To je dobrá zpráva, která jistě před topnou sezónou potěší všechny odběratele plynu, zejména však ty z nich, kteří plyn využívají k topení. Například majitel běžného rodinného domku totiž díky tomu může ročně ušetřit kolem 2 500,- Kč a v případě rodinného domu vícegeneračního se roční úspora může pohybovat až kolem 3 500 ,- Kč.
Nabídka Pražské plynárenské je k dispozici pro všechny její zákazníky, tedy i ty, kteří aktuálně čerpají jiný její zvýhodněný cenový produkt, ale novou nabídku společnosti shledají atraktivnější. „Stačí, když zákazník uzavře příslušný dodatek ke smlouvě, díky kterému od určitého data získá plyn levnější o 11% oproti běžné ceně a tím bude zároveň ukončena platnost jeho dříve čerpaného cenového produktu“, uvedl v této souvislosti mluvčí společnosti Miroslav Vránek .

Levnější plyn si klienti Pražské plynárenské mohou jednoduše vyřídit ZDE nebo v rámci obchodních kanceláří společnosti.
Není to zdaleka poprvé, kdy Pražská plynárenská přináší svým zákazníkům zajímavé cenové zvýhodnění. „Chtěli jsme tím našim zákazníkům zejména ulevit v zimní topné sezoně, kdy je z celého roku spotřeba plynu největší“, doplnil Miroslav Vránek. Zmínit lze dále slevy pro držitele průkazu ZTP-P nebo zvýhodnění pro rodiny s malými dětmi.
Aktuálně nabízenou slevu 11% společnost poskytuje z neregulované tzv. komoditní složky ceny zemního plynu, netýká se tak tzv. distribuční složku ceny, protože ta je zcela regulována státem.



Brzdná dráha se v mrazu dramaticky prodlužuje, ukazují testy. Řidiči to podceňují
Elektromobilistům nastávají krušné časy. Elektromobily v mrazu ztrácejí až 40 % dojezdu a nabíjí se velmi pomalu
Test Seat Ateca: Zlaté staré časy aneb jistota v rozbouřených vodách a za dobrou cenu
Šidit, svařovat totálky, kitovat a stáčet tachometry aneb v kůži polského autobazaru. Vyzkoušet pochybné praktiky si teď může každý
Řidiči, držte si klobouky. V nadcházejícím roce se změní řada věcí. Víme, které to budou
