Redakce Finance.cz vám přeje krásné Vánoce

23.12.2019 | , Finance.cz
Spotřebitel


Vánoční svátky i Nový rok jsou za dveřmi. Možná už máte na stole nachystané cukroví, v pokoji nazdobený stromeček anebo se chystáte na poslední chvíli ještě nakupovat vánoční dárky.

A tak přejeme svým čtenářům klidné prožití vánočních svátků a šťastné nakročení do nového roku, ve kterém Finance.cz budou opět s vámi a připravené vám pomoci v jakékoli životní situaci.

redakce Finance.cz


Praktické informace, které se vám můžou hodit

Jak budou o Vánocích otevřené a zavřené obchody

  • Velké obchody s prodejní plochou nad 200 metrů čtverečních musí dle zákona na vánoční svátky zavřít. Poslední nákupy můžete udělat v úterý dopoledne 24. prosince, nejpozději ve 12:00, kdy obchody zavřou a znovu otevřou až v pátek 27. 12.
  • Obchody budou mít také zavřeno na Nový rok, ve středu 1. 1. 2020.
  • Jak mají zavřené obchody na Slovensku a v dalších zemích EU?

Jak mají volno děti školou povinné

  • Pokud chodíte do práce a nevzali jste si dovolenou, tak nás po vánočních svátcích čeká pracovní den v pátek 27. prosince. Další pracovní den je pak pondělí a úterý (30. a 31. prosince). Děti mají volno od 21. prosince a do školy se vrací až 6. ledna 2020, zatímco my všichni do práce půjdeme už ve čtvrtek 2. 1.

Jaké svátky nás čekají v roce 2020

  • Po Vánocích a Novém roku nás pak další volno bude čekat až na Velikonoce, které příští rok budou v polovině dubna (Velký pátek připadá na 10. dubna 2020).

Finance.cz přejí pod stromeček mnoho štěstí a nejen toho finančního!

Vánoce

Zdroj: Shutterstock

Štítky:


Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 4.5
Hlasováno: 17 krát

Články ze sekce: SpotřebitelPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.