Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

ČSA omezí některé linky

ČSA omezí některé linky

Finance.cz, 2009-03-26 11:10:55

České aerolinie kvůli poklesu zájmu o leteckou přepravu omezí některé linky; na druhou stranu posílí linky s vyšší poptávkou pasažérů. Firma zároveň v létě začne nově létat do ruského Novosibirsku a uzbeckého Taškentu. Změny se projeví v novém letovém řádu společnosti, který bude platit od 29. března do 24. října.

Nejvýrazněji firma posílí linky do Moskvy, kam bude létat ve srovnání s letním letovým řádem roku 2008 o 18 letadel týdně více, do Ostravy pak o 11 více, do Brna o sedm více. O pět letů přibude na lince do Hamburku, o čtyři do Bělehradu. Naopak týdenní frekvence letů do Talinnu se sníží o sedm letů, do Amsterdamu budou týdně létat o čtyři letouny méně. Zcela zrušena bude linka do irského Dublinu.

Další aktuality


Nejčtenější aktuality 26.03.2009

09:53 - Tuzemské firmy řeší krizi špatně: omezují marketingové rozpočtyVýrazné snižování reklamních budgetů a hledání nových účinnějších marketingových nástrojů. Taková je reakce mnoha tuzemských firem na aktuální hospodářskou situaci.

14:16 - Odpočet DPH u osobních aut pro podnikatele schválenPodnikatelé od dubna zřejmě budou moci při nákupu nového vozu u všech osobních automobilů uplatnit odpočet daně z přidané hodnoty.

11:10 - ČSA omezí některé linkyČeské aerolinie kvůli poklesu zájmu o leteckou přepravu omezí některé linky; na druhou stranu posílí linky s vyšší poptávkou pasažérů.

Reklama
   
Zajímavá témata štítků

Zobrazit další témata štítků