Od prvních kroků k úspěšným obchodním strategiím

23.09.2013 | , X-Trade Brokers
Komerční sdělení


Řada investorů v současné době volí jako jednu z možností svých investic krátkodobé spekulace na růst či pokles měn, komodit či akciových indexů.  

Důvodem je množství příležitostí k ziskovým obchodům díky vyšší volatilitě na trzích a možnost realizovat obchody prostřednictvím online obchodní platformy, kterou má investor ve svém počítači. Další důvodem je i časová a finanční nezávislost, kterou úspěšný obchodník získá.

Pro mnoho, možná i většinu obchodníků, kteří s krátkodobými investicemi začínají, představuje ale tento trh nebezpečí, neboť nevědí, jak nejlépe začít a co vše se naučit, aby obchodovali úspěšně a aby z pouhé neznalosti nepřišli o svůj kapitál.

Společnost X-Trade Brokers (XTB), která je jedním z největších forexových brokerů, se proto rozhodla připravit bezplatné semináře, na kterých se mohou všichni zájemci o finanční trhy dozvědět důležité informace jako např. jak si vybrat vhodný instrument, jaké informace sledovat, podle čeho otevírat jednotlivé obchody, jak správně řídit riziko i vlastní psychiku. Na seminářích budou prezentovány také jednoduché, ale úspěšné obchodní strategie, které jsou vhodné právě pro začínající a mírně pokročilé obchodníky.

Cílem seminářů je to, aby všichni přítomní odešli s kvalitním základem informací a mohli začít samostatně fungovat na finančních trzích. Jak je již u seminářů XTB zvykem, ukázky obchodů budou probíhat v reálné obchodní platformě, na reálném obchodním účtu. Budete tedy moci vidět jak ziskové, tak ztrátové obchody, v závislosti na tom, jak se bude obchodníkům v danou chvíli dařit.

Semináře se budou konat v Praze, Brně, Ostravě a ve Zlíně. Více informací a možnost registrace najdete na www.xtb.cz/uspesne-strategie.  

Je jasné, že ziskovým obchodníkem se člověk nestane po absolvování jednoho semináře, někdy to může trvat i několik měsíců. Na semináře proto naváže dvouměsíční vzdělávací cyklus, kde budou jednotlivá témata vysvětlena detailněji. XTB navíc připravilo pro účastníky motivaci ve formě odměn. Za nejlépe vypracovaný „domácí“ úkol získá obchodník uncovou stříbrnou investiční minci a celkově nejúspěšnější obchodník dostane vklad na obchodní účet u XTB ve výši 10 000,- Kč. Všichni absolventi vzdělávacího cyklu obdrží Certifikát XTB Akademie.

xtb_koruna.jpg

Na závěr bychom chtěli zmínit ještě jeden důvod, proč mnozí obchodníci našli zálibu právě v online tradingu. Nejsou jím zisky, ale zdokonalení vlastních schopností být dobrým obchodníkem a využít potenciálu, který trh nabízí a realizovat dlouhodobě ziskové obchody. Přejeme Vám, abyste toho dosáhli co nejdříve.
XTB Akademie – www.xtb.cz - Info linka 800 900 110.


Články ze sekce: Komerční sděleníPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.