Zajímavé zhodnocení investice a prémiová péče o klienta

17.11.2012 | , Komerční banka
Tiskové zprávy


Dynamický vývoj na finančních trzích klade čím dál vyšší nároky na znalosti, zkušenosti a čas při investici volných finančních prostředků.

Řada investorů proto hledá řešení šitá na míru – takzvanou privátní správu aktiv. V rámci KB Privátní správy aktiv zhodnocuje Komerční banka prostředky investorů již tři roky.

„KB Privátní správa aktiv je prémiovým řešením v oblasti investic. Klient se u nás může osobně setkat s manažerem fondů a získává pravidelné vyhodnocení výkonnosti portfolia. Investice do KB Privátní správy aktiv je vysoce likvidní a nabízí velmi zajímavá zhodnocení,“ shrnuje hlavní výhody prémiového zhodnocování investic Petra Bondarová, investiční specialistka Komerční banky.

Smíšené fondy KB Privátní správa aktiv dosahují za poslední tři roky nejvyššího zhodnocení na českém trhu. Fond KB Privátní správa aktiv 2 za tři roky zhodnotil prostředky investorů celkem o 17,1 %!

Clipboard01_2.jpg

P. Bondarová, investiční specialistka KB

V této souvislosti je především třeba upozornit na to, že investice do fondů obsahuje vždy riziko a není zaručena plná návratnost původně investované částky. Ceny podílových listů fondů mohou stoupat nebo klesat v reakci na změny ekonomických podmínek, úrokových měr a způsobu, jak trh cenné papíry vnímá. Jinými slovy, minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Před investováním je proto důležité se seznámit se statutem fondu, který obsahuje podrobné informace o investiční strategii a souvisejících rizicích. 

Začínající či opatrnější investoři proto mohou využít novinku v nabídce: KB Privátní správu aktiv 1 . Ta obsahuje pouze dluhopisy České republiky a stabilních podniků.

„Připojte se k více než dvěma tisícům klientů, kteří investují své prostředky do KB Privátní správy aktiv,“ říká Petra Bondarová, investiční specialistka KB.

Více informací získáte na  www.iks-kb.cz , bezplatné infolince 800 521 521 nebo exkluzivně na pobočkách Komerční banky.

 

tabulka_KB.jpg

Výkonnost k 31. 8. 2012. Statut fondu je dostupný na internetových stránkách www.iks-kb.cz nebo v kterékoli pobočce Komerční banky, a.s.

 

 

 

  

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.