Snížení úroků u překlenovacího úvěru

04.06.2002 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Stavební spořitelna Wüstenrot od  1.června snižuje úrokovou sazbu  překlenovacího úvěru. Klienti stavební spořitelny mají tak možnost získat překlenovací úvěr s úrokem  nižším o 0,6%.

Wüstenrot přichází s platností od 1.6.2002 se snížením úroků překlenovacích úvěrů. Úroková sazba se snižuje z dosavadních 6,4% na 5,8% p.a. Sazba klasických neboli přidělených úvěrů ze stavebního spoření je 5% p.a.

A jak si vedla stavební spořitelna v prvních 4 měsících roku 2002?
Oproti minulému roku bylo uzavřeno o 60% více smluv s cílovou částkou vyšší o 100 procent. V současné době spoří na stavební spoření 356 tisíc klientů s cílovou částkou přesahující 50 mld Kč, z čehož úspory dosahují téměř 11 miliard.
I v oblasti úvěrů vykázala spořitelna výrazný nárůst oproti roku 2001. Bylo poskytnuto o 34 procent více překlenovacích úvěrů a celkový stav úvěrů tak vzrostl o 36,8 procent. Na růstu úvěrů se podílí především produkt KONSTANTA - speciální překlenovací úvěr - který již není  dostupný pouze pro nové klienty stavební spořitelny, ale od dubna ji mohou využít všichni zájemci o úvěr. Současně byla horní hranice poskytované půjčky zvýšena z 300 000 na půl milionu korun.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.