AWD otevřela své šestnácté poradenské centrum

04.05.2007 | , AWD
Tiskové zprávy


Společnost AWD, největší evropský privátní finanční poradce, dnes otevřela v Brně své šestnácté poradenské centrum v ČR. Cílem AWD je vybudovat pro své poradce a klienty síť poradenských center podobnou, jakou mají banky a další finanční ústavy.

Klienti zde mohou získat nezávislé řešení svých privátních financí. Díky finanční optimalizaci dokáže AWD svým klientům přinést v průměru 10% ročního příjmu navíc.

Nové poradenské centrum v Brně je šestnáctou pobočkou, kterou společnost AWD v České republice otevřela od 1. 1. 2005, kdy do ČR vstoupila. Centrum sídlí v Spielberk Office Centre na Holandské ulici v Brně. V Brně je umístěna zároveň centrála společnosti. Síť poradenských center pokrývá největší česká města, aby byla AWD svým klientům co nejblíže.

V Evropě AWD poskytuje nezávislé finanční poradenství v 10 zemích. Prostřednictvím více jak 6000 poradců v téměř 500 poradenských centrech se stará o finance 1,8 milionů privátních klientů. Hlavní náplní činnosti poradců jsou optimalizace hospodaření domácností s finančními produkty. AWD si zakládá na své nezávislosti, která klientům zajišťuje objektivní poradenství a velký výběr finančních řešení.

Daniel Loprais, vedoucí poradenského centra AWD Česká republika v Brně, k úloze nového poradenského centra řekl: „Privátní finanční poradenství AWD staví na profesionální kvalitě poradců a na nezávislosti AWD na finančních ústavech. Poradit se může přijít naprosto každý občan. Naši nezávislí poradci jsou schopni se podívat na jeho finanční hospodaření komplexně, najít skryté rezervy a vybrat nejlepší řešení, které je na trhu dostupné. Takto dokážeme běžné domácnosti přinést v průměru 10% ročního příjmu navíc".

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.