Vydavatelství Mladá fronta koupilo IT web Cnews.cz

26.08.2016 | , Mladá fronta
Tiskové zprávy


Portfolio divize Online z vydavatelství Mladá fronta a. s. se opět významně rozšíří o akvizici nového IT webu Cnews.cz. Vydavatelství Mladá fronta tak doplní stávající portfolio o titul zaměřený na IT zpravodajství.

Magazín Cnews.cz je čtvrtým nejnavštěvovanějším českým webem zaměřeným na IT zpravodajství. Spuštěn byl v dubnu 2010, od té doby na něm vyšlo téměř 50 000 článků o počítačích, mobilech, internetu a jiných moderních technologiích. „Web Cnews.cz nově doplňuje naše stávající portfolio a má pro nás potenciál, který umíme dále rozvíjet. Pozitivní zkušenosti máme již s takto zaměřenými weby, které byly součástí nedávného odprodeje. Web Cnews.cz má navíc velmi kvalitní redakci a vidíme zde zajímavé obchodní příležitosti,“ řekl Erik Dvořák, ředitel divize Online.

Mimo zpravodajství na Cnews.cz vycházejí také obsáhlé recenze produktů, velké srovnávací testy, nákupní rady, návody nebo komentáře. Součástí je rovněž diskuzní fórum, ve kterém si sami uživatelé radí s problémy a vyměňují poznatky o IT problematice.

Cnews.cz navštívilo v červenci 2016 193 tisíc unikátních uživatelů a došlo k zobrazení 885 tisíc stránek (zdroj: Google Analytics). Více informací naleznete na webu www.cnews.cz

Další projekty jsou ve vývoji a budou se průběžně spouštět.

Články ze sekce: Tiskové zprávy