Kdy budou pololetní prázdniny?

30.01.2018 | , Finance.cz
Spotřebitel


Pololetní prázdniny a vysvědčení jsou ideálním časem pro motivování svých ratolestí. Kdy budou mít děti pololetní prázdniny? A kdy budou jarní prázdniny?

Ať se vaše děti bojí vaší reakce na pololetní vysvědčení, nebo pokud se těší na odměnu za hezké vysvědčení, tak si zapište, že pololetní vysvědčení děti na základních a středních školách dostanou tuto středu, 31. ledna.

Pololetní prázdniny 2018 a vysvědčení 2018

Pololetní vysvědčení dostanou žáci základních a středních škol ve středu 31. ledna a v pátek je čeká zasloužený odpočinek v podobě pololetních prázdnin. Od příštího týdne navíc začínají jarní prázdniny v některých okresech České republiky (například Ostrava - město, České Budějovice, Pardubice a další).

Tip: Přehled termínu jarních prázdnin 2018 po jednotlivých okresech

Jarní prázdniny 2018

Jarní prázdniny 2018 jsou rozděleny po okresech, aby mohly být rovnoměrně pokryty naše horská střediska a celá republika by se najednou nevydala na lyže, snowboard a boby. Jen si dejte pozor, aby vašeho plechového miláčka na horách něco nepřekvapilo.

Velikonoce a další státní svátky v roce 2018

První čtvrtina každého roku je v České republice poměrně skoupá na státní svátky a vy se můžete nejdříve těšit na Velikonoční prázdniny, které mají děti od čtvrtku 29. března. Nedávno zavedený svátek - Velký pátek, tedy vychází na pátek 30. března a vy se můžete těšit na den volna, který společně s Velikonočním pondělím (2. dubna) již vytváří zajímavý prodloužený víkend, jenž můžete strávit na horách, nebo jiné oddychové zábavě (vyšlahání, vymrskání manželky, či sousedky apod.).

Kalendář státních svátků 2018 (vyznačeny zeleně)

Pololetní vysvědčení je pro mnoho dětí noční můrou a rodiče by měli řešit jejich výsledky s chladnou hlavou, protože problémy se vždy dají nějak vyřešit a někdy právě "kopanec" v pololetí pomůže. Kopancem nemyslíme fyzický trest, ale spíše uvědomění si, že něco není v pořádku. Pokud ovšem máte s vysvědčením spíše příjemné starosti (např. Jak odměnit vaši ratolest?), tak gratulujeme. Ať už se řadíte do jedné, či druhé skupiny, tak doufáme, že vysvědčení na konci školního roku bude ještě lepší a pokud se v pátek někam chystáte, tak přejeme příjemnou cestu.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 3.5
Hlasováno: 14 krát

Články ze sekce: SpotřebitelPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.