Seznam autorů

Michal Bureš

Michal Bureš

Michal Bureš je v týmu Finance.cz od června 2017. Od února 2021 je šéfredaktorem Finance.cz. Mezi jeho témata patří finanční produkty, makroekonomika, spotřebitelské chování, ochrana životního prostředí a občas zabrousí do politiky. Vystudoval Provozně ekonomickou fakultu Mendelovi univerzity. Dále vystudoval zoologii na Masarykově univerzitě.

Všechny články

Lucie Mečířová

Lucie Mečířová

Odmaturovala na pedagogické škole, ale učitelkou být nikdy nechtěla. Už od malička ji totiž mnohem víc lákal svět slov a vět. Psaní článků na plný úvazek se věnuje od roku 2012. Od té doby vystřídala řadu online magazínu, zpracovávala nejrůznější témata a věnovala se copywritingu. V roce 2017 pak odepsala na jeden pracovní inzerát, díky kterému ještě tentýž rok nastoupila do Mladé Fronty, přesněji na portál Finance.cz. Aktuálně se pak ještě snaží prorazit i ve světě beletrie.

Všechny články

Veronika Doskočilová

Veronika Doskočilová píše pro Finance.cz od roku 2022. Mezi její témata patří finance, témata z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, spotřebitelské otázky, cestování, bydlení, ale i třeba biometrika a fotovoltaika.

Všechny články

Veronika Němcová

Veronika Němcová

Do redakce Finance.cz nastoupila v lednu 2022.

Všechny články

Petr Gola

Petr Gola

Petr Gola píše pro Finance.cz články srovnávající daňové, sociální i obecně vzato ekonomické podmínky ve státech OECD a EU. Působil jako účetní-ekonom a finanční controler, v současnosti se věnuje publikační činnosti. Vydal mimo jiné matematickou knihu "Cvičíme s matikou".

Všechny články

Martin Ježek

Martin Ježek

Od roku 1990 působil v celostátních denících a časopisech s ekonomickou a zdravotnickou tematikou (např. Hospodářské noviny, Zdravotnické noviny, Profit, Osobní finance), v médiích, která se věnovala marketingu, v BVV, televizi, rozhlase, jako editor a autor knih (ed např.: Leadership s využitím kaizen a lean, au např.: Jak vyzrát na exekuce, Můj rok 1978 - vše Albatros Media a. s.).

Všechny články

Jana Poncarová

Jana Poncarová

Jana Poncarová pracuje jako novinářka na volné noze. Působila v on-line i tištěných médiích. Zpracovává témata z energetiky, průmyslu a financí.

Všechny články

Hana Bartušková

Psala pro finance.cz od konce roku 2016 do poloviny roku 2019. Vystudovala mezinárodní obchod a politologii, má doktorát z evropských studií.

Všechny články