Kontakt

Provozovatel serveru Finance.cz:

Internet Info, s.r.o.
Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
Tel.: +420 778 885 502
www.iinfo.cz, e-mail: info@iinfo.cz

Dotazy, náměty či feedback posílejte na mail feedback@finance.cz.

Pozvánky na tiskové konference či materiály z nich posílejte na mail redakce@finance.cz.

Michal Bureš

Michal Bureš

Vystudoval jsem Provozně ekonomickou fakultu na Mendlově univerzitě v Brně, a také Přírodovědeckou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Je tedy rozkročen mezi světem financí a přírody. V týmu Financí.cz jsem od června 2017, od února 2021 pak na pozici šéfredaktora. Má oblíbená témata na webu jsou daně, důchody, makroekonomika, spotřebitelské chování a finanční produkty. Rovněž píši o zvířatech a lidech. Ve volném čase rád fotím, cestuji a sportuji.

Všechny články

Lucie Mečířová

Lucie Mečířová

Na Finance.cz pracuje jako redaktorka od června 2017. V roce 2019 vydala knihu Příště bez citronu. https://www.linkedin.com/in/lucie-me%C4%8D%C3%AD%C5%99ov%C3%A1-786795a8/

Všechny články

Veronika Doskočilová

Veronika Doskočilová píše pro Finance.cz od roku 2022. Mezi její témata patří finance, témata z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, spotřebitelské otázky, cestování, bydlení, ale i třeba biometrika a fotovoltaika.

Všechny články

Veronika Němcová

Veronika Němcová

V redakci Finance.cz působím od roku 2022. Nejraději se věnuji legislativním změnám v pracovním právu, sociální sféře a nájemních vztazích.

Všechny články

Petr Gola

Petr Gola

Petr Gola píše pro Finance.cz články srovnávající daňové, sociální i obecně vzato ekonomické podmínky ve státech OECD a EU. Působil jako účetní-ekonom a finanční controler, v současnosti se věnuje publikační činnosti. Vydal mimo jiné matematickou knihu "Cvičíme s matikou".

Všechny články

Martin Ježek

Martin Ježek

Od roku 1990 působil v celostátních denících a časopisech s ekonomickou a zdravotnickou tematikou (např. Hospodářské noviny, Zdravotnické noviny, Profit, Osobní finance), v médiích, která se věnovala marketingu, v BVV, televizi, rozhlase, jako editor a autor knih (ed např.: Leadership s využitím kaizen a lean, au např.: Jak vyzrát na exekuce, Můj rok 1978 - vše Albatros Media a. s.).

Všechny články

Jana Poncarová

Jana Poncarová

Jana Poncarová pracuje jako novinářka na volné noze. Působila v on-line i tištěných médiích. Zpracovává témata z energetiky, průmyslu a financí.

Všechny články

Redakce

Redakce

Finance.cz patří k nejstarším odborně zaměřeným serverům na českém internetu, zpravodajství o daních, mzdách, důchodech i o osobních financích přinášíme již od roku 1997.

Všechny články

Hana Bartušková

Psala pro finance.cz od konce roku 2016 do poloviny roku 2019. Vystudovala mezinárodní obchod a politologii, má doktorát z evropských studií.

Všechny články