Ceny elektřiny a plynu na rok nabídne E.ON výrazně pod stropem při online sjednání

28. 3. 2023 18:19 | , Finance.cz
Spotřebitel

Energetická společnost E.ON nabídne další tarify pro plyn i elektřinu, u kterého ceny spadnou pro vládou vyhlášený strop. A to až o třetinu. Podmínkou je online sjednání. 

 

Zdroj: Depositphotos

Od posledního březnového dne bude u skupiny E.ON možné sjednávat nové jednoleté smlouvy na odběr elektřiny a plynu s fixovanými cenami. Programy se jmenují Elektřina online Pro a Plyn online Pro.

Cena za MWh silové elektřiny v nejběžnější sazbě D02 bude 4 507 Kč, přičemž vládní strop je nastavený na 6050 korun. Plyn bude stát 1602 Kč za MWh, když zastropovaná cena je 3 025 korun.

"Jedná se o produkt, který jsme připravili pro online sjednání na našich webových stránkách. Zákazník si ho může sjednat online, bez nutnosti cokoliv tisknout, kamkoliv chodit nebo volat a posílat. Smlouvu podepíše na svém tabletu, počítači nebo mobilu. Kromě výhodné nabídky komodity chceme našim klientům ukázat i výhody naší self-care obsluhy," uvedl Martin Samek, vedoucí oddělení akvizic společnosti E.ON Energie.

E.ON také od poloviny března 2023 nabízí dodávky energií pro nové zákazníky v programu Variant Pro, u kterých můžete podepsat smlouvu na 1 nebo na 2 roky. Zde jsou však ceny vyšší než u nově zaváděných programů Online PRO.

Články ze sekce: Spotřebitel