Nový e-shop PotrebyProKancelar.cz usnadní drobným živnostníkům práci z domova

29.11.2013 | , Activa
Tiskovka - NEPOUŽÍVAT


Společnost Activa spouští nový e-shop PotrebyProKancelar.cz, který se zaměřuje na drobné živnostníky, firmy s menší administrativou či osoby pracující z prostředí domova. Užší specializace internetového obchodu zohledňuje jejich potřeby a celý proces objednávky a dodávky zboží maximálně zjednodušuje.

Novým e-shopem PotrebyProKancelar.cz vychází společnost Activa vstříc zákazníkům, kteří nepotřebují využívat funkce dělených katalogů, rozpočtů, schvalování, hlídání stavu zásob reklamních předmětů nebo integrované účetní analytiky. Zboží zakoupené z internetového obchodu bude také nově distribuováno prostřednictvím České pošty, DPD nebo služby InPost. Tento způsob logistiky tak nahradí tradiční roznášku po kancelářích, kuchyňkách či tiskových místnostech. Veškerá komunikace se zákazníky pak bude probíhat pouze elektronickou formou a se specialisty v call centru.

Koncept nového internetového obchodu navazuje na úspěšně zavedený projekt B2C e-shopu Activáček.cz z roku 2011, který je zaměřený na školní a výtvarné potřeby. „Očekáváme, že nově spuštěný e-shop bude mít u koncových zákazníků velký ohlas. Vychází vstříc těm, kteří neprovádí objednávky ve velkém množství, a tak nepotřebují a neocení služby, které obvyklé zakázky doprovází," vysvětlila Jana Martínková ze společnosti Activa, která je na českém trhu jedničkou poskytovateli sortimentu pro provoz kanceláří. „Díky kvalitní logistice máme navíc vysokou skladovou dostupnost. Zboží tak můžeme zákazníkům vyexpedovat již následující pracovní den," doplnila Martínková.

Články ze sekce: Tiskovka - NEPOUŽÍVAT