U Wüstenrotu dostanete nový výhodný překlenovací úvěr

24.08.2004 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Stavební spořitelna Wüstenrot rozšířila nabídku překlenovacích úvěrů. Upravila podmínky překlenovacího úvěru s označením K10 tak, aby klient mohl skutečně optimálně využít své stavební spoření.

Překlenovací úvěr nyní stavební spořitelna poskytuje k nové smlouvě s nulovou akontací, což znamená, že nepodmiňuje čerpání úvěru složením počátečního vkladu. „Výhodou překlenovacího úvěru k nové smlouvě je, že zájemce o úvěr zaplatí nižší úrokovou sazbu než u překlenovacího úvěru a úvěru ze stavebního spoření,“ uvedla mluvčí Wüstenrot - stavební spořitelny Helena Dušková s tím, že první jmenovaná úroková sazba činí 4,8% a druhá 4,4% ročně.

Nový úvěr mohou získat klienti všech stavebních spořitelen, kteří mají smlouvu o stavebním spoření uzavřenu déle než jeden rok. O úvěr přitom smí požádat i blízký rodinný příslušník účastníka stavebního spoření.

Více na téma stavební spoření se dozvíte mimo jiné na této stránce. Připravena je zde pro vás i nabídka Wüstenrot - Stavební spořitelny!Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.