Pošta bankovní služby poskytuje svým zákazníkům čtvrt století, pojišťovací služby 15 let. Podle informací ČTK má poště s výběrem nových partnerů radit společnost Deloitte.
\"V létě letošního roku bychom chtěli mít jasno, která z nabídek je pro nás nejvýhodnější. Zda to budou stávající partneři, se kterými Česká pošta spolupracuje, nebo některý z dalších subjektů, které Česká pošta osloví, aby předložily své nabídky,\" uvedl ředitel úseku řízení pobočkové sítě pošty Hanuš Thein.
Pošta nedávno oznámila, že nebude žádat o bankovní licenci, ale i po roce 2017 bude poskytovat finanční služby ve spolupráci s partnery. Spolupráce by jí měla přinést minimálně tolik, co v současnosti, tedy přes 1,5 miliardy korun ročně.
Česká pošta má síť 3200 poboček v 2500 obcích České republiky. Podnik realizuje měsíčně 1,6 milionu maloobchodních finančních transakcí. V přímém denním kontaktu se zákazníky je přibližně 16.500 zaměstnanců.



Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
