Wüstenrot s výhodným úročením

08.10.2003 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Všechny stavební spořitelny jsou díky tlaku okolního prostředí nuceny snižovat úroky, rušit bonusy. Jednu z posledních možností uzavření smlouvy o stavebním spoření s relativně vysokými úroky a bonusem je smlouva od Wüstenrotu.

Ještě i v říjnu mohou  zájemci o stavební spoření využít mimořádně výhodné úročení úspor, které nabízí stavební spořitelna Wüstenrot.  Díky úrokovému bonusu 25 - 40 % z částky připsaných úroků  se čistý roční úrok klienta, který neuplatní nárok na úvěr ze stavebního spoření, vyšplhá po 5 letech na  3,1 %, po 6 letech dosáhne 3,25 % a po 7 letech 3,5 %.  A to je o 1,5 procentních bodů  více než je obvyklý 2% úrok z úspor. Velmi výhodně lze takto úročené stavební spoření Wüstenrot využít pro děti.  Smlouva o stavebním spoření KAMARÁD pro děti do 15 let je zdarma, takže rodiče ušetří 1500 korun za úhradu za uzavření smlouvy.

Zdroj: Wüstenrot stavební spořitelnaPomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.