Toyota Yaris pro každého

06.09.2001 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Měsíc září přichází s novými soutěžemi pro klienty stavebních  spořitelen. Dnes vás informujeme o další z nich…

Již jsme vás informovali o akcích připravovaných stavebními spořitelnami od 1. 9. 2001 (Rodinná prémie - ČMSS, Kdo chce lépe bydlet ať se přihlásí! - VSSKB) a dnes Vám přinášíme informace o soutěži stavební spořitelny  Wüstenrot.

Do podzimní soutěže o vůz Toyota Yaris budou zařazeni všichni klienti, kteří  uzavřou smlouvu o stavebním spoření u stavební spořitelny Wüstenrot v období od 1. 9. do 31. 12. 2001 včetně, k tomuto termínu zaplatí úhradu za uzavření smlouvy a zodpoví všechny tři soutěžní otázky. Skutečný automobil čeká samozřejmě pouze na jednoho z klientů Wüstenrotu, který ve finále soutěže nejrychleji správně vyřeší vědomostní kvíz, ale model Toyoty Yaris získá každý již při podpisu smlouvy o stavebním spoření.

Konkrétní podmínky soutěže, jakož i znění tři soutěžních otázek můžete získat na serveru stavební spořitelny a potom uzavřít smlouvu na našem serveru!Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.