Autopojištění, které zachrání život.

02.12.2013 | , UNIQA pojišťovna, a.s.
Komerční sdělení


Mnohdy o přežití při dopravní nehodě rozhoduje čas. Stane-li se nehoda ve dne na dálnici, jistě se pomoci posádka dočká rychle.

Co když k ní ale dojde v noci, na méně frekventované silnici? Představte si: jedete v zimě noci lesem, před vůz vám najednou skočí srna, vy se jí sice prudkou změnou směru vyhnete, ale skončíte mimo vozovku. To není příběh z filmového dramatu, to je průběh skutečné nehody, která se stala v sousedním Rakousku. S dobrým koncem…

Právě na takové případy myslí sofistikovaná asistence k autopojištění UNQA SafeLine. Díky satelitnímu spojení hlídá posádku vozidla i vozidlo samotné 24 hodin denně po celé Evropě. Nárazové čidlo předá centrále informaci o nehodě a ta řeší nouzovou situaci okamžitě. Operátoři asistenční služby ihned zavolají, zda potřebujete pomoc. Pokud se kontakt nezdaří, bezodkladně posílají na přesně lokalizované místo záchranu.

Více informací o novém autopojištění UNIQA SafeLine najdete na havarijko.uniqa.cz

 

 

 

Články ze sekce: Komerční sděleníPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.