Hypotéky u eBanky levnější

07.10.2003 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Začátkem září začala hypotéky poskytovat také eBanka. Tato nejmladší banka na trhu, co se týká doby poskytování hypotečních úvěrů přistoupila od 3.10.2003 ke snížení úrokových sazeb.

Všichni, kteří uvažují o hypotečním úvěru mají od září rozšířenou možnost výběru. Hypoteční úvěr s dobou fixace 1, 3 a 5 let začala nabízet také eBanka. Banka vstoupila na trh s úrokovými sazbami 3,4% p.a. pro délku fixace jeden rok, 4,3% p.a. pro fixaci 3 roky a 5,1% p.a. pro fixaci 5 let. Již při uvádění hypotéky na trh banka slibovala, že v nejbližší době přistoupí ke snížení úrokových sazeb. Tento okamžik je právě tady.

Od 3. října 2003 snižuje eBanka úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Klienti tak mohou nyní získat hypoteční úvěr až o 0,3% p.a. Hypoteční úvěr s fixací úrokové sazby 1 rok mohou klienti nově získat s úrokem od 3,2 %p.a., s fixací 3 roky od 4% p.a. a konečně úvěr s fixací úrokové sazby pět let mohou klienti získat od 4,8% p.a.

A nyní ještě přehled nových úrokových sazeb uvedený v tabulce:

Fixace úrokové sazby

Úroková sazba platná od 3.10.2003

1 rok

3,2 % p.a.

3 roky

4,0 % p.a.

5 let

4,8 % p.a.

Zdroj: Tisková zpráva eBankaPomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.