Povinné ručení s rychle rostoucím bonusem

21.10.2013 | , Wüstenrot
Komerční sdělení


Povinné ručení od Wüstenrotu se od klasické nabídky liší nejen rychlým nárůstem bonusu za jízdu bez nehod. U pojištění ProAuto nabízí Wüstenrot i jiné zajímavé novinky.

Za bezeškodný průběh máte u povinného ručení už po dvou letech nárok na 30% bonus, přičemž průměrná výše bonusu se na trhu pohybuje jen kolem 10 procent. Wüstenrot vám samozřejmě započítá dobu pojištění u jiné pojišťovny.  Jezdíte-li dlouhodobě bez nehod, můžete získat až 60% bonus, což také není zcela běžné.

Povinné ručení budete mít u Wüstenrotu levnější i na další auto, a to díky obchodní slevě Multibonus. Tu vám Wüstenrot přizná ve výši bonusu, který máte na první pojištěný vůz. Multibonus je navíc převoditelný na manžela/manželku nebo druha/družku.

Nově sjednané povinné ručení ProAuto je ojedinělé i tím, že ho můžete kdykoliv ukončit bez udání důvodů a bez jakýchkoliv poplatků.

Převážná většina majitelů vozů má podle statistik uzavřeno pouze povinné ručení, protože tvrdí, že havarijní pojištění se jim nevyplatí.  Možnost samostatného pojištění vybraného rizika ale vítají.  Wüstenrot těmto klientům vychází vstříc rozšířením povinného ručení o živelní připojištění včetně rizika střetu se zvířetem a připojištění odcizení vozidla.

Co je v základním pojištění a co si můžete připojistit
Základní pojištění:
- pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem motorového vozidla
- asistenční služby
Připojištění:
- připojištění skel
- úrazové připojištění na částku 1 mil. Kč
- rozšířené asistenční služby
- odcizení vozidla
- živelné pojištění a střet se zvířetem

Díky nově zavedenému převodu bonusu z povinného ručení zlevňuje i havarijní pojištění pro klienty, kteří nemají žádný nebo nízký bonus za jízdu bez nehod z tohoto pojištění. I u prvního uzavřeného havarijního pojištění se tak může pojistné snížit až o 60 procent. Wüstenrot navíc nabízí cenově výhodnější varianty Expert a Praktik.

Pojištění ProAuto si snadno spočítáte a stejně jednoduše a rychle online sjednáte na www.wustenrot.cz. Své vozidlo si můžete pojistit i po telefonu na bezplatné lince 800 22 55 55.

wust_detstvi.jpg

 V dětství to zaplatí rodiče

 

wust_auto.jpg

 V dospělosti pojišťovna

 

Články ze sekce: Komerční sděleníPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.