Obchodováním zhodnotil o 792 % a vyhrál iPad

20.07.2012 | , HighSky Brokers
Tiskové zprávy


I investiční soutěže mají své rekordmany. Jedním z nich je soutěžící, který dokázal zhodnotit virtuální milion korun o neuvěřitelných 792 % a zasloužil si hlavní výhru – nový iPad.

Úspěch zaznamenali i ostatní soutěžící – „nejhorší“ zhodnocení v TOP 100 činilo +30 %. Podle pořadatele, společnosti HighSky Brokers, se nejvíce obchodoval měnový pár EUR/USD, zlato a ropa.

Pokud vás finanční trhy lákají, můžete si obchodování nanečisto vyzkoušet zde.


O SPOLEČNOSTI
Společnost HighSky Brokers, a.s. je prvním obchodníkem s cennými papíry na českém trhu, který svým klientům poskytuje možnost obchodovat měny (forex), komodity, akcie, akciové indexy a dluhopisy prostřednictvím nové obchodní platformy MetaTrader 5. Tuto platformu využívá jako jeden z prvních i v Evropě. Společnost vznikla v roce 2010 a disponuje licencí České národní banky. Základní kapitál společnosti činí 37, 5 milionů korun. Peněžní prostředky klientů jsou uloženy na účtech u UniCredit Bank Czech Republic, a. s. a jsou chráněny Garančním fondem obchodníků s cennými papíry až do výše 90 % vkladu, max. 20 000 EUR.
Více na www.highsky.cz

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.