Fio banka se stala nejúspěšnější bankou Zlaté koruny 2012, získala čtyři prvenství

08.06.2012 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Fio banka excelovala v soutěži Zlatá koruna 2012. Obsadila první místo ve čtyřech kategoriích – Účty, Podnikatelské účty, Obchodování s cennými papíry a Cena podnikatelů. 

Po vítězství v anketě Zlatý Měšec 2012, Vstřícná banka za 1.Q 2012 a Broker roku 2012, kategorie České akcie, získala Fio banka hned čtyři další letošní vítězství – nejlepším produktem ve své kategorii byl podle finanční akademie Zlaté koruny 2012 Fio Osobní účet, Fio Podnikatelský účet i aplikace Fio e-Broker pro on-line obchodování s cennými papíry. Fio Podnikatelský účet ocenila prvním místem i podnikatelská veřejnost v kategorii Cena podnikatelů.

"Velice náš těší, že jsme obhájili loňské vítězství v kategorii Účty a Podnikatelské účty a ještě dokázali přidat dvě další první místa. Čtyři Zlaté koruny jsou pro nás velkým úspěchem, kterého si vážíme. Jsme rádi, že nás oceňují nejen odborníci, ale i veřejnost. Všem, kteří pro nás hlasovali, děkujeme,“ komentuje čtyřnásobné vítězství Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

 

 

 


Články ze sekce: Tiskové zprávy