Sleva až 2 200 Kč na nákupy s kartou Skip Pay

15. 11. 2023 13:00 | , Finance.cz
ÚČTY A SPOŘENÍ

Zajímavou marketingovou akci si nachystala Skip pay s účtem plus a platební kartou, která nabízí na první nákup slevu 100 % až do výše 1 000 Kč. Za další aktivní nakupování můžete získat dalších 1 200 Kč. Jaké jsou podmínky? Jak na zřízení této služby?

Lidé, kteří si nově založí ověřený účet Plus u služby Skip Pay, dostanou v rámci marketingové akce až 1000 korun na první nákup. Nabídka nemá žádné další podmínky ani omezení (například nějaká minimální hodnota samotného nákupu).

Jak získat tisícovku na první nákup a další slevy

Stačí si účet u Skip Pay založit, což je zdarma. Pro získání slevy v hodnotě 1000 Kč stačí provést nákup skrze platební kartu (online či fyzicky) či platební metodu Skip Pay. Následně se nákup přidá do přehledu nákupů, kde bude do pár dnů zlevněn o 100 % až do výše 1000 Kč.

Slevu v hodnotě 100 Kč získáte tím, že každý měsíc provedete 5 plateb a nakoupíte alespoň za 10 000 Kč. Odměnu uvidíte ve vašem vyúčtování na klientském účtu. Tuto slevu můžete využít ve 12 měsících.

Navíc můžete v rámci Skip Pay využít řadu slev u jejich partnerů.

Tip: Srovnání spořicích účtů v říjnu 2023: nejvyšší úroková sazba je stále přes 6 %

Co je Skip Pay?

Skip Pay (dříve Mall Pay) spadá pod skupinu ČSOB.

V minulosti se služba jmenovala Mall Pay, ale po tom, co celou společnost převzala ČSOB, tak se přejmenovala na Skip Pay. Zbývající podíl převzala od Mall Group. která měla 50% podíl.

Tip: Česká spořitelna končí s George klíčem. Jak budete nově potvrzovat transakce?

Odložené platby ano, ale ne zadarmo

Skip Pay se zaměřuje rovněž na odložené platby, tudíž objednáte zboží v eshopu či kamenné prodejně a zaplatíte jej do 20. dne následujícího měsíce.

Navíc všechny letošní listopadové a prosincové nákupy můžete zaplatit až do 20. ledna 2024.

Tato odložení jsou zdarma.

Jestliže nestíháte zaplatit včas do 20. dne, tak můžete požádat o prodloužení splatnosti. Cena jsou tři koruny za každou půjčenou stokorunu za každý měsíc. Od třicátého dne zpoždění se navíc připisuje 10 % z dlužné částky.

Tudíž může RPSN vyšplhat na poměrně vysoká čísla, hlídejte si tedy dny splatnosti.

Zdroj: Depositphotos

Články ze sekce: ÚČTY A SPOŘENÍ