Hrajte o nový iPad v investiční soutěži

26.03.2012 | , HighSky Brokers
Tiskové zprávy


Vyzkoušet si „nanečisto“ skutečné obchodování je skvělá příležitost, jak si osvojit základní principy a ještě získat některou z cen. Třeba iPad nebo 10000 Kč.

Většina lidí nemá dostatečné znalosti o finančních trzích a možnostech, které trhy nabízejí ke zhodnocení peněz. Právě to je překážkou proč se do online obchodování nepouštějí a raději dají přednost uložení peněz v bance.
Také si myslíte si, že online obchodování je pouze pro někoho? Nenechte se odradit.

Obchodování s možností vyhrát některou z mnoha cen si nyní můžete vyzkoušet „nanečisto“ v nové investiční soutěži. Soutěží se o např. o nejnovější iPad od společnosti Apple nebo 10 000 Kč jako vklad na reálný obchodní účet u společnosti HighSky Brokers, která soutěž pořádá. Stačí Vám pouze počítač s připojením k internetu.

Cílem investiční soutěže je dosáhnout co nejvyššího celkového nebo největšího denního zhodnocení virtuálního kapitálu ve výši 100 000 Kč. Obchodování si lze vyzkoušet s mnoha světovými měnami (Forex), komoditami jako např. zlato či ropa, akciovými indexy nebo dluhopisy. Zhodnocení je přitom možné dosáhnout jak na rostoucím, tak i klesajícím trhu.
Společnost HighSky Brokers je českým obchodníkem s cennými papíry, který jako první v Česku (a jeden z prvních v Evropě) nabízí moderní obchodní platformu MetaTrader 5, která se dokáže vyrovnat i s těmi nejrafinovanějšími investičními strategiemi. Právě na ní totiž soutěž probíhá.

Šanci v soutěži má i ten, kdo se zaregistruje až v jejím průběhu. I v poslední chvíli může kdokoli zamíchat s výsledky, změnit pořadí a vyhrát letošní novinku - nadupaný iPad. 

Zaregistrujte se do soutěže zde

 

highsky.jpg

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávy