Hypotéky Benefit a Exclusive levnější

01.10.2003 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Živnostenská banka připravila pro své klienty od října malé překvapení, které je jistě potěší. Hypoteční úvěry budou moci získat levněji…

S platností od 1. října snižuje Živnostenská banka, a.s., úrokové sazby u hypotečního úvěru Benefit (poskytovaného maximálně do 90% ceny obvyklé zastavených nemovitostí) o 0,2 procenta p.a., a to v případě tříletého a pětiletého období platnosti fixace. Tyto sazby jsou tak nabízeny již od 5,8 procenta p.a., resp. 6,3 procenta p.a.

Živnostenská banka dále snižuje úrokové sazby u kombinovaného hypotečního úvěru Exclusive (poskytovaného rovněž do 90 procent ceny obvyklé zastavených nemovitostí) u tříletého a pětiletého období fixace ze 6 procent p.a. na 5,8 procenta p.a.

Hypoteční úvěr Exclusive, kombinovaný s kapitálovým životním pojištěním, poskytuje Živnostenská banka, a.s., ve spolupráci s Wüstenrot, životní pojišťovnou, a.s.

Zdroj: Živnostenská bankaPomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.