Kooperativa zvítězila v soutěži Pojišťovna roku ve čtyřech ze sedmi kategorií

24.04.2007 | , Kooperativa
Tiskové zprávy


Kooperativa, druhá největší pojišťovna českého trhu, dominovala ve většině kategorií v sedmém ročníku prestižní ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašují pojišťovací makléři.

Kooperativa je dle hlasování makléřů Pojišťovnou roku 2006 v následujících kategoriích: Občanská pojištění, Pojištění motorových vozidel, Pojištění průmyslu a podnikatelů i v oblasti spolupráce s makléři. V hlavní kategorii získala druhé místo, za překvapivým vítězem Evropskou cestovní pojišťovnou a před bronzovou Českou pojišťovnou.
Kromě vítězství v uvedených kategoriích uspěly i produkty Kooperativy v nově vyhlášené anketě Pojistný produkt roku 2006, kde získaly stříbrnou a bronzovou příčku – na 2. místě se umístil produkt pojištění přerušení provozu pro nezávislé činnosti a na 3. místě nové programy pojištění firemních flotil vozidel od Kooperativy. Umístění Kooperativy ve zbývajících kategoriích: Likvidace škod 2. místo, Životní a úrazové pojištění 5. místo
Asociace českých pojišťovacích makléřů již po sedmé letos vyhlásila anketu Pojišťovna roku, jejímž cílem je zjistit, jak pojišťovny dokáží jednak uspokojovat pojistné potřeby občanů, institucí a podnikatelů, jednak spolupracovat se svými nepostradatelnými obchodními partnery – pojišťovacími makléři. Anketní lístek, který byl rozesílán všem 514 registrovaným pojišťovacím makléřům, umožnil hodnotit 39 pojišťoven se sídlem či stálým zastoupením v České republice, ale i další pojistitele působící v ČR na základě volného poskytování služeb. 158 platných hlasovacích lístků rozhodlo o výsledcích.

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.