Od června nové sazby překlenovacích úvěrů u VSS KB

13.06.2001 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky od 1.6. snížila úrokové sazby překlenovacích úvěrů. Úrokové sazby se nově budou pohybovat v rozmezí 6,9 až 9,7 procenta.

VSS KB přistoupila k poklesu úrokových sazeb překlenovacích úvěrů, čímž srovnala krok s ostatními stavebními spořitelnami. Úrokové sazby překlenovacích úvěrů ostatních stavebních spořitelen se pohybují v rozmezí od 6,5 do 9,5 procenta v závislosti na délce a výši překlenovacího úvěru.

Úrokové sazby překlenovacího úvěru „Rychlé půjčky“ závisí pouze na předpokládaném termínu přidělení, tj. doby zbývající do přidělení. Čím je blíže do přidělení, tím je nižší úroková sazba překlenovacího úvěru. Maximální doba splatnosti překlenovacího úvěru je 4 roky. Od začátku měsíce nabízí stavební spořitelna také možnost čerpání překlenovacích úvěrů při všech variantách spoření (rychlé, standardní i pomalé) a při naspoření či složení již 20 procent z cílové částky.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.