ING Garance Plus On-line – životní pojištění, které se 100 % vyplatí!

18.06.2012 | , ING ČR
Tiskové zprávy


Chcete investovat, ale máte obavy o své úspory? Chcete spravovat své finance s jistotou, ale přesto vydělávat? Zajímavou alternativou pro vás může být investiční životní pojištění Garance Plus, které nabízí jistotu 100% ochranu kapitálu. Open in Google Docs Viewer Open link in new tab Open link in new window Open link in new incognito window Download file Copy link address Edit PDF File on PDFescape.com Open in Google Docs Viewer Open link in new tab Open link in new window Open link in new incognito window Download file Copy link address Edit PDF File on PDFescape.com

Situace na světových finančních trzích je stále nejistá. V USA krachují banky, kolem eura a jeho budoucnosti panuje nejistota, konec krize se zdá být v nedohlednu a spořicí účty nabízejí stále nižší úroky. A termínované účty? Na těch jsou peníze příliš vázané – dostat se k nim bývá obtížné a hlavně drahé.

Garance Plus přináší jistotu i zajímavé zhodnocení

Chcete-li investovat s jistotou, ale přesto získat zajímavý výnos, investiční životní pojištění ING Garance Plus je ideálním produktem, na který se obrátit. Vaše peníze jsou investovány do opce navázané na fond ING Global Opportunities, který byl oceněn dvěma nezávislými agenturami jako nejlepší akciový fond.

Clipboard02_1.jpg

Největší výhodou Garance Plus je zvolená investiční strategie, díky které jsou eliminovány výkyvy na akciových trzích, a tím je zabezpečena stabilita investice v čase.

Část prostředků je zainvestována do českých dluhopisů a tím je po pěti letech garantována 100 % ochrana vašeho kapitálu.
Pomocí druhé části vložených prostředků je realizován atraktivní výnos. Tyto prostředky jsou zainvestovány do opce navázané na fond ING Global Oportunities.
V době spuštění pojištění byly ve fondu akcie firem jako je Google, Nestle, Microsoft nebo Samsung Electronics.

Zjistěte všechny výhody, které můžete s Garancí Plus získat.Mezi další její výhody patří jednoduchost. Klient zaplatí pojistné na celé pětileté období najednou, díky čemuž mu odpadne povinnost starat se o pravidelné platby pojistného. Zároveň jsou uložené peníze kdykoliv k dispozici formou mimořádného výběru a klienti nad 55 let si mohou prostřednictvím Garance Plus zajistit snížení daňového základu až o 12 000 Kč ročně. A k jejímu uzavření – na rozdíl od jiných pojistných produktů – nepotřebuje ani posouzení zdravotního stavu.

Novinkou na českém trhu je i to, že pojištění Garance Plus můžete za pár minut sjednat online. Stačí pouze zvolit částku, kterou chcete investovat a vyplnit nezbytné údaje. Smlouvu vám následně doručíme a vy již jen uhradíte pojistné. Jednoduchý způsob, jak investovat bez dlouhých schůzek s poradcem, jen z pohodlí vašeho domova. Zřídit si smlouvu ještě nikdy nebylo tak jednoduché!

Sjednejte Garanci plus online!

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávy