Milionová soutěž s buřinkou

03.10.2003 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Stavební spořitelna České spořitelny vyhlašuje od 1. října 2003 "Milionovou soutěž s buřinkou" o čtyři miliony korun a další atraktivní ceny.

Čtyři výherci získají po jednom milionu korun, tisíc výherců obdrží pamětní zlatou minci a ostatní účastníci vyhrají finanční prémii 500 korun.

"Pravidla Milionové soutěže s  buřinkou jsme záměrně koncipovali tak, aby vyhrál opravdu každý.  Nejde jen o to, že účastník soutěže vyhraje cenu, ale také o to, že se jí může účastnit každý, ať už je naším klientem nebo se jím nově stane", sdělil Jiří Plíšek, předseda představenstva a generální ředitel Stavební spořitelny České spořitelny.

Soutěže, která je dvoukolová, se zúčastní ti, kteří uzavřou smlouvu o stavebním spoření s minimální cílovou částkou 100 000 Kč u Stavební spořitelny České spořitelny v termínu od 1.10. do 19.12.2003 (včetně) a zaplatí úhradu za uzavření smlouvy o stavebním spoření ke dni vyhodnocení prvního nebo druhého kola.
První kolo soutěže proběhne od 1.10. do 9.11. 2003, druhé kolo od 1.10. do 19.12. 2003. V každém kole budou vylosováni dva výherci hlavní ceny, kterou představuje finanční prémie 1 000 000 Kč a  500 budoucích majitelů pamětní zlaté mince. Nominální hodnota mince činí 2500 Kč, její prodejní cena 3500 Kč. Všichni ostatní účastníci soutěže vyhrají prémii k předepsané úhradě za uzavření  smlouvy o překlenovacím úvěru  ve výši 500 Kč.

Stavební spořitelna České spořitelny zveřejní jména výherců milionových finančních prémií a zlatých mincí do 14 dnů od data vyhodnocení soutěže na výherní listině, která bude k dispozici v poradenských kancelářích Stavební spořitelny České spořitelny a na internetové adrese. Všichni výherci budou o výhře vyrozuměni písemně.

Zdroj: Tisková zpráva Stavební spořitelny České spořitelnyPomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.