Jak využívají klienti program Top Bydlení?

28.08.2001 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Program Top Bydlení rozhýbal vody  hypotečního úvěrování - snížil úrokové sazby hypoték  i u ostatních hypotečních bank, a tím zpřístupnil tento způsob financování bydlení  většímu počtu lidí.

Česká spořitelna zahájila program Top Bydlení na počátku června letošního roku. Jeho cílem je zpřístupnit hypoteční úvěry širokému spektru klientů. Banka za tímto účelem nastavila zvýhodněnou úrokovou sazbu (je o 300 bazických bodů nižší než sazba tržní) na 50 procent objemu úvěru a garantuje ji  po celou dobu trvání úvěru.

V rámci hypotečního programu Top Bydlení poskytla Česká spořitelna ke konci července 974 úvěry v celkovém objemu 939 milionů korun. Zájem o hypoteční úvěry z programu Top Bydlení se dále zvýšil v průběhu srpna, kdy ke konci druhé dekády Česká spořitelna poskytla již 1424. úvěr a celkový objem hypoték z Top Bydlení tak dosáhl 1,401 miliardy korun. Česká spořitelna očekává, že do programu, jehož trvání plánuje na několik let, vstoupí tisíce klientů.

Zdroj: ČS,a.s.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.