Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace

Co týden dal?

Souhrn událostí právě uplynulého týdne je zpráva s názvem Co týden dal. Nejen nejaktuálnější, ale také starší souhrny naleznete na této stránce.

Údálosti minulého týdne

Co týden dal? Česká ekonomika letos poroste o 2,5 %

07.11.2014  |  Lukáš Pololáník

Česká ekonomika podle podzimní prognózy Evropské komise letos poroste o 2,5 %, zatímco celá Evropská unie poroste jen o 1,3 % a eurozóna o 0,8 %. Výrazné hospodářské zpomalení zaznamená v letošním roce Ruská federace - poroste o 0,3 %. Více v pravidelném týdenním přehledu.

Co týden dal? Ceny elektřiny v ČR rostly rychleji než v celé EU

23.05.2014  |  Roman Müller

Ceny elektřiny pro domácnosti v České republice v druhé polovině loňského roku vzrostly ve srovnání se stejným obdobím předchozího roku o čtyři procenta. Tempo růstu bylo vyšší než průměr v celé Evropské unii. Více v pravidelném přehledu událostí.

Co týden dal? Česko snižuje zadlužení

25.10.2013  |  Lukáš Pololáník

Zadlužení zemí v Evropské unii se ve druhém čtvrtletí zvýšilo na 86,8 procenta hrubého domácího produktu, zatímco v předchozích třech měsících činilo 85,9 procenta. Samotná Česká republika však zadlužení o 1,4 procentního bodu snížila. Více v pravidelném týdenním souhrnu.

Autopojištění Allianz Direct

Získejte autopojištění od Allianz na celý rok, zaplaťte jen 10 měsíců.

Ekonomická krize byla důsledkem mravní bídy, tvrdí odborník

07.07.2014  |  Martin Holoubek

KOMENTÁŘ | Pojem finanční krize a následná hospodářská recese je nedílnou součástí obchodního i…
Zobrazit další komentáře