Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Máte svého oblíbeného autora? Podívejte se na jeho všechny články!

Jaroslav BrychtaJaroslav Brychta je autorem, od kterého na Finance.cz naleznete odborné články věnující se světovým ekonomikám, finančním trhům či devizové problematice. Jaroslav Brychta působí jako analytik společnosti X - Trade Brokers ČR.
>>všechny článkyPetra ČerníkováOd Petry Černíkové naleznete na Finance.cz články věnující se makroekonomii a měnové integraci. Petra studuje doktorské studium na Ekonomicko-spravní fakultě v Brně. První pracovní zkušenosti získala v UniCredit Bank a aktuálně působí v ČSOB na Risk Managementu. >>všechny článkyZbyněk DrobišZbyněk Drobiš je právník. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Tématikou článků se profiluje pro širokou veřejnost na témata občanského, pracovního, rodinného práva a rovněž se zaměřuje na ochranu investorů na kapitálových trzích.
>>všechny články


Petr FejtekOd Petra Fejtka si můžete na Finance.cz přečíst články mapující vývoj investic v českých i zahraničních podílových fondech. Petr Fejtek pracoval v letech 2000-2003 v Investiční společnosti České Spořitelny, půl roku na serveru Peníze.cz a v současnosti zastává pozici šéfredaktora časopisu FP-finanční poradce.
>>všechny články


Petr GolaPetr Gola píše pro Finance.cz články srovnávající daňové, sociální i obecně vzato ekonomické podmínky ve státech OECD a EU. Působil jako účetní-ekonom a finanční controler, v současnosti se věnuje publikační činnosti. Vydal mimo jiné dvě matematické knihy (Matematika zábavně a hravě v roce 2002 a Sportovní matematika v roce 2004).
>>všechny články


Jana PoncarováJana Poncarová je autorkou řady článků o úsporách energií a obnovitelných zdrojích. Aktuálně pracuje jako energetická poradkyně v iniciativě EnergetickaPoradna.cz.
>>všechny články
Tomáš SkolekTomáš Skolek je šéfredaktoremserveru Finance.cz. Ve článcích se věnuje nejraději problematice bankovnictví, financování bydlení i ekonomickým ukazatelům.
>>všechny články
Zdeněk StrmiskaZdeňek Strmiska publikuje pravidelně na Finance.cz články reagující na aktuální ekonomické dění. Zdeňek studuje Ekonomickou i Právnickou fakultu Masarykovy univerzity.
>>všechny články
Lukáš TomekLukáš Tomek je publicista, pracoval jako redaktor přílohy Více peněz Lidových novin, dnes pracuje jako editor v MF Dnes. Jeho články najdete v Respektu, Lidových novinách a řadě dalších tištěných i internetových periodik.
>>všechny článkyEva TomkováEva Tomková, publicistka a novinářka. V současné době pracuje jako redaktorka časopisu Psychologie Dnes. Vystudovala mediální komunikaci a bohemistiku. Osobní finance a makroekonomika patří stejně jako jídlo mezi její oblíbená témata.
>>všechny články


Autopojištění Allianz Direct

Získejte autopojištění od Allianz na celý rok, zaplaťte jen 10 měsíců.

Objevila soutěž Junior Trader nový obchodní talent? Nebo má průběžný vítěz štěstí a ztráty se mu vyhýbají?

Aktuální ročník studentské investiční soutěže Junior Trader, pořádané brokerskou společností X-Trade Brokers, se blíží ke svému závěru.