Novou ředitelkou TV Barrandov se stala Martina Lišková

Praha 4. června (ČTK) - Novou generální ředitelkou TV Barrandov se od 1. června stala Martina Lišková. Přišla z TV Markíza. Ve funkci nahradila Janku Vozárovou, která zůstává předsedkyní představenstva. ČTK o tom dnes informovala mluvčí TV Barrandov Kateřina Kotalová.

Finance.cz
Autor: Finance.cz
4. 6. 2012

Sdílet

Osmatřicetiletá Lišková byla v TV Markíza od roku 2003 do roku 2007 ředitelkou dlouhodobé skladby programu, v letech 2007 až 2010 pak programovou ředitelkou. V době svého působení na TV Markíza přivedla na obrazovku například pořady Slovensko má talent nebo Modré z neba. "Věřím, že svou televizní praxi zúročím i na českém trhu a velmi se na novou příležitost těším," uvedla Lišková.

Další změny v nejvyšším managementu TV Barrandov se podle Kotalové nyní nechystají.

TV Barrandov začala vysílat 11. ledna 2009 a k 1. červnu letošního dosáhla celodenního průměrného podílu na sledovanosti 5,4 procenta.

Více o autorovi