Snížení úrokových sazeb

03.05.2002 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Na základě střednědobého vývoje na peněžním trhu snižuje ČMHB od 2.května 2002  úrokové sazby.

Od 2.května snižuje Českomoravská hypoteční banka úrokové sazby hypotečních úvěrů o 0,2%.

"Snížení našich sazeb nevychází bezprostředně z posledního kroku České národní banky. Naše sazby na další období odvozujeme především od předpokládaných sazeb emise Hypotečních zástavních listů, kterou chystáme a z níž poskytované úvěry refinancujeme. Je však samozřejmé, že emise HZL musí odrážet vývoj na trhu a tedy také sazby, vyhlašované Českou národní bankou," říká k tomu člen představenstva ČMHB Jan Sadil.

Hypoteční úvěr s pětiletou fixací úrokové sazby lze tedy v současné době získat již od 6,2% p.a. Hypoteční úvěr PROGRES, u kterého klienti platí na počátku nižší splátky, které se postupně zvyšují, je stanovena úroková sazba na 6,9% p.a. O tomto novém hypotečním úvěru pro mladé do 36 let jsme vás již informovali ve zprávě  Nová hypotéka PROGRES.  

Pokud Vás zajímají nejen úrokové sazby ale i další parametry hypotečních úvěrů podívejte se na naši stránku Podmínky hypoték.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.