Předběžné smlouvy klienti vítají

12.09.2003 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Hledáte nemovitost? Chcete mít jistotu, že pokud  nějakou vhodnou naleznete, tak pro vás nebude problém získat úvěr? Potom právě vám by se mohla hodit předběžná smlouva…

Trvalý zájem o úvěry
Za první pololetí letošního roku poskytla Raiffeisen stavební spořitelna přibližně osm tisíc. Z hlediska účelu použití úvěrů se především zvyšuje objem prostředků vynakládaných na pořízení nového bydlení.

Stále více klientů také využívá výhodnou možnost dojednat si předběžný úvěr, aniž při uzavírání smlouvy má vybranou konkrétní nemovitost příp. zná finální rozpočet na rekonstrukci stávajícího bydlení. Získávají tak dostatek času na  rozmýšlení a naplánování své investice do bydlení.

Tento úvěr, k němuž například není třeba smlouva o smlouvě budoucí, není omezen ani výší. Klient má standardně tři měsíce po podpisu smlouvy možnost vybrat si nemovitost a předložit doklady. Pokud výběr trvá déle, lhůtu lze prodloužit s podmínkou, že před čerpáním úvěru bude třeba doložit aktuální potvrzení o příjmu.

Zdroj: RSTSPomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.