Ve čtvrtek dostanou děti vysvědčení, v pátek jsou pololetní prázdniny

30.01.2019 | , Finance.cz
Spotřebitel


Pololetní prázdniny a vysvědčení jsou ideálním časem pro motivování svých ratolestí. Kdy budou mít děti pololetní prázdniny? A kdy budou jarní prázdniny?

Ať se vaše děti bojí vaší reakce na pololetní vysvědčení, nebo pokud se těší na odměnu za hezké vysvědčení, tak na prázdniny se těší asi každý. I když ty pololetní jsou jenom jednodenní a hned po víkendu se jde zase do školy.

Pololetní prázdniny 2020 a vysvědčení 2020

Pololetní vysvědčení dostanou žáci základních a středních škol ve čtvrtek 30. ledna a v pátek 31. ledna je čeká zasloužený odpočinek v podobě pololetních prázdnin. Od dalšího týdne pak začínají jarní prázdniny v některých okresech České republiky, neboli první větší volno pro děti v tomto roce.

Tip: Přehled termínu jarních prázdnin 2020 po jednotlivých okresech

Jarní prázdniny 2020

Jarní prázdniny 2020 jsou rozděleny po okresech, aby mohly být rovnoměrně pokryty naše horská střediska a celá republika by se najednou nevydala na lyže, snowboard a boby. Jen si dejte pozor, aby vašeho plechového miláčka na horách něco nepřekvapilo.

 

Velikonoce a velikonoční prázdniny 2020

První čtvrtina každého roku je v České republice poměrně skoupá na státní svátky a vy se můžete nejdříve těšit na Velikonoční prázdniny, které mají děti od čtvrtka 9. dubna. Nedávno zavedený svátek - Velký pátek, tedy vychází na pátek 10. dubna a vy se můžete těšit na den volna, který společně s Velikonočním pondělím (13. dubna) již vytváří zajímavý prodloužený víkend, jenž můžete strávit na horách, nebo jiné oddychové zábavě (vyšlahání, vymrskání manželky, či sousedky apod.).Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 3
Hlasováno: 31 krát

Články ze sekce: SpotřebitelPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.