při dalším růstu se dá očekávat korekce. Ostatní tituly jsou bez zájmu investorů a nečekáme u nich výraznější obchodování.
Nemáme zprávy o změně trendu a tak mohou vybrané tituly dále klesat. U některých titulů doporučujeme využívat propadů k levným nákupům.

Autor článku

Kvíz týdne

KVÍZ: Ruská ekonomika v číslech: Potěmkinova vesnice či statný medvěd?
1/12 otázek